Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 17 1 2 3 16 17
#5784390 03/03/2013 13:34
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #5786098 05/03/2013 00:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Conrad #5788315 06/03/2013 20:14
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Nie nie, to nie forum szwankuje, to Conrad usuwa posty w których to jest jakkolwiek negatywnie przedstawiana Platforma Obywatelska.

I bardzo dobrze robi, bo nie ma co patrzeć, że w przeliczeniu na jednego mieszkańca dostaliśmy od Unii najmniej ze wszystkich krajów, nie ma też co patrzeć na wzrost bezrobocia i brak autostrad, i nie ma co zwracać uwagi na to, że młodzi ludzie nie widząc perspektyw wyjeżdżają za granicę (gdziekolwiek), bo jakby PiS rządziło to byłoby jeszcze gorzej!

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by Master.com back
Nie nie, to nie forum szwankuje, to Conrad usuwa posty w których to jest jakkolwiek negatywnie przedstawiana Platforma Obywatelska.

I bardzo dobrze robi, bo nie ma co patrzeć, że w przeliczeniu na jednego mieszkańca dostaliśmy od Unii najmniej ze wszystkich krajów, nie ma też co patrzeć na wzrost bezrobocia i brak autostrad, i nie ma co zwracać uwagi na to, że młodzi ludzie nie widząc perspektyw wyjeżdżają za granicę (gdziekolwiek), bo jakby PiS rządziło to byłoby jeszcze gorzej!

lubie to dobrze i to jest straszne ze Platforma to jest mniejsze zło poprostu...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Master.com back
Nie nie, to nie forum szwankuje, to Conrad usuwa posty w których to jest jakkolwiek negatywnie przedstawiana Platforma Obywatelska.

Tu trzeba sprecyzować, że usuwam stąd wszelkie polityczne gówno, które powinno być w temacie Polityka a nie tutaj. A filmik tylko dla przygłupów, którzy nie potrafią sami za siebie myśleć tylko łykają te same pisowskie ujadanie co zwykle.

Tak więc aby bezmózgowcom pomóc w myśleniu co im zwykle nie wychodzi to zaraz wkleimy same, zwykłe, czyste liczby, które obrazują jak naprawdę jest...

Conrad #5788333 06/03/2013 20:40
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Można się słuchać pismatołków jak to niektórzy żałośni ludzie robią bo wystarczy że jacyś pajace kilkanaście razy jakieś kłamstwa powtórzą i ci ludzie już to łykają niczym małe rybki, lub można spojrzeć na liczby, które ewidentnie wskazują na zupełnie coś innego. smile

[Linked Image]

Budżet Unii zmniejszony, KAŻDY zakładał że Polsce też zmniejszą i nie dostaniemy tyle co dotychczas a tu niespodzianka... Polska wywalczyła WIĘKSZY budżet na kolejne lata. piwo


[Linked Image]

Słabo mamy, no nie? grin Polska demoluje resztę, ale według imbecyli pisowskich i ich papug jest źle. crazy Jest strasznie! Tragedia! laugh


[Linked Image]

Czołówka europejska, nic dziwnego, że rolnicy mocno skorzystali na wejściu do UE. galy


[Linked Image]

To jest CAŁKOWITY budżet unijny, dla KAŻDEGO kraju UE, na WSZYSTKO.

I KTO DOSTANIE NAJWIĘCEJ KASY W LATACH 2014-2020, BIJĄC KAŻDY INNY KRAJ UNII?

POLSKA
toast

nauka

Conrad #5788344 06/03/2013 21:00
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
Skoro pousuwałeś stąd wszelkie polityczne gówno to po co ten ostatni post?

Conrad #5788345 06/03/2013 21:05
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
a mogą nawet i dać 1000000 miliardów, tylko czego do ch... ja nawet tych 2zł nie zobaczę?? no może za jakieś 2 lata w postaci Próby budowania jakiejś drogi i oczywiście pewnie najdroższej na świecie laugh

Wino #5788346 06/03/2013 21:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Wino
Skoro pousuwałeś stąd wszelkie polityczne gówno to po co ten ostatni post?

