Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Piostar #5776407 25/02/2013 20:12
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
No i pierwszy punkt w Krakowie.

Punkt E-Toto

Kraków, ul. Kościuszki 20 m. 1



Godziny otwarcia:

poniedziałek 10.00 - 16.00

wtorek - sobota 9.00 - 19.00

niedziela 09.00 - 16.00

Piostar #5777735 26/02/2013 23:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Firma się rozwija piwo

Ile w tej chwili liczy punktów? I przy jakiej liczbie chcielibyście rozpocząć programy lojalnościowe, karty, etc.?

Piostar #5777740 26/02/2013 23:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Program lojalnościowy jest w trakcie przygotowywania. Proces zapewne jeszcze pewnie potrwa, ponieważ firma nie chce wchodzić z byle czym po to aby tylko było.

Ponad 30 punktów, kolejne w trakcie otwierania.

Piostar #5825986 06/04/2013 23:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Pio, otwierają się w Mysłowicach.

Nawet dzisiaj pracę mojej dziewczynie proponowali grin

Piostar #5826201 07/04/2013 01:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Już otwarte od kilku dni smile

Piostar #5826207 07/04/2013 01:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
No chyba jeszcze nie otwarte wink

Pytałem to kuponu nie da rady jeszcze postawić.

Piostar #5826222 07/04/2013 01:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Otwarte od 15 marca i zapewniam, że kupony już tam były grane.

Może mieli jakieś kłopoty z "systemem" kiedy pytałeś.

Piostar #5826270 07/04/2013 02:13
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
No to dziwne, może faktycznie mieli problemy z natury technicznej.

Piostar #5834820 13/04/2013 17:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
No i zbankrutowali.

Maciek #5834827 13/04/2013 17:37
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
Originally Posted by Maciek
No i zbankrutowali.

??

Piostar #5834963 13/04/2013 19:12
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 801
i po cholere pozwolili takim otwierac i lody krecicc

Piostar #5834970 13/04/2013 19:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Jakie lody kręcić? grin

O czym Wy mówicie? smile

tabasco #5835094 13/04/2013 20:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by tabasco
i po cholere pozwolili takim otwierac i lody krecicc
W tym kraju na różne dziwne rzeczy się pozwala a na zupełnie proste ,zakazuje i nakłada haracze. Trudno niszczymy polskich naziemnych ,12 % podatku do tego przeróżne inne podatki ,zatwierdzamy chory regulamin sts-u ,wpuszczamy kolejne ,,czarne konie'' - jakoś się kręci. A długoterminowe zakłady mogą posłużyć jako papier toaletowy.

Piostar #5835131 13/04/2013 21:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Właśnie przyjąłem klientowi zakład na ładną sumkę w E-toto.

Proponowałbym przestać wygadywać głupoty. toast

zxraq #5835141 13/04/2013 21:14
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by zxraq
Originally Posted by Maciek
No i zbankrutowali.

??

zderzyli się z brzozą i nie wylądowali wink

Piostar #5835479 14/04/2013 00:16
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
skad wogole takie plotki? u mnie normalnie dzialaja, przyjmuja, wyplacaja, oferta tez bez zmian, wiec nie bardzo rozumiem

AGASSI #5835505 14/04/2013 00:31
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by zxraq
Originally Posted by Maciek
No i zbankrutowali.

??

zderzyli się z brzozą i nie wylądowali wink


dobre spadlem laugh

Piostar #5837103 15/04/2013 16:12
Dołączył: Aug 2012
Posty: 3
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Aug 2012
Posty: 3
Ja też nie wiem, po co ktoś plecie taaakie farmazony, ja też gram i wypłacam bez problemu :)

Piostar #5837795 16/04/2013 16:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Aktualna lista punktów E-Toto wraz z godzinami otwarcia.

