Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 22 1 2 5 6 7 8 9 21 22
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by BartasPT
przez pare ostatnich lat obejrzalem od deski do deski trzy seriale - Prison Break, Breaking Bad, Oz

czy sa jakies nowe seriale ktore wyrywaja z laczkow jak w/w?

Dexter, The Shield, Rome, Sons of Anarchy, Spartacus, Firefly, Battlestar galactica, Scrubs, Supernatural, Gra o tron, The wire

Wedlug mnie najlepsze. Rozne rodzaje wiec nie kazdemu wszystko spasuje. Kilku trzeba dac szanse conajmniej kilku odcinkow, czasem 1 sezon (np. Supernatural) az sie rozkreca. Wiekszosc dobra juz od poczatku.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Originally Posted by agr1
Originally Posted by BartasPT
przez pare ostatnich lat obejrzalem od deski do deski trzy seriale - Prison Break, Breaking Bad, Oz

czy sa jakies nowe seriale ktore wyrywaja z laczkow jak w/w?

Dexter, The Shield, Rome, Sons of Anarchy, Spartacus, Firefly, Battlestar galactica, Scrubs, Supernatural, Gra o tron, The wire

Wedlug mnie najlepsze. Rozne rodzaje wiec nie kazdemu wszystko spasuje. Kilku trzeba dac szanse conajmniej kilku odcinkow, czasem 1 sezon (np. Supernatural) az sie rozkreca. Wiekszosc dobra juz od poczatku.

Z w/w seriali koniecznie Dexter i Sons of Anarchy
Obecnie ogladam Gre o Tron i powiem, że narazie dupy nie urywa cool

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Dla mnie The Wire chyba najlepszy serial jaki oglądałem, chociaż dość specyficzny, nie wszystkim się podoba.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
The Shield oraz The Wire to dwa seriale, których nie można stawiać obok pozostałych wymienionych.

Jest to inna 'szkoła serialowa' - wybitne aktorstwo, scenariusze, bez słodzenia, bez pierdolenia.

pozostałe seriale to wydumane bajeczki mające charakter czysto rozrywkowy - choć b. dobre w gatunkach.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Jezeli chodzi o seriale to krol jest jeden - Downton Abbey.

Reszta moze buty wiazac.
cool

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Panowie wie ktos, gdzie moge znalezc wszystkie sezony serialu Entourage? Udalo mi sie sciagnac 3,5,7 i 8 sezon a pozostalych prozno szukac. Z gory dzieki za pomoc.

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
oki Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Dzieki za szybka odpowiedz ale niestety moj dostawca neta (virgin) blokuje dostep do tej strony frown

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Polowanie [filmweb.pl]

Bardzo dobry dramat duński z rewelacyjnym Madsem Mikkelsenem.
Kino skandynawskie, w szczególności dramaty zawsze na wysokim poziomie, polecam smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Danielsan
Jezeli chodzi o seriale to krol jest jeden - Downton Abbey.

Reszta moze buty wiazac.
cool

Moi rodzice mają podobne zdanie jak Ty smile , właśnie obejrzeli chyba 3 sezony i mówili mi że produkcja z najwyższej półki. Miałem od nich wziąć płytki ale mają to na Bluray a mój sprzęt tutaj to "jedynie" DVD. Koniec świata się zbliża jeśli właśni rodzice są bardziej zaawansowani technologicznie od ich dzieci... wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
[b]Zmarła gwiazda Harry'ego Pottera[/b] [kultura.gazeta.pl]

Nigdy nie obejrzałem żadnego filmu z tej serii, ale znam aktora ze wspaniałego serialu "Pie in the Sky". [']

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
1 odcinek 3 serii gry o tron do obejrzenia na hbogo
http://www.hbogo.pl/#/Category/a7c566d6-abd9-486f-9f1b-498b5c4f5da2

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Ogląda ktoś z was Cougar Town ?? Warto to oglądnąć pod względem komedii ??

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Dopiero dzisiaj obejrzałem premierę 3go sezonu Gry o Tron no i masakra normalnie...

Robią ze świetnie przemyślanej książki, ze świetnymi postaciami, intrygą, serial dla amreykańskich debili wink

Czy ktoś z was ogląda, a nie czytał książki? Bo jestem ciekawy jak ktoś taki ogarnia całą sytuację fabularną, znaczenie i powiązanie poszczególnych wydarzeń i straszliwe braki logiczne, nawet w fabule serialu (odcinając się od pierwowzoru - książki). Nie spoileruję zbytnio ale skąd się wziął Sam? Skąd Stark w Harenhall?

Normalnie z każdym odcinkiem większa żenada. Usuwanie ważnych postaci, wprowadzanie postaci w ogóle nie istniejących w książce (vide Ros, żeby trochę pieprzenia pokazać), dowolne zmienianie i mieszanie postaci, obdarcie intryg z tajemnic, żeby przeciętny widz zrozumiał... zabicie postaci, które nie giną w książce, a nawet pojawiają się w niej w Vtym tomie.

generalnie serial coraz słabszy się robi, tak się rozpisałem, bo mnie rozczarowuje to, dokąd serial zmierza, zwłaszcza po dobrym pierwszym sezonie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
być może serial skłonił kogoś do przeczytania książki, tak czasem bywa, ale sądząc po powszechnych zachwytach większość ogranicza się do oglądania, i to im wystarczy, bo po co czytać, skoro można obejrzeć, inna sprawa, że tak to już jest z ekranizacją literatury, najczęściej się ją bezpardonowo kastruje

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by Sztrop
Polowanie [filmweb.pl]

Bardzo dobry dramat duński z rewelacyjnym Madsem Mikkelsenem.
Kino skandynawskie, w szczególności dramaty zawsze na wysokim poziomie, polecam smile


slabizna niestety

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by vindom
być może serial skłonił kogoś do przeczytania książki, tak czasem bywa, ale sądząc po powszechnych zachwytach większość ogranicza się do oglądania, i to im wystarczy, bo po co czytać, skoro można obejrzeć, inna sprawa, że tak to już jest z ekranizacją literatury, najczęściej się ją bezpardonowo kastruje

Ładne. Z rzeczoną zrobiono własnie to.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by BartasPT
Originally Posted by Sztrop
Polowanie [filmweb.pl]

Bardzo dobry dramat duński z rewelacyjnym Madsem Mikkelsenem.
Kino skandynawskie, w szczególności dramaty zawsze na wysokim poziomie, polecam smile


slabizna niestety

dla mnie też słabizna, mega przewidywalny i ta historia mało wiarygodna a tekst sztywny jak kij mnei rozwalił na łopatki laugh nawet Mikkelsen nie dał rady dźwignąć tego filmu choć zagrał świetnie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
jak ktoś lubi serialowe horrorki w stylu nawiedzony dom plus prześladowana rodzina może rzucić okiem na 3-odcinkowy "The Secret of Crickley Hall"

Strona 7 z 22 1 2 5 6 7 8 9 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,808 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1