|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
??? ale o co ten płacz i lament ? Mi się oferta programowa nie zmieniła co mam wykupione to jest . A ze zmienili rozkład/numeracje kanałów to kwestia przyzwyczajenia . A co do nowych pakietów źle nie jest zarówno cenowo jak i programowo .ale zapewne to tylko do czasu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
U nas każda zmiana to lament i płacz. Nie pasuje rozwiązujesz umowę. Poza tym trudno pokryć numery obydwu operatorów...żeby przez jakiś czas burdelu nie było....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
U nas każda zmiana to lament i płacz. Nie pasuje rozwiązujesz umowę. Poza tym trudno pokryć numery obydwu operatorów...żeby przez jakiś czas burdelu nie było.... a co oni sie jeden dzien do polaczenia przygotowywali, chyba mieli duzo czasu zeby wszystko dograc, ja akurat pilnie potrzebuje sie z nimi skontaktowac i nie mam takiej mozliwosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Ja wczoraj 20 min zmarnowałem, ale się dodzwoniłem. Przygotowywali się no i co z tego? Muszę numery kanałów pozmieniać chyba, że specjalnie dla Was zrobią np kanał numer 35 bis  Jesteś klientem nki czy cyfry? bo z nki mam numer bardziej bezpośredni....do nich dawaj na priv jak co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
a ja mam od listopada 2012 r n-ke najnizszy pakiet za 33 zł + npremiu kanałay na 6 miesiecy za free i nie zamierzam zmieniać. Fakt mało sportu ale wystarcza mi. Inni maja najnizszy pakiet za 39zl a ja za 33 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
??? ale o co ten płacz i lament ? Mi się oferta programowa nie zmieniła co mam wykupione to jest . JESZCZE sie nie zmienila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Tylko npremium mają zniknąć..... no niestety z tymi pograli trochę bo po hooj podpisywali umowy jak dobrze wiedzieli, że te programy zdejmą... i ludzi w hooja załadowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Tylko, że właśnie npremium mają zniknąć..... no niestety z tymi pograli trochę bo po hooj podpisywali umowy jak dobrze wiedzieli, że te programy zdejmą... i ludzi w hooja załadowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
hunters napisalem na priva
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zarówno C+ jak i N mieli też ciekawe oferty prepaidowe, czy po fuzji także coś robią w tym kierunku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Tylko npremium mają zniknąć..... no niestety z tymi pograli trochę bo po hooj podpisywali umowy jak dobrze wiedzieli, że te programy zdejmą... i ludzi w hooja załadowali. Kogo załadowali w hooja ? czego dramatyzujesz ? masz podpisaną umowę na Npremium ? to bedziesz miał te kanały do konca obowiązującej umowy Jak Ci zdejmą te kanały z oferty lub zmienią cenę pakietu to możesz złożyć natychmiastowe wypowiedzeniu umowy uzasadniając to ze strona N/C+ nie wywiozała się z podpisanej umowy .. A jak faktycznie mają zdjąć Npremium to na pewno beda dzwonić i proponowac coś w zamian ... możesz się zgodzić albo nie . Jak się nie zgodzisz to rozwiązujesz obecną umowę natychmiast bo nie akceptujesz zmian w ofercie programowej na które podpisałeś umowę .\I bez żadnych konsekwencji rozstajesz się z N /C+ gdzie tam masz umowe podpisaną . Więc bez paniki to dobry moment a uzyskanie bdb rabatów /promocji lub na rozstanie się z operatorem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Więc bez paniki to dobry moment a uzyskanie bdb rabatów /promocji lub na rozstanie się z operatorem Cały czas o tym piszę. Ja mam cyfrę wszystkie kanały bez hd. więc w tym momecie z tego co oferują brakuje mi tylko nsport. Narazie sobie cierpliwie czekam tak jak było z orange sport czy pełnym pakietem kanałow tematycznych z którymi sami dzwonili, że dodają za darmo przy przedłużeniu umowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Tylko npremium mają zniknąć..... no niestety z tymi pograli trochę bo po hooj podpisywali umowy jak dobrze wiedzieli, że te programy zdejmą... i ludzi w hooja załadowali. Kogo załadowali w hooja ? czego dramatyzujesz ? masz podpisaną umowę na Npremium ? to bedziesz miał te kanały do konca obowiązującej umowy Jak Ci zdejmą te kanały z oferty lub zmienią cenę pakietu to możesz złożyć natychmiastowe wypowiedzeniu umowy uzasadniając to ze strona N/C+ nie wywiozała się z podpisanej umowy .. A jak faktycznie mają zdjąć Npremium to na pewno beda dzwonić i proponowac coś w zamian ... możesz się zgodzić albo nie . Jak się nie zgodzisz to rozwiązujesz obecną umowę natychmiast bo nie akceptujesz zmian w ofercie programowej na które podpisałeś umowę .