|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
No i pierwszy punkt w Krakowie.
Punkt E-Toto
Kraków, ul. Kościuszki 20 m. 1
Godziny otwarcia:
poniedziałek 10.00 - 16.00
wtorek - sobota 9.00 - 19.00
niedziela 09.00 - 16.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Firma się rozwija  Ile w tej chwili liczy punktów? I przy jakiej liczbie chcielibyście rozpocząć programy lojalnościowe, karty, etc.?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Program lojalnościowy jest w trakcie przygotowywania. Proces zapewne jeszcze pewnie potrwa, ponieważ firma nie chce wchodzić z byle czym po to aby tylko było.
Ponad 30 punktów, kolejne w trakcie otwierania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Pio, otwierają się w Mysłowicach. Nawet dzisiaj pracę mojej dziewczynie proponowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Już otwarte od kilku dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
No chyba jeszcze nie otwarte  Pytałem to kuponu nie da rady jeszcze postawić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Otwarte od 15 marca i zapewniam, że kupony już tam były grane.
Może mieli jakieś kłopoty z "systemem" kiedy pytałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
No to dziwne, może faktycznie mieli problemy z natury technicznej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801 |
i po cholere pozwolili takim otwierac i lody krecicc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jakie lody kręcić?  O czym Wy mówicie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
i po cholere pozwolili takim otwierac i lody krecicc W tym kraju na różne dziwne rzeczy się pozwala a na zupełnie proste ,zakazuje i nakłada haracze. Trudno niszczymy polskich naziemnych ,12 % podatku do tego przeróżne inne podatki ,zatwierdzamy chory regulamin sts-u ,wpuszczamy kolejne ,,czarne konie'' - jakoś się kręci. A długoterminowe zakłady mogą posłużyć jako papier toaletowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Właśnie przyjąłem klientowi zakład na ładną sumkę w E-toto. Proponowałbym przestać wygadywać głupoty. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
zderzyli się z brzozą i nie wylądowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
skad wogole takie plotki? u mnie normalnie dzialaja, przyjmuja, wyplacaja, oferta tez bez zmian, wiec nie bardzo rozumiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
zderzyli się z brzozą i nie wylądowali  dobre spadlem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2012
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2012
Posty: 3 |
Ja też nie wiem, po co ktoś plecie taaakie farmazony, ja też gram i wypłacam bez problemu :)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Aktualna lista punktów E-Toto wraz z godzinami otwarcia.
Białystok, Berlinga 10 lok 12 poniedziałek 12:00 - 18:00 wtorek - piątek 10:00 - 19:00 sobota 10:00 - 17:00 niedziela 10:00 - 16:00
Białystok, Białówny 2 lok. 1 poniedziałek 10:00 - 16:00 wtorek - sobota 09:00 - 19:00 niedziela 10:00 - 16:00
Białystok, Bohaterów Monte Cassino 8 poniedziałek 10:00 - 22:00 wtorek - sobota 09:00 - 22:00 niedziela 10:00 - 22:00
Białystok, Upalna 1a lokal 12 poniedziałek 11:00 - 18:00 wtorek - piątek 09:30 - 19:00 sobota 09:00 - 18:00 niedziela 09:00 - 17:00
Brzesko, Głowackiego 34 poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00 sobota - niedziela 10:00 - 16:00
Gniezno, Rynek 11 wtorek - niedziela 15.00 - 22.00
Głogów, Saturna paw 78 poniedziałek 12:00 - 23:00 wtorek - niedziela 09:00 - 23:00
Kraków, Kościuszki 20 m.1 poniedziałek 10:00 - 16:00 wtorek - sobota 09:00 - 19:00 niedziela 09:00 - 16:00
Kraków, Wrocławska 56 poniedziałek 10:00 - 16:00 wtorek - sobota 09:00 - 19:00 niedziela 10:00 - 15:00
Kraków, Zygmuntowska 33 lok. użytkowy nr I poniedziałek 10:00 - 16:00 wtorek - sobota 09:00 - 19:00 niedziela 09:00 - 16:00
