|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]Mam na koncie 168.15 $ i chcialbym je wyplcic ale przy wyplacie mam napisane ze min 30 a max 129.15 $ O co chodi? I jeszcze jedno: czy jak sie pomyle wpisujac nazwisko panienskie mamy to bedzie jakis dym?[/qb] widać nie obrociles jeszcze cala kwota bonusu. Niektórzy bukmacherzy tak to naliczają. Narazie możesz wypłacić kwotę proporcjonalną do wymaganego obrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał zoRro: [qb] Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]Mam na koncie 168.15 $ i chcialbym je wyplcic ale przy wyplacie mam napisane ze min 30 a max 129.15 $ O co chodi? I jeszcze jedno: czy jak sie pomyle wpisujac nazwisko panienskie mamy to bedzie jakis dym?[/qb] widać nie obrociles jeszcze cala kwota bonusu. Niektórzy bukmacherzy tak to naliczają. Narazie możesz wypłacić kwotę proporcjonalną do wymaganego obrotu.[/qb] Wplacilem 30 dostalem bonus 30. Trzeba obrocic raz depozytem i trzy razy bonusem. Zrobilem obrot 150 wiec myslalem ze juz (tak mi wynika z obliczen...) A wiesz moze jak z tym nazwiskiem mamy? Nie wiem co wpisalem, mam dwa typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I jak sie pomyle to nie chce miec lipy. A glupio mi pisac do supportu z pytaniem o nazwisko "mojej" mamy (wiesz co jest...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Nie próbowałem, ale myślę, że jeden błąd jest spokojnie dopuszczalny. Przecież równie dobrze mogłeś zrobić literówkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Czy ktoś opatentował już sposób na sprawdzenie osobistego limitu na stawkę/wygraną w betandwin? Po zmianie interfesju stary sposób z postawieniem kosmicznej sumy na dowolny zakład już nie działa, bo skrypt konfronutuje zakład najpierw ze stanem konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92 |
Czy jak bedę chciał wypłacic kasiore z betandwin do mojego banku, to musze im wyslac jakies skany dokumentow, czy zrobią mi bez tego przelew?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Kiedys sobie zadalem pytanie po co grac w B&W i nie zagralem tam,wszyscy piszecie o limitach wiec po co tam gracie?Nie lepiej sie przeniesc gdzie indziej?pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Maverick7000: [qb]Kiedys sobie zadalem pytanie po co grac w B&W i nie zagralem tam,wszyscy piszecie o limitach wiec po co tam gracie?Nie lepiej sie przeniesc gdzie indziej?pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] No cóż, limity to jedyna wada tego buka. Takich kursów jak w BetAndWin nikt inny Ci nie da. Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Racja!
Nie ma tez co narzekac kazdy buk ma swoje wady i zalety, niestety limity to duza wada ale masz racje kursy to zaleta,dobrze ze jest wybor w bukach gdyby byl jeden buk male kursy i limity to byloby smiesznie hehe pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268 |
mam pytanie jesli trafilem w supertoto 9 meczy to wygrywam cos czy nic ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Maverick7000: [qb]Racja!
Nie ma tez co narzekac kazdy buk ma swoje wady i zalety, niestety limity to duza wada ale masz racje kursy to zaleta,dobrze ze jest wybor w bukach gdyby byl jeden buk male kursy i limity to byloby smiesznie hehe pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] tak, kursy to mocny atut tego buka...ale jest jeszcze najwieksza oferta zakladow live...ktora jest chyba grzechu warta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał gary: [qb]mam pytanie jesli trafilem w supertoto 9 meczy to wygrywam cos czy nic ??[/qb] nie, placa zdaje sie od trafionej 11-tki..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
moze mi ktos powiedziec jak wplacic ekarta mbanku kase do b&w na stronie b&w w zakladce wplaty co mam wybrac i ak dalej postepowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka