|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
jest prowizja. przynajmniej tydzień temu była. ja wyplacilem 76zł a na konto przyszło mi tylko 58zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Bo inteligo pobiera bodajże 11.99 za przelew zagraniczny. Właśnie mi się przypomniało, sam pół godziny temu zlecilem na inteligo zamiast do mbanku czy kb (tam prowizji nie ma) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Pojedynek Gasquet - Melzer. Melzer wygrał to spotkanie, bo Gasquet się poddał. Miałem w zakładzie postawione na Melzera. To albo zwrot niech zrobią albo zaliczą jako trafione, a nie policzyli mi to jakos pudło, a w wyniku pisze "Wykreślony" i stawka przepadła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Banik wiadomo coś co do tego zakładu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Pojedynek Gasquet - Melzer. Melzer wygrał to spotkanie, bo Gasquet się poddał. Miałem w zakładzie postawione na Melzera. To albo zwrot niech zrobią albo zaliczą jako trafione, a nie policzyli mi to jakos pudło, a w wyniku pisze "Wykreślony" i stawka przepadła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Banik wiadomo coś co do tego zakładu? ok. już poprawili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Witam! Mam pytanko odnośnie pokera a dokładniej bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak wpłace do pokera kase to bonus zostanie mi automatycznie dopisany do konta gracza czy najpierw muszę ugrać wymaganą liczbę pkt i dopiero wtedy dopiszą mi bonus??(czy trzeba wysyłać jakiegoś maila o dopisanie bonusa)?? PS: łatwo ugrać te pkt?? pozdrawia Piotrek_ndm
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
zleciłem wypłate w sobote kasy ani słychu ani dychu na koncie a na Betsson juz mi odjeli i niby wysłali 23 maja o 17:00 ile sie czeka , czekam juz 4 dzien roboczy i NIC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Oczywiscie najpierw musisz zdobyc te punkty, jako zapalony pokrzysta musze powiedziec ze na betsson.com te punkty zdobywa sie szybciej bo sa one uzalenione od prowizji od puli, czym wieksza tym wieksza ilosc punktow. Nie zmienia to faktu , ze aby wyciagnac cos z pokera pewne umiejetnosci gry trzeba posiadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
wypłata zlecona wczoraj, dzisiaj na mb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
banik to jak to jest rozumiem ze mimo ze maci konto w polskim banku to zabierna jest prowizja?na czym t polega ze wypłacalem z róznych bukow jak expekt,betandwind,unibet itd i nigdzie nie zabierałao inteligo 12zł!????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
ile idzie kasa przelewem z betsson na inteligo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Modernizacja "Przelewy24" przedluzy sie do jutra do godziny 10.00 coz dzis robilem przelew i poszlo automatem wiec chyba juz zmodernizowali
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Pojedynek Gasquet - Melzer. Melzer wygrał to spotkanie, bo Gasquet się poddał. Miałem w zakładzie postawione na Melzera. To albo zwrot niech zrobią albo zaliczą jako trafione, a nie policzyli mi to jakos pudło, a w wyniku pisze "Wykreślony" i stawka przepadła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Banik wiadomo coś co do tego zakładu? ok. już poprawili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czyli krecz to zwrot stawki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
banik to jak to jest rozumiem ze mimo ze maci konto w polskim banku to zabierna jest prowizja?na czym t polega ze wypłacalem z róznych bukow jak expekt,betandwind,unibet itd i nigdzie nie zabierałao inteligo 12zł!???? Betsson konto w polskim banku, ale przez kolejne zawilosci prawne poki mozna na nie tylko przyjmowac depozyty. W zwiazku z tym wszyscy wplacajacy poprzez "przelewy24" moga dokonywac wyplat na MB/neteler po doslaniu skanu dowodu tozsamosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Witam! Mam pytanko odnośnie pokera a dokładniej bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak wpłace do pokera kase to bonus zostanie mi automatycznie dopisany do konta gracza czy najpierw muszę ugrać wymaganą liczbę pkt i dopiero wtedy dopiszą mi bonus??(czy trzeba wysyłać jakiegoś maila o dopisanie bonusa)?? PS: łatwo ugrać te pkt?? pozdrawia Piotrek_ndm NIE JEST LATWO !
|
|
|
Link skopiowany do schowka