Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#5784389 03/03/2013 13:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #5833220 12/04/2013 01:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 19
stranger
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 19
Wielkie Dzieki Conradowi za odpowiedz i wskazowki dotyczace umieszczenia ogloszenia ...

Duzo czytam zadko pisze...

Domena na sprzedaz
gpw.priv.pl

szukam konkretnego odbiorcy...

Pozdrowienia!
rami

Rami #5833240 12/04/2013 01:36
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Rami
Duzo czytam zadko pisze...


Całe szczęście smile

Rami #5833277 12/04/2013 01:50
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Rami
gpw.priv.pl

Spox, od tego jest ten temat.

Tak z ciekawości poddomenami typu xyz.priv.pl można handlować czy jesteś po prostu właścicielem domeny nadrzędnej priv.pl?

Conrad #5833299 12/04/2013 01:58
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
nawet zlamanego grosza ie jest warta ta domena smile

Conrad a moze Ty cos sprzedales/kupiles ostatnio ciekawego z domen? Mamy mozna tak powiedziec wspolnego dalekiego znajomego i mi mowil troche o Twoim zainteresowaniu domenami smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Self-Confident
nawet zlamanego grosza ie jest warta ta domena smile

Conrad a moze Ty cos sprzedales/kupiles ostatnio ciekawego z domen? Mamy mozna tak powiedziec wspolnego dalekiego znajomego i mi mowil troche o Twoim zainteresowaniu domenami smile

Ja na razie trzymam i nie sprzedaję. smile Ale jakiś czas temu dodałem do kolekcji domenę 'speedway.pl', choć generalnie nie skupuję już domen bo wystarczająco ich mam.

Conrad #5833348 12/04/2013 02:20
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
a nie interesuje Cie stawianie na nich jakis serwisow?
Jakbys potrzebowal pozyucjonowania to daj znac tongue


Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Self-Confident
a nie interesuje Cie stawianie na nich jakis serwisow?
Jakbys potrzebowal pozyucjonowania to daj znac tongue

No właśnie, czas się zastanowić nad przyszłością niektórych z tych domen. smile

Conrad #5834446 13/04/2013 02:39
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
Originally Posted by Conrad
czy jesteś po prostu właścicielem domeny nadrzędnej priv.pl?

Jakby ktoś był zainteresowany podobną domeną prv.pl, to właścicielem jest Grupa Pino Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Warszawie.
Syndyk SPRZEDA PORTALE INTERNETOWE OK. 1,2 MLN REALNYCH UŻYTKOWNIKÓW i 35 MLN ODSŁON
sprzeda z wolnej ręki w procedurze przetargowej przedsiębiorstwo upadłego Grupa Pino Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Warszawie
Przedsiębiorstwo zostało wycenione na kwotę 219 000,00 zł. Cena wywoławcza wynosi 153 000,00 zł (słownie złotych: sto pięćdziesiąt trzy tysiące złotych 00/100 groszy).
2. W skład przedsiębiorstwa wchodzą w szczególności portale internetowe takie jak: prv.pl, patrz, pi, pino.pl, moblo.pl, blogi.pl, osobie.pl, playa.pl, bazy adresowe zawierające ponad 1,5 min użytkowników oraz serwery internetowe i urządzenia wspierające produkcję telewizyjną.

Conrad #5834670 13/04/2013 14:06
Dołączył: Apr 2005
Posty: 144
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 144
Wiesz może jak nazywa sie syndyk ?

Conrad #5835683 14/04/2013 02:31
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Jakby ktos mial jakies domeny z minimum PR2 i chcial sprzedac to zapraszam do kontaktu. Tylko prosze o realne ceny, nie interesuje mnie nazwa. Bez domen regionalnych i subdomen. Najlepiej jakby już coś tam stało.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ile jesteś w stanie wyciągnąć z takiej domeny poprzez zaparkowanie jej w odpowiedni sposób?

Conrad #5835922 14/04/2013 15:17
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
one idą pod SWLe

Conrad #5836242 14/04/2013 18:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Masz jakąś przykładową stronę/domenę aby można było zobaczyć jak to wygląda w realu?

Conrad #5836247 14/04/2013 18:53
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
poszlo na priv, prosze nie puszczac dalej ani nie zglaszac do Google smile

Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 350
Originally Posted by nitros16
Wiesz może jak nazywa sie syndyk ?
W ogłoszeniu jest coś takiego:
Quote
Oferty pisemne należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 maja 2013 r. osobiście w Kancelarii Syndyka przy Al. Jerozolimskich 44 p. 508, 00-024 Warszawa lub przesłać na adres kancelarii listem poleconym (decyduje data wpływu do kancelarii, nie zaś data nadania).
i jeszcze to:
Quote
Informacje o składnikach przedsiębiorstwa oraz szczegółowy regulamin przetargu można uzyskać w Kancelarii Syndyka od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 pod nr tel 22 203 57 57 lub poprzez e-mail: [email protected].

Ogłoszenie podobno pochodzi z Gazety Prawnej z 12.04. Może tam jest coś więcej?

Conrad #5839341 18/04/2013 02:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jakie są powiązania między home.pl a premium.pl , może ktoś się orientuje w temacie?

Conrad #5839370 18/04/2013 02:51
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
a są jakieś powiązania w ogóle?;] Nie wiem o takich. Premium jest spoko, praktycznie najtańsze domeny koło dropped, ovh i masternet, a i dają bonus nieraz a przenosiny do nich. Home za to wysokie ceny, ale za to raczej pewność, że firma się nie zmyje.

a jednak coś tam było/jest miedzy nimi
http://danieldryzek.pl/2011/03/15/start-premium-pl-komentarz-konkurencji-i-tworcow/

Conrad #5839383 18/04/2013 03:01
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Conrad
Jakie są powiązania między home.pl a premium.pl , może ktoś się orientuje w temacie?

premium.pl to spolka nalezaca do home.pl - ale czy obecnego home.pl to nie mam pojecia, jak wiadomo nie tak dawno zmienil sie wlasciciel.

Conrad #5839547 18/04/2013 11:28
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Na dole strony home.pl jest nawet ich logo, ale jak na stronie premium.pl chciałem się dowiedzieć coś więcej to wyświetla się:

Dane firmy:
premium.pl
Przemysław Bojczuk Sp.k.

On jest jednym z głównych założycieli home?

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1