|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183 |
Z gory przepraszam, jesli moje pytanie jest lamerskie i nic nie wnosi na forum. Jesli tak jest to prosze moderatora o wyjasnienie na priv i usuniecie tematu.
Mianowicie: Unibet i Expekt oglosily start nowej gry SUPERTOTO. Co to jest? O co w tym chodzi? Czy to jest to samo co archaiczna totoliga firmowana przez totolotka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437 |
No i juz wiadomo co to takiego. Po prostu zwykle zaklady pilkarskie jak w totolotku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
nie podoba mi sie ten pkt regulaminu: Jeśli wygrana na gracza w jednej kategorii wynosi mniej niż € 1, ta część całej puli zostaje dodana do najwyższej kategorii (14 poprawnych) w następnym tygodniu. moze jeszcze ktos wyjasni mi o co chodzi w cyferkach ktore sa obok pol do zaznaczania typow
1 X 2
0 0 100
100 0 0
0 100 0
0 100 0
100 0 0
100 0 0
100 0 0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
to jest ile ludzi typowalo poszczegolny wynik
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
no wlasnie nie widze miejsca na podanie stawki czy ta stawak czasaem nie jest juz od gory ulozona i wynosi 0.1E?? jesli tak to mam pytanie. skoro mam konto w PLN to ile mi to pociagnie po kieszeni??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
...to w przeliczeniu bedzie pewnie jakies 130PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :rolleyes:
a na prawde, to nie mow że nie umiesz sobie policzyc ile jest warte 0,1E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 456 |
PYTANIE Jak do cholery przejsc dalej do zatwierdzenia kuponu ... wyskaskuje mi "czy zapoznales sie z zasadami, itd ...". Daje ne ten lin odnosnie zasad ladnie sie rozwija .. przeczytalem sobie a tu kapiszon ... pyta dalej.. Co z tym fantem zrobic ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 456 |
Dobra juz mam .. po prostu Opera nie wylapala Javy i trzeba przez IE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka