Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Na stronce jest napisane, że niby na tych nowych od 5 kwietnia C+ Family 1 i 2 będą też sportowe wydarzenia, może więc tam? Dziwne to teraz, ja mam kablówkę z UPC i tam wykupiony pakiet C+ - to co będzie po 5 kwietnia? Dalej zostaną C+ Sport, Gol + Weekend czy zniknie to wszystko mad

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Płace obecnie 49pln za eNkę i 39pln za multipakiet cyfry. Czuje w kosciach ze ta zmiana mnie jebnie po kieszeni, mogę zrezygnowac ze wszystkiego ale nie z ligi angielskiej ;d
ciekawe jeszcze jak mnie potraktują, umowe z N mam na siebie,multipakiet cyfry na Zonę bo ja im wisze dekoder od 13lat i ze mna nie chcieli podpisac laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
nc+ przedstawiła rozłożenie poszczególnych rozgrywek na poszczególne kanały.

http://forum.ncplus.pl/forum/forumdisplay.php?f=149

Jednym słowem ? Burdel

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
burdel malo powiedziane, wlaczam dzisiaj tv i co i rozpizdziel, wczesniej filmowe szly jeden po drugim, sportowe i inne tez, teraz czesc tu czesc tu

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by dondo
Originally Posted by ice18
ale zenada, trzeba bylo podpisac umowe przed fuzja za 57zl z c+ sport, a teraz zeby dostac c+sport trzeba wziasc pakiet za 199zl

ee chyba tak nie jest, już przy ofercie za 79 zł masz obok, że dostajesz mi.in c+sport (niżej jest gwiazdka, że 2 miesiące za darmo - niestety nie podali już ile potem trzeba płacić, a .pdf z warunkami promocji nie działa ...),
potem masz też c+sport + wszystkie z c+ w ofercie za 119 zł - już bez gwiazdki


z tego co pisali tam na forum sat, to 2 miechy za darmo a potem podobno nawet dokupic nie mozna.. wtf na tym family tez polska liga ma leciec ? bo tak to zenada jak sie chce ogladac wszystkie ligi placic 2 stowki

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Kanał świadczony zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1


Regulamin:

Rozdział V. Usługi
1. W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieobjęte Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

takie coś jest przy kilkunastu kanałach m.in ESPN America który wg kogoś tam z forum ma zniknąć w lipcu, zreszt.a nawet przy kanale typu Eurosport jest taki zapis, a to oznacz, że mogą sobie te kanały usuwać kiedy chcą i bez zgody i informacji, dobre laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
niby pierwszy tydzień:
http://media2.pl/media/101457-Pierw...us-Filmowe-premiery-i-sport-na-zywo.html

ale coś mi się nie zgadza, bo nie widzę meczu Śląsk-Górnik

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Ten mecz ma być na nsport HD

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
już doczytałem gdzie indziej
Śląsk-Górnik ma być na nsport. Zajebiście, szkoda tylko, że jako abonent cyfry nie mam tego kanału (ponoć można było sobie aktywować, ale teraz już jest za późno)

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Można było, ale tylo na pół roku w ramach testu, bez dodatkowych opłat. Ale po pół roku ci wyłaczą.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Ale to już chyba przepadło. Kiepsko.
Aż 6 meczów PL na żywo

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A jak ten nowy dekoder NC+, ma go już ktoś?

Generalnie to N miał szybkie dekodery i lepiej mi się je używało od sprzętu C+ (Philips masakra, jeszcze ten Pace ratował sytuację). Pytanie w którą stronę teraz poszli z nowym sprzętem.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
To nie nowy, a pewnie ten który i ja mam z N z zeszłego roku tylko, że załapałem się na Monsterboxa z dyskiem 1TB, a teraz tylko 500GB. Ogólnie sprawuje się bardzo dobrze i nie ma zwiech. Ja nie narzekam, a mam go od maja 2012.

Piszę o tej wersji:

http://ncplus.pl/oferta/dekodery/tubrobox

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Burdel niesamowity... jeszcze mi rozpierdolili dzisiaj programy w ence i nie mogę się połapać co mam na jakijm kanale puke

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Od wczoraj są zmiany....i rozsypane kanały.

Co do ofert dla obecnych klientów są rzeczywiście lepsze niż dla nowych... przynajmniej tak jest u mnie...

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
najlepsza jest infolinia, dzwonie tam i dzwonie i jedynie moge sobie muzyczki posluchac laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Bo nie Ty jeden jesteś wkurwiony na ten cyrk...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
a jak to jest z posiadaczami kablówki?

mam wykupiony w vectrze pełny pakiet C+ a w pakiecie złotym jest standardowo nsport, czy te zawirowania z nc+ w nous sposób wpłyną na odbiór tych kanałów przeze mnie?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
to jest skandal !!! co za burdel - pomyslec, ze sie cieszylem jak to planowali

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Od poczatku bylo mozna sie spodziewac, ze jak droga C+ sie polaczy z tanim N+ to nie bedzie dalej tanio i fajnie wink

Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, kamel, Sensei, aker), 2,822 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,224
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1