Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#579377 25/05/2006 11:06
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
jest prowizja. przynajmniej tydzień temu była. ja wyplacilem 76zł a na konto przyszło mi tylko 58zł.

Bonus: Unibet
#579378 25/05/2006 11:25
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Bo inteligo pobiera bodajże 11.99 za przelew zagraniczny. Właśnie mi się przypomniało, sam pół godziny temu zlecilem na inteligo zamiast do mbanku czy kb (tam prowizji nie ma) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#579379 25/05/2006 11:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Pojedynek Gasquet - Melzer.
Melzer wygrał to spotkanie, bo Gasquet się poddał.
Miałem w zakładzie postawione na Melzera. To albo zwrot niech zrobią albo zaliczą jako trafione, a nie policzyli mi to jakos pudło, a w wyniku pisze "Wykreślony" i stawka przepadła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Banik wiadomo coś co do tego zakładu?

#579380 25/05/2006 12:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Quote
Pojedynek Gasquet - Melzer.
Melzer wygrał to spotkanie, bo Gasquet się poddał.
Miałem w zakładzie postawione na Melzera. To albo zwrot niech zrobią albo zaliczą jako trafione, a nie policzyli mi to jakos pudło, a w wyniku pisze "Wykreślony" i stawka przepadła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Banik wiadomo coś co do tego zakładu?

ok. już poprawili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#579381 25/05/2006 13:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Witam!
Mam pytanko odnośnie pokera a dokładniej bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak wpłace do pokera kase to bonus zostanie mi automatycznie dopisany do konta gracza czy najpierw muszę ugrać wymaganą liczbę pkt i dopiero wtedy dopiszą mi bonus??(czy trzeba wysyłać jakiegoś maila o dopisanie bonusa)??
PS: łatwo ugrać te pkt??
pozdrawia
Piotrek_ndm

#579382 25/05/2006 14:15
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
zleciłem wypłate w sobote kasy ani słychu ani dychu na koncie a na Betsson juz mi odjeli i niby wysłali 23 maja o 17:00 ile sie czeka , czekam juz 4 dzien roboczy i NIC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.

#579383 25/05/2006 14:32
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Oczywiscie najpierw musisz zdobyc te punkty, jako zapalony pokrzysta musze powiedziec ze na betsson.com te punkty zdobywa sie szybciej bo sa one uzalenione od prowizji od puli, czym wieksza tym wieksza ilosc punktow. Nie zmienia to faktu , ze aby wyciagnac cos z pokera pewne umiejetnosci gry trzeba posiadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#579384 25/05/2006 15:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
wypłata zlecona wczoraj, dzisiaj na mb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#579385 25/05/2006 15:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
banik to jak to jest rozumiem ze mimo ze maci konto w polskim banku to zabierna jest prowizja?na czym t polega ze wypłacalem z róznych bukow jak expekt,betandwind,unibet itd i nigdzie nie zabierałao inteligo 12zł!????

#579386 25/05/2006 15:48
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
ile idzie kasa przelewem z betsson na inteligo?

#579387 25/05/2006 17:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Modernizacja "Przelewy24" przedluzy sie do jutra do godziny 10.00

coz dzis robilem przelew i poszlo automatem wiec chyba juz zmodernizowali

#579388 25/05/2006 19:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
Pojedynek Gasquet - Melzer.
Melzer wygrał to spotkanie, bo Gasquet się poddał.
Miałem w zakładzie postawione na Melzera. To albo zwrot niech zrobią albo zaliczą jako trafione, a nie policzyli mi to jakos pudło, a w wyniku pisze "Wykreślony" i stawka przepadła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Banik wiadomo coś co do tego zakładu?

ok. już poprawili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

czyli krecz to zwrot stawki ?

#579389 25/05/2006 19:49
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
banik to jak to jest rozumiem ze mimo ze maci konto w polskim banku to zabierna jest prowizja?na czym t polega ze wypłacalem z róznych bukow jak expekt,betandwind,unibet itd i nigdzie nie zabierałao inteligo 12zł!????

Betsson konto w polskim banku, ale przez kolejne zawilosci prawne poki mozna na nie tylko przyjmowac depozyty.
W zwiazku z tym wszyscy wplacajacy poprzez "przelewy24" moga dokonywac wyplat na MB/neteler po doslaniu skanu dowodu tozsamosci.

#579390 25/05/2006 20:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Witam!
Mam pytanko odnośnie pokera a dokładniej bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak wpłace do pokera kase to bonus zostanie mi automatycznie dopisany do konta gracza czy najpierw muszę ugrać wymaganą liczbę pkt i dopiero wtedy dopiszą mi bonus??(czy trzeba wysyłać jakiegoś maila o dopisanie bonusa)??
PS: łatwo ugrać te pkt??
pozdrawia
Piotrek_ndm

NIE JEST LATWO !

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,322 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,834
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1