|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251 |
Za nsport wstawili mi też eurosport 2. Liga niemiecka na eurosport 2 jest dużo lepsza niż 2 mecze w tygodniu z LM na sport bo z niemieckiej jest na weekend 5 meczy na żywo. W kanałach sportowych jakie wymieniłem to zamiast polstat sport news napisałem polsat news, który w kablówce też mam.
Mają pokazywać LM w c+sport na żywo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251 |
Z tym sportowych mam jeszcze sportklub.
Własnie czytam, że na canal+sport na być rewanżowy mecz Dortmund - Malaga 9 kwietnia we wtorek, więc enki już tak bardzo nie potrzebuję. Chociaż pasowałoby móc oglądać każdy mecz z LM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 938 |
Anty CN+ [ facebook.com] Powstała już grupa niezadowolonych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Do mnie nie potrafią oddzwonić. Tak szanują klienta. Muszę z nimi zostać ponieważ mają żużel,jednak powalczę o dobry rabacik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Najlepiej sobie ściągnąć dekoder Sky i mieć wszelkie sporty z normalnym komentarzem, tylko że cenowo wychodzi trochę drogo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
witam
na dzien dzisiejszy taka jest cena pakietow dla migrujacych z cyfry lub n -ki do nc+
34 zł dla migrujących do Comfort+ (trudno potwierdzić tą ofertę ponieważ mało osób migruje do tego pakietu ze względu na fakt że konsultanci nie dają możliwości zejścia do niższego pakietu oraz nie ukrywajmy na bardzo niekorzystny współczynnik jakość/cena ) 49 zł dla migrujących do Universe+ 64 zł dla migrujących do Canal+ Silver (bez multiroom) 79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez multiroom) 89 zł dla migrujących do Canal+ Gold z multiroom 99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO 99 dla migrujących do Canal+ Platinum (bez multiroom) 109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom 129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom) 169 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
No jak narazie NC+ zaliczyło mega porażkę ludzie ostro się zbuntowali co do ceny i oferty ... i dobrze . Sam obecnie w N ce mam wszystkie kanały (bez npremium i HBO ) za 54zl/miesięcznie .Aby to samo mieć w ofercie NC+ musiał bym brać pakiet za 119zl  . A głównie zalezy mi na kanałach (wszystkich) Discovery ,Animal planet ,National geo /wild ... no i sportowych . Z tego co wiadomo nie oficjalnie ceny pakietów polecą w dół w najbliższym czacie . Osobiście nie mam zamiaru przenosić się nigdzie do puki mam aktualną umowę z platformą N . A jak zadzwonią w cześniej i będą nawijać makaron na uszy to interesują mnie tylko dzwie opcje ... identyczna oferta programowa/kanałowa za max 55zl/miesięcznie w NC+ .... albo się rozstajemy  Cyfrowy polsat czeka familijny pakiet za 40zl + weeb tv do sportowych 50zl /12 miechów i gra gitara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli sport nie jest Twoim #1 celem to Polsat może rzeczywiście dać więcej za mniej.
Natomiast NC+ teraz będą mieli strasznie silną pozycję jeśli chodzi właśnie o sport, marketingowo może zrobią jakieś obniżki czy promocje ale z czasem może być tak jak w Anglii gdzie windowano ceny a ludzie nie mieli wyboru... mogli płacić... lub nie mieć sportu w domu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Condrad czytałeś : COMFORT+ Eurosport HD Disney Junior MTV Live HD Orange Sport Polsat Biznes Polsat News Polsat Sport News Religia.tv Superstacja TTV TV4 TV6 VIVA Polska UNIVERSE+ dodatkowo: Viacom Blink! Comedy Central Comedy Central Family Eurosport2 HD ESPN America Nickeloden HD Nick Nick Jr. CBeebies Discovery Historia Animal Planet MTV MTV Rocks VH1 Te kanały znikają z OFERTY !!! A żeby mieć wszystkie kanały sportowe na NC+ to minimum 99zł miesięcznie . Jak byś nie patrzy nie kalkuluje się to z tym co jest teraz . A boli strata ESPN America .. nie bedzie NFL ,NHL ,MLB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
ESPN America ma w ogóle wyparować czy chodzi o to, że będzie tylko dostępny w droższych pakietach?
