Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 34 1 2 6 7 8 9 10 33 34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by royalflush
Originally Posted by marzano
mam takie tylko inny kolor, spoko się w nich biega.
ps: ile za nie dałeś? bo ja miałem po kosztach śmigane pare razy pod koniec sezonu prawie jak nówki i nawet się w cenie nie orientuje bo dałem kilka dyszek jakoś na zime grin


trzy stówki...

Bonus: Unibet
Conrad #5821614 03/04/2013 14:50
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Z pewnością ludzie będą to gdzieś po bazarach i kij wie gdzie jeszcze pchali.
Paranoja to co się działo wczoraj laugh

Ja zakupiłem, by mieć kolejną parę do biegania. Jak wspomniałem nie ma rewelacji. Cały czas trzeba szukać innych wink

Platini #5822224 03/04/2013 23:35
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by Platini
Z pewnością ludzie będą to gdzieś po bazarach i kij wie gdzie jeszcze pchali.
Paranoja to co się działo wczoraj laugh

Ja zakupiłem, by mieć kolejną parę do biegania. Jak wspomniałem nie ma rewelacji. Cały czas trzeba szukać innych wink
Z ciekawości byłem teraz zobaczyć te buty, dla mnie nic specjalnego, wyglądają na sztywne. Niemniej jednak jako druga para na ciężkie warunki jakie mamy obecnie chlapa i błoto się nadadzą ale jako but startowy na bieg uliczny raczej się nie nada...

Conrad #5823491 05/04/2013 05:52
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
w sobote rano startuje w zawodach 5k. cel - zlamac 22 minuty, szanse oceniam na 50%, wiec trzymajcie kciuki Panowie wink

Conrad #5824831 06/04/2013 04:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Powodzenia.



Wyszła nowa łatka endomondo, kto na ochotnika testuje? crazy

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by McKracken
w sobote rano startuje w zawodach 5k. cel - zlamac 22 minuty, szanse oceniam na 50%, wiec trzymajcie kciuki Panowie wink

McKracken trzymam kciuki ofcors, uda Ci się - pogoda ewidentnie do bicia rekordów grin
Dzięki za ostatnią ocenę mojej połówki mobilizującą do dalszej pracy, choć teraz u mnie delikatna rekreacja i jutro rano wizyta u lekarza od kolana duch
A jak tam pozostali rekonwalescenci ?

Ode mnie chłopaki jadą na niedzielny maraton do Dębna, już im poleciłem, aby założyli biegówki, bo podobno świeży śnieg spadł deszczowo balwan1

Conrad #5824952 06/04/2013 05:36
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
dzieki, niestety dzis od rana jakies chorobsko mnie meczy :/ i chyba jednak odpuszcze tym razem. zdecyduje rano...

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Kurde, maraton w Dębnie, a endomondo się wysypało i nie da się śledzić wyników live boli


ps. McKracken jak poszło ?

Conrad #5828210 08/04/2013 02:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Nijak, odpuscilem ze wzgledu na kiepskie samopoczucie, teraz za tydzien 10k a piatka tydzien albo 2 pozniej

Conrad #5828277 08/04/2013 02:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Cienias. ooo

Conrad #5828292 08/04/2013 02:50
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Przeprosisz jak zlamie te 22 minuty za 2 tygle smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tylko tyłem. wink

Conrad #5828337 08/04/2013 03:10
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Kuknij w necie jakie sa rekordy swiata w biegu tylem to Ci mina zrzednie smile

lupus #5828428 08/04/2013 03:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Originally Posted by lupus
Cienias. ooo
Starszy Pan smile jest w życiowej formie, stawiam że pobije wszystkie rekordy w tym sezonie, to pokazuje, że w sportach wytrzymałościowych najlepszy wiek to po 30, po 40 spokojnie też można mieć wyniki na najwyzszym poziomie

jerome #5828481 08/04/2013 04:09
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
wiadomo, że pobije po jako jeden z niewielu w "naszej" grupie sumiennie trenuje tongue
Wiek to tylko liczba....a Mckracken nie ma az takich rekordów zeby nie mogl ich systematycznie pobijac jeszcze przez kilka dobrych lat wink

Conrad #5828511 08/04/2013 05:36
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
jestem ciekaw czy Wy sami w wieku 38 lat bedziecie sie postrzegac jako starsi panowie laugh 5k to nie jest bieg wytrzymalosciowy tylko szybkosciowy, wiec jerome zrewiduj swoj pkt widzenia wink Vendetta moje rekordy sa tak samo trudne dla mnie do pobicia jak Twoje dla Ciebie, wiec nie szukaj pseudowytlumaczenia dla siebie, tylko wreszcie zacznij je pobijac smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Mnie od kilku dni męczy przeziębienie, które pokrzyżowało nieco plany przygotowania do warszawskiej dyszki... wolę odpuścić treningi i pobiec w zawodach (nawet jeśli nie uda mi się złamać zamierzonego czasu) niż pochorować się mocniej i nie wystartować w ogóle...

Do tej pory nie narzekałem na pogodę ale powoli można pier...ca dostać co się dzieje za oknem. Szedłem do pracy - słoneczko, godzinę później śnieg walił z nieba jak oszalały a teraz znów słoneczko i temperatura dodatnia... nie dziwne, że organizm po dupie dostaje.

marzano #5828601 08/04/2013 15:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
McKRacken ja na dobra sprawe w ogole teraz nie powinienem biegac... smile
A jak na moje 10 miesiecy biegania i tak mam dobre rekordy smile

Conrad #5828844 08/04/2013 20:50
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
oczywiscie, ze dobre, ale 40 minut na dyche i 1:30 w polowce wciaz czeka na zlamanie smirk jak olejesz sprawe to za rok ja bede trzepal ta dyszke w 41-42 minuty a za dwa atakowal 40 i jak te rekordy beda wtedy wygladac? wink
zreszta dla mnie akurat nie jest najwazniejszy wynik biegu, tylko raczej o ile ktos poprawil swoje osiagi w porownaniu do tego z czym zaczynal i ciagly progres.
bardzo sie ciesze i doceniam ze wszyscy tak wierza we mnie i oddali mi nalezne honory ze pobije wszystkie moje zyciowki ;), ale zaskoczeniem dla mnie jest ze w challengu km jestem pierwszy choc do tej pory trenowalem tylko pod 5k smile do boju Panowie smile

Conrad #5828846 08/04/2013 21:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Mamy tu Panie chujowe warunki do treningu, u nas nadal zima:)
Teraz ma być w koncu cieplej, co oznacza mega chlape i powodz w 1/4 kraju ;]
No i zdrowie sie sypie ludziom, ale dowalimy Ci w swoim czasie tongue

Strona 8 z 34 1 2 6 7 8 9 10 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, Sensei), 2,926 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1