Po to by przedstawić same cyfry i raz na zawsze zamknąć sprawę.

Conrad #5788371 06/03/2013 22:07
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Wino
Skoro pousuwałeś stąd wszelkie polityczne gówno to po co ten ostatni post?

Po to by przedstawić same cyfry i raz na zawsze zamknąć sprawę.


... to czemu znów usunąłeś kolejny post przedstawiający też "same cyfry"? Mianowicie wykres (z chyba nawet tego samego źródła co Twoje) ukazujący wartość otrzymanej przez Polskę stawki po odjęciu opłaty członkowskiej.


Conrad #5788379 06/03/2013 22:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie, to był post kogoś już dawno zbanowanego z działu politycznego, który wkleja linki z głupawych stron gdzie np. Marian Piłka jest ekspertem, gdzie odnoszą się do ludzi po rzekomych esbeckich pseudonimach, itd.

W każdej chwili zapraszam do poważnej dyskusji, ale w temacie do tego służącym. Tutaj zakończyliśmy OT.

Conrad #5788400 06/03/2013 22:37
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Nie śledzę tematu, ale trzeba wziąć pod uwagę także inne zmienne:
- opłaty członkowskie
- inflację
- liczbę ludności
- obwarowania

Puste liczby nic nie mówią

Conrad #5799521 14/03/2013 18:34
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
pomylił ci się temat

-C.

Last edited by Conrad; 14/03/2013 19:04.
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
Z aktualnej gazetki Lidl, cena w PL i DE. W zestawie z DE za ok. 360PLN jest dodatkowo szczotka, która w PL jest sprzedawana osobno za dodatkowe 80PLN. Bo Polacy to bogaty naród smile

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415

Conrad #5801154 16/03/2013 01:35
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
Originally Posted by Conrad
Można się słuchać pismatołków jak to niektórzy żałośni ludzie robią bo wystarczy że jacyś pajace kilkanaście razy jakieś kłamstwa powtórzą i ci ludzie już to łykają niczym małe rybki, lub można spojrzeć na liczby, które ewidentnie wskazują na zupełnie coś innego. smile

[Linked Image]

Budżet Unii zmniejszony, KAŻDY zakładał że Polsce też zmniejszą i nie dostaniemy tyle co dotychczas a tu niespodzianka... Polska wywalczyła WIĘKSZY budżet na kolejne lata. piwo


[Linked Image]

Słabo mamy, no nie? grin Polska demoluje resztę, ale według imbecyli pisowskich i ich papug jest źle. crazy Jest strasznie! Tragedia! laugh


[Linked Image]

Czołówka europejska, nic dziwnego, że rolnicy mocno skorzystali na wejściu do UE. galy


[Linked Image]

To jest CAŁKOWITY budżet unijny, dla KAŻDEGO kraju UE, na WSZYSTKO.

I KTO DOSTANIE NAJWIĘCEJ KASY W LATACH 2014-2020, BIJĄC KAŻDY INNY KRAJ UNII?

POLSKA
toast

nauka



No i misterny plan poszedł w pizdu... Z takiej kasy nici laugh

Cholo #5801202 16/03/2013 01:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Gvizdek

O co kaman?

Conrad #5801214 16/03/2013 02:03
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
gościu od Palikota ?

Conrad #5803005 17/03/2013 02:07
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
http://m.pb.pl/3043899,64863,cypr-panika-zlosc-i-run-na-bankomaty

Conrad #5803648 17/03/2013 17:09
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://www.sport.pl/pilka/1,65041,1..._zrobi_rewolucje_w_transferach_.html#Cuk

Socjalistom z eurokołchozu już całkiem odpierdziela...

Niech jeszcze parytety wprowadzą w poszczególnych drużynach: dwóch czarnych, jeden skośny, trzech gejów, kobieta i transwestyta...

Strona 1 z 17 1 2 3 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1