Kłodzko, Armii Krajowej 19 poniedziałek 10:00 - 17:00 wtorek - piątek 09:00 - 17:30 sobota 09:00 - 15:00
Mielec, Dworcowa 4/34a poniedziałek 10:00 - 20:00 wtorek - piątek 10:00 - 22:00 sobota 09:00 - 22:00 niedziela 10:00 - 20:00
Mysłowice, Towarowa 1 pawilon 2 poniedziałek - sobota 10:00 - 19:00 niedziela 10:00 - 18:00
Ozorków, Mielczarskiego 19 poniedziałek - sobota 12:00 - 18:00 niedziela 12:00 - 16:00
Poznań, os. Bolesława Śmiałego 3D poniedziałek 10:00 - 18:00 wtorek - piątek 09:00 - 19:00 sobota 09:00 - 16:00 niedziela 09:00 - 15:00
Poznań, Promienista 27a poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00 sobota 10:00 - 14:00
Poznań, Słowiańska 70B poniedziałek 10:00 - 20:00 wtorek - sobota 09:00 - 20:00 niedziela 10:00 - 20:00
Raszyn, Al. Krakowska 64 poniedziałek 10:00 - 16:00 wtorek - sobota 09:00 - 19:00 niedziela 10:00 - 16:00
Rzeszów, Moniuszki, Plac Targowy Balcerowicza, pawilon handlowy nr 39 i 39A poniedziałek 10:00 - 20:00 wtorek - niedziela 09:00 - 20:00
Sokółka, 1-go Maja nr 22 poniedziałek 12:00 - 18:00 wtorek - piątek 10:00 - 18:00 sobota - niedziela 10:00 - 15:00
Sokołów Podlaski, Wokulskiego 5/31A poniedziałek 10:00 - 16:00 wtorek - piątek 10:00 - 18:00 sobota 10:00 - 16:00 niedziela 10:00 - 15:00
Sosnowiec, Piłsudskiego 50/50 poniedziałek - niedziela 11:50 - 23:00
Tarnów, PCK 28A poniedziałek 10:00 - 16:00 wtorek - piątek 10:00 - 19:15 sobota 10:00 - 16:00 niedziela 10:00 - 15:00
Tychy, Bielska 107 poniedziałek 10:00 - 21:00 wtorek - sobota 09:00 - 21:00 niedziela 10:00 - 19:00
Warszawa, Dickensa róg Grójeckiej paw. 8 poniedziałek - niedziela 10:00 - 23:00
Warszawa, Grochowska 204 paw.8 poniedziałek 10:00 - 19:00 wtorek - sobota 09:00 - 20:00 niedziela 09:00 - 18:00
Warszawa, Grochowska 257 lok 1 poniedziałek 10:00 - 21:00 wtorek - sobota 09:00 - 21:00 niedziela 10:00 - 18:00
Warszawa, Marymoncka 65 lok 1UZ poniedziałek 10:00 - 19:00 wtorek - sobota 09:00 - 20:00 niedziela 09:00 - 18:00
Warszawa, Marywilska 44 lok. A41 poniedziałek - sobota 10:00 - 18:00 niedziela 10:00 - 17:00
Warszawa, Warszawa, Modzelewskiego 58A/1 (bazarek) poniedziałek - sobota 10:00 - 18:00 niedziela 10:00 - 16:00
Warszawa, Puławska 266, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Strefa A Godziny otwarcia w czasie gonitw i otarcia toru.
Warszawa, Targowa 72 lok 26 poniedziałek 10:00 - 19:00 wtorek - sobota 09:00 - 20:00 niedziela 09:00 - 18:00
Warszawa, Wąwozowa 36 pawilon 5: poniedziałek 10:00 - 22:00 wtorek - niedziela 09:00 - 22:00
Warszawa, Wita Stwosza 49 poniedziałek 10:00 - 19:00 wtorek - sobota 09:00 - 19:00 niedziela 10:00 - 16:00
Wólka Kosowska, Nadrzeczna 5F, Lok G3 poniedziałek 10:00 - 16:00 wtorek - sobota 09:00 - 19:00 niedziela 10:00 - 16:00
Wschowa, Niepodległości 5 poniedziałek 10:00 - 18:00 wtorek - piątek 10:00 - 19:00 sobota 09:00 - 18:00 niedziela 09:00 - 15:00
Ząbki, Orla 8 poniedziałek 10:00 - 19:00 wtorek - sobota 09:00 - 20:00 niedziela 09:00 - 18:00[/quote]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2002
Posty: 47 |
Witam, jednak post Macka nie jest fikcja wg mnie eToto ociera sie o skraj BANKRUCTWAnie zostala udzielona mi wyplata wygranej od dluzszego czasu (2tyg.) - w punkcie nie wiadomo kiedy beda pieniedze, wladze spolki tez nie potrafia okreslic kiedy to moze nastapic - mialy byc na zeszly poniedzialek, ciezka sprawa, wkrotce napisze wiecej jednym slowem (moje zdanie) - jak nie przegracie - to mi nie wyplaca:) albo z zabezpieczen ustawowych jak sprawa pojdzie w ta strone. wiem, ze poza moim nie zostaly wyplacone tez inne kupony - mowimy o kwotach rzedu ponad 5tys.pln - takie kupony pewnie do 1tys. (w takich granicach) sa wyplacane z bierzacych obrotow w lokalach - jednak gdy wyplata jest wieksza niz stan kasy w punkcie - o dotacji z centrali mozecie zapomniec  nie maja kasy przykre, ale prawdziwe - pali im sie brut pod nogami - szkoda, pewnie w krotce bankrut
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|