Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by mez
chce zamowic karte do konta prowadzonego w EUR , przy wypelnianiu wniosku musze wybrac walute rozliczeniowa karty - do wyboru m.in. EUR i PLN - co wybrac aby tracic jak najmniej na przewalutowaniach ? (nie ruszam sie poza Polske wiec potrzebne mi tylko PLN )

Nie lepiej mieć kartę i konto u nich w jednej walucie? Tak więc może w MB sobie zrobisz PLN a wtedy w NT założysz w Euro?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by mez
chce zamowic karte do konta prowadzonego w EUR , przy wypelnianiu wniosku musze wybrac walute rozliczeniowa karty - do wyboru m.in. EUR i PLN - co wybrac aby tracic jak najmniej na przewalutowaniach ? (nie ruszam sie poza Polske wiec potrzebne mi tylko PLN )

Nie lepiej mieć kartę i konto u nich w jednej walucie? Tak więc może w MB sobie zrobisz PLN a wtedy w NT założysz w Euro?

ja mam 2 konta w mb i to od dawna zalozone , jedno w PLN ( i mam do niego karte w pln) a drugie w EUR na ktorym mam troche srodkow i chce sobie wziac karte do tego i zastanawiam sie jaka walute wybrac jako rozliczeniowa aby jak najlepiej na tym wyjsc , mieszkam w Polsce i potrzebne mi sa PLN

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by mez
ja mam 2 konta w mb i to od dawna zalozone , jedno w PLN ( i mam do niego karte w pln) a drugie w EUR na ktorym mam troche srodkow i chce sobie wziac karte do tego i zastanawiam sie jaka walute wybrac jako rozliczeniowa aby jak najlepiej na tym wyjsc , mieszkam w Polsce i potrzebne mi sa PLN

No właśnie, pytanie czy konto w EUR z kartą w PLN będzie miało takie same koszta przewalutowania jeśli transakcja w PLN będzie obciążać kartę w PLN i dopiero rozliczana będzie z konta w EUR niż... transakcja w PLN na karcie w EUR i później z konta EUR.

Na pierwszy rzut oka powinno być podobnie.

Natomiast jeśli masz dwa konta to czemu nie trzymać jedno w EUR z kartą w EUR (chyba że naprawdę nie będziesz z tego nigdy korzystał)? Wtedy jeśli masz wydatki w PLN to zawsze możesz z jednego konta (tego w EUR) przelać środki na te główne w PLN i wtedy z karty w PLN dokonywać kolejne płatności.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by mez
ja mam 2 konta w mb i to od dawna zalozone , jedno w PLN ( i mam do niego karte w pln) a drugie w EUR na ktorym mam troche srodkow i chce sobie wziac karte do tego i zastanawiam sie jaka walute wybrac jako rozliczeniowa aby jak najlepiej na tym wyjsc , mieszkam w Polsce i potrzebne mi sa PLN


Natomiast jeśli masz dwa konta to czemu nie trzymać jedno w EUR z kartą w EUR (chyba że naprawdę nie będziesz z tego nigdy korzystał)? Wtedy jeśli masz wydatki w PLN to zawsze możesz z jednego konta (tego w EUR) przelać środki na te główne w PLN i wtedy z karty w PLN dokonywać kolejne płatności.

hmm , nie wpadlem na pomysl aby przelewac srodki z konta na konto , przelewajac kase z EUR na konto PLN i dopiero z tego konta wyplacac bedzie chyba najkorzystanijesza opcja bo przy wyplatach z bankomatu nie bede ponosil kosztow przewalutowania w wysokosci 1,75%

w takim wypadku waluta rozliczeniowa karty do konta EUR nie ma wiekszego znaczenia bo i tak nie bede robil nia wyplat z bankomatow , wiec nawet chyba nie bede jej zamawial

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Na vipie raczej nie kasują ci tego 1.75% za przewalutowanie.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by gryzonko
Na vipie raczej nie kasują ci tego 1.75% za przewalutowanie.

z tego co sie orientuje to za vipa kasuja tylko 1,75% :)normalnie biora 2,5% , na ich stronie to wyczytalem

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Wypłata z tego tygodnia- 1020 pln - rozliczone 245.98 euro
Czyli 4.145 kurs , zadnych dodatkowych opłat w histori nie ma. Gdyby 1.75% było wliczone mb musiałoby rozliczać po kursie około 4.2

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Piszesz o transferze do innego konta MB czy wypłacie w bankomacie?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Skoro juz temat MB 'znalazlem' to mam pytanie - ile z bet365 ida pieniazki na MB? wink

Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
zależy. 12h czasami mniej czasami wiecej, zależy o jakiej porze zlecisz ,,,,,,,,, itp itd

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Generalnie szybka firma pod tym kątem, to samo na NT.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by Conrad
Piszesz o transferze do innego konta MB czy wypłacie w bankomacie?
bankomat. Po jakim kursie idzie przewalutowanie przy transferze między kontami nie wiem

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Conrad
Generalnie szybka firma pod tym kątem, to samo na NT.
Zlecilem niewiele po napisaniu tego zapytania i jakies 40 minut temu hajs dotarl na konto wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
mialem 500 Euro wyplat a bankomatu a mam 250.
da sie zrobic zeby znowu bylo 500?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Da sie, wystarczy do nich napisać

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Wyczerpał mi sie limit

Your outgoing transaction limit [?] 107278.60 PLN / in any 90 day period
Remaining 0.00 PLN

Moge go zwiekszyc weryfikujac karte ale to tylko + 4126.10 PLN, wiec nawet nic nie zrobie x


Wie ktos jak mozna jeszcze zwiekszyc limit? Mail z prosba do supportu zadziala? :/

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by Stasiu
Wyczerpał mi sie limit

Your outgoing transaction limit [?] 107278.60 PLN / in any 90 day period
Remaining 0.00 PLN

Moge go zwiekszyc weryfikujac karte ale to tylko + 4126.10 PLN, wiec nawet nic nie zrobie x


Wie ktos jak mozna jeszcze zwiekszyc limit? Mail z prosba do supportu zadziala? :/
zadziała, mialem to samo napsialem meila z prosba o zwiekszenie limitu i mam teraz konto bezlimitowe ,konto vip silver

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Dostałem konto VIP, jeszcze tylko musze wysłac jakies skany i zwieksza mi limit.


W programie VIP sa poziomy, trzeba zbierac punkty na wyższy. Jak zobaczyc ile punktow mam? Szukałem i nie znalazlem.

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by Stasiu
Dostałem konto VIP, jeszcze tylko musze wysłac jakies skany i zwieksza mi limit.


W programie VIP sa poziomy, trzeba zbierac punkty na wyższy. Jak zobaczyc ile punktow mam? Szukałem i nie znalazlem.
po zalogowaniu w zakładce moje konto

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,700
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,700
Likes: 12
Originally Posted by Stasiu
Dostałem konto VIP, jeszcze tylko musze wysłac jakies skany i zwieksza mi limit.


W programie VIP sa poziomy, trzeba zbierac punkty na wyższy. Jak zobaczyc ile punktow mam? Szukałem i nie znalazlem.

Po paru/parunastu dniach Ci sie to dopiero pokaze

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rymoholik, forty, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 932 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1