\I bez żadnych konsekwencji rozstajesz się z N /C+ gdzie tam masz umowe podpisaną . Więc bez paniki to dobry moment a uzyskanie bdb rabatów /promocji lub na rozstanie się z operatorem npremium znika od poczatku kwietnia, zamiast tego canal family i cos tam jeszcze maja wrzucic mam nadzieje ze wlasnie wtedy posypie sie fala wypowiedzen i zejda z ceny bo teraz to co proponuja to kpina jakas jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Tylko npremium mają zniknąć..... no niestety z tymi pograli trochę bo po hooj podpisywali umowy jak dobrze wiedzieli, że te programy zdejmą... i ludzi w hooja załadowali. Kogo załadowali w hooja ? czego dramatyzujesz ? masz podpisaną umowę na Npremium ? to bedziesz miał te kanały do konca obowiązującej umowy Jak Ci zdejmą te kanały z oferty lub zmienią cenę pakietu to możesz złożyć natychmiastowe wypowiedzeniu umowy uzasadniając to ze strona N/C+ nie wywiozała się z podpisanej umowy .. A jak faktycznie mają zdjąć Npremium to na pewno beda dzwonić i proponowac coś w zamian ... możesz się zgodzić albo nie . Jak się nie zgodzisz to rozwiązujesz obecną umowę natychmiast bo nie akceptujesz zmian w ofercie programowej na które podpisałeś umowę .\I bez żadnych konsekwencji rozstajesz się z N /C+ gdzie tam masz umowe podpisaną . Więc bez paniki to dobry moment a uzyskanie bdb rabatów /promocji lub na rozstanie się z operatorem Tak zagrali, że jeszcze tydzień temu mogłeś umowę podpisać i obiecywali to czy tamto... Dlatego uważam, że załadowali bo dobrze wiedzieli o zmianach. Mi ogólnie połączenie jest na rękę więc mam to gdzieś, ale tak czy siak nie zagrali fair co do niektórych....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
ja tylko tak OT proszę nie amerykanizować naszego polskiego, klasycznego Chuja Dziękuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
 Dobra przepraszam racja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
npremium znika od poczatku kwietnia, zamiast tego canal family i cos tam jeszcze maja wrzucic mam nadzieje ze wlasnie wtedy posypie sie fala wypowiedzen i zejda z ceny bo teraz to co proponuja to kpina jakas jest Skąd masz taką informację ? jest gdzieś oficjalne info ? Jesli tak jest to dzwonisz na infolinię i dziękujesz za współpracę bo nie akceptujesz nowej oferty programowej ... podpisywałeś umowę na Npremium i to cię interesowało C+ Family cię nie interesuje i nie zamierzasz na to płacić . I idę o zakład ze jak twardo postawisz na swoim ze rezygnujesz zaczną do ciebie wydzwaniać z biura utrzymania klijeta czy tak to się zwie i bedziesz miał obiecywane złote góry  Wiem po sobie jak rok temu złożyłem wypowiedzenie umowy jak nie dostałem żadnej oferty dla stałego klienta .... 2 tyg przed koncem wypowiedzenie dosłownie w dzien dzien jeden tel. z Nki (niby osobisty doradca .konsultant) proponowali cuda na kiju byle bym został
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
od 05.04 bodajze, komunikat enki zlotych gor sie nie nalezy spodziewac ale wypowiedzeie trzeba zlozyc, jak cos zawsze mozna telofnicznie wycofac, na forach pisza, ze juz ponoc szykowana jest nowa oferta cenowa dla migrujacych
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251 |
Ja tam mam z Multimedia i płacę chyba 120 za wszystko: dobry net, telefon stacjonarny i kablówka. Ze sportowych mam: - polstat sport - polsta sport hd - polsta sport extra - polsat news - tvp sport - orange sport - eurosport - eurosport 2 - canal plus( kanał nie sportowy, ale mecze są) - canal plus gol - canal plus sport
Czyli nie mam chyba tylko canal plus weekend na którym często meczy nie ma. Nie mam nsport(był do niedawna, ale wstawili za to jakieś gówno polsat sport news i coś jeszcze) i npremium gdzie jest Liga Mistrzów i to tyle. Można coś pomyśleć nad tą enką, żeby się nie męczyć przez streamy z lm. Uważam, że za te pieniądze jest ok i mogę z czystym sumieniem polecić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Liga mistrzów już dostępna na żywo w c+ sport
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|