|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
mam takie tylko inny kolor, spoko się w nich biega. ps: ile za nie dałeś? bo ja miałem po kosztach śmigane pare razy pod koniec sezonu prawie jak nówki i nawet się w cenie nie orientuje bo dałem kilka dyszek jakoś na zime  trzy stówki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Z pewnością ludzie będą to gdzieś po bazarach i kij wie gdzie jeszcze pchali. Paranoja to co się działo wczoraj Ja zakupiłem, by mieć kolejną parę do biegania. Jak wspomniałem nie ma rewelacji. Cały czas trzeba szukać innych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Z pewnością ludzie będą to gdzieś po bazarach i kij wie gdzie jeszcze pchali. Paranoja to co się działo wczoraj Ja zakupiłem, by mieć kolejną parę do biegania. Jak wspomniałem nie ma rewelacji. Cały czas trzeba szukać innych  Z ciekawości byłem teraz zobaczyć te buty, dla mnie nic specjalnego, wyglądają na sztywne. Niemniej jednak jako druga para na ciężkie warunki jakie mamy obecnie chlapa i błoto się nadadzą ale jako but startowy na bieg uliczny raczej się nie nada...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
w sobote rano startuje w zawodach 5k. cel - zlamac 22 minuty, szanse oceniam na 50%, wiec trzymajcie kciuki Panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Powodzenia. Wyszła nowa łatka endomondo, kto na ochotnika testuje? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
w sobote rano startuje w zawodach 5k. cel - zlamac 22 minuty, szanse oceniam na 50%, wiec trzymajcie kciuki Panowie  McKracken trzymam kciuki ofcors, uda Ci się - pogoda ewidentnie do bicia rekordów Dzięki za ostatnią ocenę mojej połówki mobilizującą do dalszej pracy, choć teraz u mnie delikatna rekreacja i jutro rano wizyta u lekarza od kolana A jak tam pozostali rekonwalescenci ? Ode mnie chłopaki jadą na niedzielny maraton do Dębna, już im poleciłem, aby założyli biegówki, bo podobno świeży śnieg spadł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
dzieki, niestety dzis od rana jakies chorobsko mnie meczy :/ i chyba jednak odpuszcze tym razem. zdecyduje rano...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Kurde, maraton w Dębnie, a endomondo się wysypało i nie da się śledzić wyników live  ps. McKracken jak poszło ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Nijak, odpuscilem ze wzgledu na kiepskie samopoczucie, teraz za tydzien 10k a piatka tydzien albo 2 pozniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Cienias. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Przeprosisz jak zlamie te 22 minuty za 2 tygle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tylko tyłem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Kuknij w necie jakie sa rekordy swiata w biegu tylem to Ci mina zrzednie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Cienias.  Starszy Pan  jest w życiowej formie, stawiam że pobije wszystkie rekordy w tym sezonie, to pokazuje, że w sportach wytrzymałościowych najlepszy wiek to po 30, po 40 spokojnie też można mieć wyniki na najwyzszym poziomie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
wiadomo, że pobije po jako jeden z niewielu w "naszej" grupie sumiennie trenuje  Wiek to tylko liczba....a Mckracken nie ma az takich rekordów zeby nie mogl ich systematycznie pobijac jeszcze przez kilka dobrych lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
jestem ciekaw czy Wy sami w wieku 38 lat bedziecie sie postrzegac jako starsi panowie  5k to nie jest bieg wytrzymalosciowy tylko szybkosciowy, wiec jerome zrewiduj swoj pkt widzenia  Vendetta moje rekordy sa tak samo trudne dla mnie do pobicia jak Twoje dla Ciebie, wiec nie szukaj pseudowytlumaczenia dla siebie, tylko wreszcie zacznij je pobijac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Mnie od kilku dni męczy przeziębienie, które pokrzyżowało nieco plany przygotowania do warszawskiej dyszki... wolę odpuścić treningi i pobiec w zawodach (nawet jeśli nie uda mi się złamać zamierzonego czasu) niż pochorować się mocniej i nie wystartować w ogóle...
Do tej pory nie narzekałem na pogodę ale powoli można pier...ca dostać co się dzieje za oknem. Szedłem do pracy - słoneczko, godzinę później śnieg walił z nieba jak oszalały a teraz znów słoneczko i temperatura dodatnia... nie dziwne, że organizm po dupie dostaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
McKRacken ja na dobra sprawe w ogole teraz nie powinienem biegac...  A jak na moje 10 miesiecy biegania i tak mam dobre rekordy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
oczywiscie, ze dobre, ale 40 minut na dyche i 1:30 w polowce wciaz czeka na zlamanie  jak olejesz sprawe to za rok ja bede trzepal ta dyszke w 41-42 minuty a za dwa atakowal 40 i jak te rekordy beda wtedy wygladac?  zreszta dla mnie akurat nie jest najwazniejszy wynik biegu, tylko raczej o ile ktos poprawil swoje osiagi w porownaniu do tego z czym zaczynal i ciagly progres. bardzo sie ciesze i doceniam ze wszyscy tak wierza we mnie i oddali mi nalezne honory ze pobije wszystkie moje zyciowki ;), ale zaskoczeniem dla mnie jest ze w challengu km jestem pierwszy choc do tej pory trenowalem tylko pod 5k  do boju Panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Mamy tu Panie chujowe warunki do treningu, u nas nadal zima:) Teraz ma być w koncu cieplej, co oznacza mega chlape i powodz w 1/4 kraju ;] No i zdrowie sie sypie ludziom, ale dowalimy Ci w swoim czasie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|