|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 19 |
Wielkie Dzieki Conradowi za odpowiedz i wskazowki dotyczace umieszczenia ogloszenia ...
Duzo czytam zadko pisze...
Domena na sprzedaz gpw.priv.pl
szukam konkretnego odbiorcy...
Pozdrowienia! rami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Duzo czytam zadko pisze... Całe szczęście 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Spox, od tego jest ten temat. Tak z ciekawości poddomenami typu xyz.priv.pl można handlować czy jesteś po prostu właścicielem domeny nadrzędnej priv.pl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
nawet zlamanego grosza ie jest warta ta domena  Conrad a moze Ty cos sprzedales/kupiles ostatnio ciekawego z domen? Mamy mozna tak powiedziec wspolnego dalekiego znajomego i mi mowil troche o Twoim zainteresowaniu domenami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
nawet zlamanego grosza ie jest warta ta domena  Conrad a moze Ty cos sprzedales/kupiles ostatnio ciekawego z domen? Mamy mozna tak powiedziec wspolnego dalekiego znajomego i mi mowil troche o Twoim zainteresowaniu domenami  Ja na razie trzymam i nie sprzedaję.  Ale jakiś czas temu dodałem do kolekcji domenę 'speedway.pl', choć generalnie nie skupuję już domen bo wystarczająco ich mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
a nie interesuje Cie stawianie na nich jakis serwisow? Jakbys potrzebowal pozyucjonowania to daj znac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
a nie interesuje Cie stawianie na nich jakis serwisow? Jakbys potrzebowal pozyucjonowania to daj znac  No właśnie, czas się zastanowić nad przyszłością niektórych z tych domen. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350 |
czy jesteś po prostu właścicielem domeny nadrzędnej priv.pl? Jakby ktoś był zainteresowany podobną domeną prv.pl, to właścicielem jest Grupa Pino Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Warszawie. Syndyk SPRZEDA PORTALE INTERNETOWE OK. 1,2 MLN REALNYCH UŻYTKOWNIKÓW i 35 MLN ODSŁON sprzeda z wolnej ręki w procedurze przetargowej przedsiębiorstwo upadłego Grupa Pino Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Warszawie Przedsiębiorstwo zostało wycenione na kwotę 219 000,00 zł. Cena wywoławcza wynosi 153 000,00 zł (słownie złotych: sto pięćdziesiąt trzy tysiące złotych 00/100 groszy). 2. W skład przedsiębiorstwa wchodzą w szczególności portale internetowe takie jak: prv.pl, patrz, pi, pino.pl, moblo.pl, blogi.pl, osobie.pl, playa.pl, bazy adresowe zawierające ponad 1,5 min użytkowników oraz serwery internetowe i urządzenia wspierające produkcję telewizyjną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 144 |
Wiesz może jak nazywa sie syndyk ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Jakby ktos mial jakies domeny z minimum PR2 i chcial sprzedac to zapraszam do kontaktu. Tylko prosze o realne ceny, nie interesuje mnie nazwa. Bez domen regionalnych i subdomen. Najlepiej jakby już coś tam stało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ile jesteś w stanie wyciągnąć z takiej domeny poprzez zaparkowanie jej w odpowiedni sposób?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Masz jakąś przykładową stronę/domenę aby można było zobaczyć jak to wygląda w realu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
poszlo na priv, prosze nie puszczac dalej ani nie zglaszac do Google 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350 |
Wiesz może jak nazywa sie syndyk ? W ogłoszeniu jest coś takiego: Oferty pisemne należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 maja 2013 r. osobiście w Kancelarii Syndyka przy Al. Jerozolimskich 44 p. 508, 00-024 Warszawa lub przesłać na adres kancelarii listem poleconym (decyduje data wpływu do kancelarii, nie zaś data nadania). i jeszcze to: Informacje o składnikach przedsiębiorstwa oraz szczegółowy regulamin przetargu można uzyskać w Kancelarii Syndyka od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 pod nr tel 22 203 57 57 lub poprzez e-mail: [email protected]. Ogłoszenie podobno pochodzi z Gazety Prawnej z 12.04. Może tam jest coś więcej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jakie są powiązania między home.pl a premium.pl , może ktoś się orientuje w temacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
a są jakieś powiązania w ogóle?;] Nie wiem o takich. Premium jest spoko, praktycznie najtańsze domeny koło dropped, ovh i masternet, a i dają bonus nieraz a przenosiny do nich. Home za to wysokie ceny, ale za to raczej pewność, że firma się nie zmyje. a jednak coś tam było/jest miedzy nimi http://danieldryzek.pl/2011/03/15/start-premium-pl-komentarz-konkurencji-i-tworcow/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Jakie są powiązania między home.pl a premium.pl , może ktoś się orientuje w temacie? premium.pl to spolka nalezaca do home.pl - ale czy obecnego home.pl to nie mam pojecia, jak wiadomo nie tak dawno zmienil sie wlasciciel.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Na dole strony home.pl jest nawet ich logo, ale jak na stronie premium.pl chciałem się dowiedzieć coś więcej to wyświetla się:
Dane firmy: premium.pl Przemysław Bojczuk Sp.k.
On jest jednym z głównych założycieli home?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|