|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
praca.powrót jutro.niespodzianka: 3pm. bez LM dzień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
praca.powrót jutro.niespodzianka: 3pm. bez LM dzień  Taka sytuacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
 Reklamy w TV  Jak jest w Polsce z transmisją F1? Tutaj normalnie co jakiś czas znikają na kilkuminutową przerwę reklamową i to w trakcie wyścigu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Sprzedam e-papierosa. Dokladnie taki - http://cigger.pl/pl/17/sklep/p:7 Jest gwarancja, faktura. Generalnie zestaw jak ze sklepu(wygralem w konkursie), jesli ktos reflektuje to PW 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
 Reklamy w TV  Jak jest w Polsce z transmisją F1? Tutaj normalnie co jakiś czas znikają na kilkuminutową przerwę reklamową i to w trakcie wyścigu.  F1 nie oglądam. Juz sobie wyobrażam np. podczas spotkania piłkarskiego trwa akcja i pauza z komunikatem ,, wyślij sms czy padnie gol tak czy nie,,  Hieny Reklamowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
W Polsce nie ma reklam w trakcie wyścigu F1 (jedynie między sesjami kwalikacyjnymi itp.), za to w niemieckim RTL już tak i to niekiedy w najmniej spodziewanym momencie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Wkurwia mnie,że prezydent miasta w którym mieszka będzie się ku.. tłumaczył przed jakąś chorą organizacją Amnesty Internation bo zarządził wysiedlenie grupy rumuńskich cyganów z terenu należącego do gminy. Polaków można bez dwóch zdań eksmitować, karać sądowo, nakładać grzywny ale jeśli sprawa tyczy się koniokradów itp to nie, no jak to, przecież oni tacy biedni... Wkurwia mnie to całe podejście. NIech ku.. zabiorą sobie ich do własnych mieszkań Ci którzy tak za nimi płaczą..ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Wkurwia mnie,że prezydent miasta w którym mieszka będzie się ku.. tłumaczył przed jakąś chorą organizacją Amnesty Internation bo zarządził wysiedlenie grupy rumuńskich cyganów z terenu należącego do gminy. Polaków można bez dwóch zdań eksmitować, karać sądowo, nakładać grzywny ale jeśli sprawa tyczy się koniokradów itp to nie, no jak to, przecież oni tacy biedni... Wkurwia mnie to całe podejście. NIech ku.. zabiorą sobie ich do własnych mieszkań Ci którzy tak za nimi płaczą..ehh  Sam chyba pojade tam i ich wypierd oooleeeeee
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Jak w tym kraju ma być normalnie, jak kurwa mać - komunistyczne pko ma u mnie ajencję czynną do godz 18:00 a o godzinie 17:50 jest już ona zamknięta?
Pracowałem zarówno w kraju jak i poza jego granicami, i jeśli dany punkt - firma jest czynna w danych godzinach to tak jest, a nie że pracownik kończy o 18, to wcześniej zamyka aby mógł wyjść o pełnej godzinie. Jak tu kurwa ma być normalnie????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
To tylko 10 minut  U mnie czynne do 17, ale o 16.30 drzwi już zamknięte.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Nowy wyglad allegro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Nowy wyglad allegro  dokładnie..przerost formy nad treścią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
W rzeczy samej, nie moge nic znalezc teraz  Bylo idealnie, parametry oferty na gorze (nie trzeba bylo jezdzic w gore w dol). Segregowanie bylo dostepne z poziomu kolumny, a teraz trzeba wybierac w rozwijanej liscie. Masakra jednym slowem. W dodatku jakies to wszystko powiekszone i malo czytelne tym samym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Wszystko można spierdolić  Nawet wygląd allegro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Nowy wyglad allegro  to samo mialem wlasnie napisac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Jak widac, 99% ludzi tak samo zle jak my ocenia nowy wyglad... Mozna zaglosowac i wyrazic opinie tu - http://cafe.allegro.pl/showthread.php?1657573-Nowy-wygl%C4%85d-Allegro-jak-wprowadzali%C5%9Bmy-zmian%C4%99
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Jak widać na 99% nic to nie da, bo i tak nie wrócą do starej aury
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
litewskie ścierwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
juz 3 dzien mam jakies problemy zoladkowe, co nei zjem to do kibla, do niedzieli musze byc zdrowy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|