|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Nie nie, to nie forum szwankuje, to Conrad usuwa posty w których to jest jakkolwiek negatywnie przedstawiana Platforma Obywatelska.
I bardzo dobrze robi, bo nie ma co patrzeć, że w przeliczeniu na jednego mieszkańca dostaliśmy od Unii najmniej ze wszystkich krajów, nie ma też co patrzeć na wzrost bezrobocia i brak autostrad, i nie ma co zwracać uwagi na to, że młodzi ludzie nie widząc perspektyw wyjeżdżają za granicę (gdziekolwiek), bo jakby PiS rządziło to byłoby jeszcze gorzej!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Nie nie, to nie forum szwankuje, to Conrad usuwa posty w których to jest jakkolwiek negatywnie przedstawiana Platforma Obywatelska.
I bardzo dobrze robi, bo nie ma co patrzeć, że w przeliczeniu na jednego mieszkańca dostaliśmy od Unii najmniej ze wszystkich krajów, nie ma też co patrzeć na wzrost bezrobocia i brak autostrad, i nie ma co zwracać uwagi na to, że młodzi ludzie nie widząc perspektyw wyjeżdżają za granicę (gdziekolwiek), bo jakby PiS rządziło to byłoby jeszcze gorzej! lubie to  i to jest straszne ze Platforma to jest mniejsze zło poprostu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie nie, to nie forum szwankuje, to Conrad usuwa posty w których to jest jakkolwiek negatywnie przedstawiana Platforma Obywatelska. Tu trzeba sprecyzować, że usuwam stąd wszelkie polityczne gówno, które powinno być w temacie Polityka a nie tutaj. A filmik tylko dla przygłupów, którzy nie potrafią sami za siebie myśleć tylko łykają te same pisowskie ujadanie co zwykle. Tak więc aby bezmózgowcom pomóc w myśleniu co im zwykle nie wychodzi to zaraz wkleimy same, zwykłe, czyste liczby, które obrazują jak naprawdę jest...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Można się słuchać pismatołków jak to niektórzy żałośni ludzie robią bo wystarczy że jacyś pajace kilkanaście razy jakieś kłamstwa powtórzą i ci ludzie już to łykają niczym małe rybki, lub można spojrzeć na liczby, które ewidentnie wskazują na zupełnie coś innego.  [ Linked Image] Budżet Unii zmniejszony, KAŻDY zakładał że Polsce też zmniejszą i nie dostaniemy tyle co dotychczas a tu niespodzianka... Polska wywalczyła WIĘKSZY budżet na kolejne lata.  [ Linked Image] Słabo mamy, no nie? Polska demoluje resztę, ale według imbecyli pisowskich i ich papug jest źle. Jest strasznie! Tragedia! [ Linked Image] Czołówka europejska, nic dziwnego, że rolnicy mocno skorzystali na wejściu do UE.  [ Linked Image] To jest CAŁKOWITY budżet unijny, dla KAŻDEGO kraju UE, na WSZYSTKO.
I KTO DOSTANIE NAJWIĘCEJ KASY W LATACH 2014-2020, BIJĄC KAŻDY INNY KRAJ UNII?
POLSKA  
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398 |
Skoro pousuwałeś stąd wszelkie polityczne gówno to po co ten ostatni post?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
a mogą nawet i dać 1000000 miliardów, tylko czego do ch... ja nawet tych 2zł nie zobaczę?? no może za jakieś 2 lata w postaci Próby budowania jakiejś drogi i oczywiście pewnie najdroższej na świecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Skoro pousuwałeś stąd wszelkie polityczne gówno to po co ten ostatni post? Po to by przedstawić same cyfry i raz na zawsze zamknąć sprawę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398 |
Skoro pousuwałeś stąd wszelkie polityczne gówno to po co ten ostatni post? Po to by przedstawić same cyfry i raz na zawsze zamknąć sprawę. ... to czemu znów usunąłeś kolejny post przedstawiający też "same cyfry"? Mianowicie wykres (z chyba nawet tego samego źródła co Twoje) ukazujący wartość otrzymanej przez Polskę stawki po odjęciu opłaty członkowskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie, to był post kogoś już dawno zbanowanego z działu politycznego, który wkleja linki z głupawych stron gdzie np. Marian Piłka jest ekspertem, gdzie odnoszą się do ludzi po rzekomych esbeckich pseudonimach, itd.
W każdej chwili zapraszam do poważnej dyskusji, ale w temacie do tego służącym. Tutaj zakończyliśmy OT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Nie śledzę tematu, ale trzeba wziąć pod uwagę także inne zmienne: - opłaty członkowskie - inflację - liczbę ludności - obwarowania
Puste liczby nic nie mówią
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
pomylił ci się temat
-C.
Last edited by Conrad; 14/03/2013 19:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96 |
Z aktualnej gazetki Lidl, cena w PL i DE. W zestawie z DE za ok. 360PLN jest dodatkowo szczotka, która w PL jest sprzedawana osobno za dodatkowe 80PLN. Bo Polacy to bogaty naród  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96 |
Można się słuchać pismatołków jak to niektórzy żałośni ludzie robią bo wystarczy że jacyś pajace kilkanaście razy jakieś kłamstwa powtórzą i ci ludzie już to łykają niczym małe rybki, lub można spojrzeć na liczby, które ewidentnie wskazują na zupełnie coś innego.  [ Linked Image] Budżet Unii zmniejszony, KAŻDY zakładał że Polsce też zmniejszą i nie dostaniemy tyle co dotychczas a tu niespodzianka... Polska wywalczyła WIĘKSZY budżet na kolejne lata.  [ Linked Image] Słabo mamy, no nie? Polska demoluje resztę, ale według imbecyli pisowskich i ich papug jest źle. Jest strasznie! Tragedia! [ Linked Image] Czołówka europejska, nic dziwnego, że rolnicy mocno skorzystali na wejściu do UE.  [ Linked Image] To jest CAŁKOWITY budżet unijny, dla KAŻDEGO kraju UE, na WSZYSTKO.
I KTO DOSTANIE NAJWIĘCEJ KASY W LATACH 2014-2020, BIJĄC KAŻDY INNY KRAJ UNII?
POLSKA   No i misterny plan poszedł w pizdu... Z takiej kasy nici 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
http://m.pb.pl/3043899,64863,cypr-panika-zlosc-i-run-na-bankomaty
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|