Nawet jeśli teraz będą jakieś promocje (szczególnie dla aktualnych abonentów N/C+) to na długą metę spodziewam się raczej wykorzystania dominującej pozycji na rynku do przyciśnięcia ludzi do muru i windowania cen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Natomiast zrobili dobry wybór ze sprzętem i pójściem w kierunku rozwiązań technicznych N.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Zależy dla kogo. W n nie można dzielić sygnału przez splitera
Teraz płacę 75zł i nie będę dopłacać kilkadziesiąt złotych, żeby obejrzeć LM. Jak dadzą mi Platinum za 79zł, max. 89zł to wezmę. W przeciwnym wypadku ciągnę dopóki się da na umowie z c+, a później choćby dla zasady uciekam. Nie będę mnie stawiać pod ścianą. To im powinno zależeć na utrzymaniu klienta.
Bo w gruncie rzeczy dojdzie mi tylko kanał nsport. Innych, filmowych nie liczę, bo i tak tego nie oglądam. Ale też niby dojdą nowe wytwórnie filmowe. Z tym, że wcześniej były w cyfrze i po ich zabraniu nikt mi abonamentu nie obniżył. Czyli wychodzi, że dostanę żużel, LM, LE i ligę włoską. LE rzadko oglądam, ale jednak jakiś plus. LM oglądam dopiero na wiosnę, bo w grupie nie ma nic ciekawego. Zresztą i tak jest to tylko jeden/dwa mecze tygodniowo. Liga włoska była już wcześniej w c+ i też po jej zabraniu nikt nie obniżył abonamentu.
Podsumowując wychodzi, że mam płacić ok. 30zł więcej za kilkanaście meczów LM. W skali roku wychodzi 360zł. A przecież i tak TVP pokazuje mecze środowe. Daje to więc 360zł za ok. 6-7 meczów. Nie, dziękuję. Wolę pomęczyć oczy na streamie i poczekać na sensowną ofertę przy wypowiedzeniu umowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
doczytał sie ktoś moze do kiedy obowiazuja stare umowy ? głownie chodzi mi o cyfrę sam multipakiet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
ESPN America ma zniknąć z polskiego rynku od końća Lipca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
ESPN America ma zniknąć z polskiego rynku od końća Lipca  w upc tez?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Podsumowując wychodzi, że mam płacić ok. 30zł więcej za kilkanaście meczów LM. W skali roku wychodzi 360zł. A przecież i tak TVP pokazuje mecze środowe. Daje to więc 360zł za ok. 6-7 meczów. Nie, dziękuję. Wolę pomęczyć oczy na streamie i poczekać na sensowną ofertę przy wypowiedzeniu umowy. Jak na samą LM to jest to trochę drogo, tym bardziej że ja podobnie do Ciebie dopiero od fazy nokautowej zaczynam patrzeć na terminarz. Stąd wcześniej byłem zwolennikiem opcji Prepaid, w której można włączyć N Sport HD na kilka miesięcy a później wrócić do mniejszego pakietu. Lub w ogóle nie płacić i nie korzystać przez większość roku (jeśli ktoś ma także C+). Tak jak napisałeś najlepiej po zakończeniu promocyjnych cen dla dotychczasowych abonentów wypowiedzieć umowę i poczekać aż magicy od utrzymania klienta zaczną robić swoje czary. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
ESPN America ma zniknąć z polskiego rynku od końća Lipca  w upc tez? Ten kanał w ogóle znika z naszej części Europy czy tylko z polskiego rynku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
ESPN America ma zniknąć z polskiego rynku od końća Lipca  w upc tez? Ten kanał w ogóle znika z naszej części Europy czy tylko z polskiego rynku? gdzieś pisali, że z całej Europy, jedynie w Wielkiej Brytanii zostanie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|