Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
Za nsport wstawili mi też eurosport 2. Liga niemiecka na eurosport 2 jest dużo lepsza niż 2 mecze w tygodniu z LM na sport bo z niemieckiej jest na weekend 5 meczy na żywo. W kanałach sportowych jakie wymieniłem to zamiast polstat sport news napisałem polsat news, który w kablówce też mam.

Mają pokazywać LM w c+sport na żywo?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
Z tym sportowych mam jeszcze sportklub.

Własnie czytam, że na canal+sport na być rewanżowy mecz Dortmund - Malaga 9 kwietnia we wtorek, więc enki już tak bardzo nie potrzebuję. Chociaż pasowałoby móc oglądać każdy mecz z LM.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
Anty CN+ [facebook.com]

Powstała już grupa niezadowolonych...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Do mnie nie potrafią oddzwonić. Tak szanują klienta.
Muszę z nimi zostać ponieważ mają żużel,jednak powalczę o dobry rabacik.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Najlepiej sobie ściągnąć dekoder Sky i mieć wszelkie sporty z normalnym komentarzem, tylko że cenowo wychodzi trochę drogo...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
witam

na dzien dzisiejszy taka jest cena pakietow dla migrujacych z cyfry lub n -ki do nc+

34 zł dla migrujących do Comfort+ (trudno potwierdzić tą ofertę ponieważ mało osób migruje do tego pakietu ze względu na fakt że konsultanci nie dają możliwości zejścia do niższego pakietu oraz nie ukrywajmy na bardzo niekorzystny współczynnik jakość/cena )
49 zł dla migrujących do Universe+
64 zł dla migrujących do Canal+ Silver (bez multiroom)
79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez multiroom)
89 zł dla migrujących do Canal+ Gold z multiroom
99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO
99 dla migrujących do Canal+ Platinum (bez multiroom)
109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom
129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom)
169 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom


Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
No jak narazie NC+ zaliczyło mega porażkę ludzie ostro się zbuntowali co do ceny i oferty ... i dobrze .
Sam obecnie w N ce mam wszystkie kanały (bez npremium i HBO ) za 54zl/miesięcznie .Aby to samo mieć w ofercie NC+ musiał bym brać pakiet za 119zl laugh .
A głównie zalezy mi na kanałach (wszystkich) Discovery ,Animal planet ,National geo /wild ... no i sportowych .

Z tego co wiadomo nie oficjalnie ceny pakietów polecą w dół w najbliższym czacie .

Osobiście nie mam zamiaru przenosić się nigdzie do puki mam aktualną umowę z platformą N . A jak zadzwonią w cześniej i będą nawijać makaron na uszy to interesują mnie tylko dzwie opcje ... identyczna oferta programowa/kanałowa za max 55zl/miesięcznie w NC+ .... albo się rozstajemy laugh

Cyfrowy polsat czeka familijny pakiet za 40zl + weeb tv do sportowych 50zl /12 miechów i gra gitara smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli sport nie jest Twoim #1 celem to Polsat może rzeczywiście dać więcej za mniej.

Natomiast NC+ teraz będą mieli strasznie silną pozycję jeśli chodzi właśnie o sport, marketingowo może zrobią jakieś obniżki czy promocje ale z czasem może być tak jak w Anglii gdzie windowano ceny a ludzie nie mieli wyboru... mogli płacić... lub nie mieć sportu w domu.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Condrad czytałeś :
COMFORT+

Eurosport HD
Disney Junior
MTV Live HD
Orange Sport
Polsat Biznes
Polsat News
Polsat Sport News
Religia.tv
Superstacja
TTV
TV4
TV6
VIVA Polska


UNIVERSE+
dodatkowo:

Viacom Blink!
Comedy Central
Comedy Central Family
Eurosport2 HD
ESPN America

Nickeloden HD
Nick
Nick Jr.
CBeebies
Discovery Historia
Animal Planet
MTV
MTV Rocks
VH1

Te kanały znikają z OFERTY !!!
A żeby mieć wszystkie kanały sportowe na NC+ to minimum 99zł miesięcznie .
Jak byś nie patrzy nie kalkuluje się to z tym co jest teraz .
A boli strata ESPN America .. nie bedzie NFL ,NHL ,MLB frown

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
ESPN America ma w ogóle wyparować czy chodzi o to, że będzie tylko dostępny w droższych pakietach?

