Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#58233 20/04/2004 01:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Z gory przepraszam, jesli moje pytanie jest lamerskie i nic nie wnosi na forum. Jesli tak jest to prosze moderatora o wyjasnienie na priv i usuniecie tematu.

Mianowicie:
Unibet i Expekt oglosily start nowej gry SUPERTOTO. Co to jest? O co w tym chodzi? Czy to jest to samo co archaiczna totoliga firmowana przez totolotka?

Bonus: Unibet
#58234 20/04/2004 01:24
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437

#58235 20/04/2004 22:17
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
No i juz wiadomo co to takiego.
Po prostu zwykle zaklady pilkarskie jak w totolotku.

#58236 20/04/2004 22:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
nie podoba mi sie ten pkt regulaminu: Jeśli wygrana na gracza w jednej kategorii wynosi mniej niż € 1, ta część całej puli zostaje dodana do najwyższej kategorii (14 poprawnych) w następnym tygodniu.
moze jeszcze ktos wyjasni mi o co chodzi w cyferkach ktore sa obok pol do zaznaczania typow
Code
 
1    X    2 
0    0    100 
100  0    0 
0    100  0 
0    100  0 
100  0    0 
100  0    0 
100  0    0 
 

#58237 21/04/2004 02:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
to jest ile ludzi typowalo poszczegolny wynik

#58238 21/04/2004 11:40
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
no wlasnie nie widze miejsca na podanie stawki
czy ta stawak czasaem nie jest juz od gory ulozona i wynosi 0.1E??
jesli tak to mam pytanie.
skoro mam konto w PLN to ile mi to pociagnie po kieszeni??

#58239 21/04/2004 15:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
...to w przeliczeniu bedzie pewnie jakies 130PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :rolleyes:

a na prawde, to nie mow że nie umiesz sobie policzyc ile jest warte 0,1E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#58240 21/04/2004 19:27
Dołączył: Sep 2002
Posty: 456
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 456
PYTANIE Jak do cholery przejsc dalej do zatwierdzenia kuponu ... wyskaskuje mi "czy zapoznales sie z zasadami, itd ...". Daje ne ten lin odnosnie zasad ladnie sie rozwija .. przeczytalem sobie a tu kapiszon ... pyta dalej.. Co z tym fantem zrobic ??

#58241 21/04/2004 19:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 456
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 456
Dobra juz mam .. po prostu Opera nie wylapala Javy i trzeba przez IE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, rafal08, Lukasz111, rymoholik, $-man, alfa, burbon, Sensei, betowiec, Akhu), 2,891 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1