Nawet jeśli teraz będą jakieś promocje (szczególnie dla aktualnych abonentów N/C+) to na długą metę spodziewam się raczej wykorzystania dominującej pozycji na rynku do przyciśnięcia ludzi do muru i windowania cen.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Natomiast zrobili dobry wybór ze sprzętem i pójściem w kierunku rozwiązań technicznych N.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Zależy dla kogo. W n nie można dzielić sygnału przez splitera

Teraz płacę 75zł i nie będę dopłacać kilkadziesiąt złotych, żeby obejrzeć LM.
Jak dadzą mi Platinum za 79zł, max. 89zł to wezmę. W przeciwnym wypadku ciągnę dopóki się da na umowie z c+, a później choćby dla zasady uciekam. Nie będę mnie stawiać pod ścianą. To im powinno zależeć na utrzymaniu klienta.

Bo w gruncie rzeczy dojdzie mi tylko kanał nsport. Innych, filmowych nie liczę, bo i tak tego nie oglądam. Ale też niby dojdą nowe wytwórnie filmowe. Z tym, że wcześniej były w cyfrze i po ich zabraniu nikt mi abonamentu nie obniżył.
Czyli wychodzi, że dostanę żużel, LM, LE i ligę włoską. LE rzadko oglądam, ale jednak jakiś plus. LM oglądam dopiero na wiosnę, bo w grupie nie ma nic ciekawego. Zresztą i tak jest to tylko jeden/dwa mecze tygodniowo. Liga włoska była już wcześniej w c+ i też po jej zabraniu nikt nie obniżył abonamentu.

Podsumowując wychodzi, że mam płacić ok. 30zł więcej za kilkanaście meczów LM. W skali roku wychodzi 360zł. A przecież i tak TVP pokazuje mecze środowe. Daje to więc 360zł za ok. 6-7 meczów. Nie, dziękuję. Wolę pomęczyć oczy na streamie i poczekać na sensowną ofertę przy wypowiedzeniu umowy.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
doczytał sie ktoś moze do kiedy obowiazuja stare umowy ? głownie chodzi mi o cyfrę sam multipakiet.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
ESPN America ma zniknąć z polskiego rynku od końća Lipca frown

Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
Kolejny strzał w stopę... Zmuszają do jak najszybszego przejścia do NC+

http://media2.pl/media/101494-Mecze...-dla-abonentow-Cyfryplus-i-kablowek.html

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Originally Posted by Ludwiczek
ESPN America ma zniknąć z polskiego rynku od końća Lipca frown

w upc tez?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by podstawek
Podsumowując wychodzi, że mam płacić ok. 30zł więcej za kilkanaście meczów LM. W skali roku wychodzi 360zł. A przecież i tak TVP pokazuje mecze środowe. Daje to więc 360zł za ok. 6-7 meczów. Nie, dziękuję. Wolę pomęczyć oczy na streamie i poczekać na sensowną ofertę przy wypowiedzeniu umowy.

Jak na samą LM to jest to trochę drogo, tym bardziej że ja podobnie do Ciebie dopiero od fazy nokautowej zaczynam patrzeć na terminarz.

Stąd wcześniej byłem zwolennikiem opcji Prepaid, w której można włączyć N Sport HD na kilka miesięcy a później wrócić do mniejszego pakietu. Lub w ogóle nie płacić i nie korzystać przez większość roku (jeśli ktoś ma także C+).

Tak jak napisałeś najlepiej po zakończeniu promocyjnych cen dla dotychczasowych abonentów wypowiedzieć umowę i poczekać aż magicy od utrzymania klienta zaczną robić swoje czary. smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by taktoonZS
Originally Posted by Ludwiczek
ESPN America ma zniknąć z polskiego rynku od końća Lipca frown

w upc tez?

Ten kanał w ogóle znika z naszej części Europy czy tylko z polskiego rynku?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by taktoonZS
Originally Posted by Ludwiczek
ESPN America ma zniknąć z polskiego rynku od końća Lipca frown

w upc tez?

Ten kanał w ogóle znika z naszej części Europy czy tylko z polskiego rynku?
gdzieś pisali, że z całej Europy, jedynie w Wielkiej Brytanii zostanie

Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, aker, rafal08, poozon, burbon), 2,415 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1