Białystok, Berlinga 10 lok 12
poniedziałek 12:00 - 18:00
wtorek - piątek 10:00 - 19:00
sobota 10:00 - 17:00
niedziela 10:00 - 16:00

Białystok, Białówny 2 lok. 1
poniedziałek 10:00 - 16:00
wtorek - sobota 09:00 - 19:00
niedziela 10:00 - 16:00

Białystok, Bohaterów Monte Cassino 8
poniedziałek 10:00 - 22:00
wtorek - sobota 09:00 - 22:00
niedziela 10:00 - 22:00

Białystok, Upalna 1a lokal 12
poniedziałek 11:00 - 18:00
wtorek - piątek 09:30 - 19:00
sobota 09:00 - 18:00
niedziela 09:00 - 17:00

Brzesko, Głowackiego 34
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota - niedziela 10:00 - 16:00

Gniezno, Rynek 11
wtorek - niedziela 15.00 - 22.00

Głogów, Saturna paw 78
poniedziałek 12:00 - 23:00
wtorek - niedziela 09:00 - 23:00

Kraków, Kościuszki 20 m.1
poniedziałek 10:00 - 16:00
wtorek - sobota 09:00 - 19:00
niedziela 09:00 - 16:00

Kraków, Wrocławska 56
poniedziałek 10:00 - 16:00
wtorek - sobota 09:00 - 19:00
niedziela 10:00 - 15:00

Kraków, Zygmuntowska 33 lok. użytkowy nr I
poniedziałek 10:00 - 16:00
wtorek - sobota 09:00 - 19:00
niedziela 09:00 - 16:00

Kłodzko, Armii Krajowej 19
poniedziałek 10:00 - 17:00
wtorek - piątek 09:00 - 17:30
sobota 09:00 - 15:00

Mielec, Dworcowa 4/34a
poniedziałek 10:00 - 20:00
wtorek - piątek 10:00 - 22:00
sobota 09:00 - 22:00
niedziela 10:00 - 20:00

Mysłowice, Towarowa 1 pawilon 2
poniedziałek - sobota 10:00 - 19:00
niedziela 10:00 - 18:00

Ozorków, Mielczarskiego 19
poniedziałek - sobota 12:00 - 18:00
niedziela 12:00 - 16:00

Poznań, os. Bolesława Śmiałego 3D
poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek - piątek 09:00 - 19:00
sobota 09:00 - 16:00
niedziela 09:00 - 15:00

Poznań, Promienista 27a
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00

Poznań, Słowiańska 70B
poniedziałek 10:00 - 20:00
wtorek - sobota 09:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 20:00

Raszyn, Al. Krakowska 64
poniedziałek 10:00 - 16:00
wtorek - sobota 09:00 - 19:00
niedziela 10:00 - 16:00

Rzeszów, Moniuszki, Plac Targowy Balcerowicza, pawilon handlowy nr 39 i 39A
poniedziałek 10:00 - 20:00
wtorek - niedziela 09:00 - 20:00

Sokółka, 1-go Maja nr 22
poniedziałek 12:00 - 18:00
wtorek - piątek 10:00 - 18:00
sobota - niedziela 10:00 - 15:00

Sokołów Podlaski, Wokulskiego 5/31A
poniedziałek 10:00 - 16:00
wtorek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 16:00
niedziela 10:00 - 15:00

Sosnowiec, Piłsudskiego 50/50
poniedziałek - niedziela 11:50 - 23:00

Tarnów, PCK 28A
poniedziałek 10:00 - 16:00
wtorek - piątek 10:00 - 19:15
sobota 10:00 - 16:00
niedziela 10:00 - 15:00

Tychy, Bielska 107
poniedziałek 10:00 - 21:00
wtorek - sobota 09:00 - 21:00
niedziela 10:00 - 19:00

Warszawa, Dickensa róg Grójeckiej paw. 8
poniedziałek - niedziela 10:00 - 23:00

Warszawa, Grochowska 204 paw.8
poniedziałek 10:00 - 19:00
wtorek - sobota 09:00 - 20:00
niedziela 09:00 - 18:00

Warszawa, Grochowska 257 lok 1
poniedziałek 10:00 - 21:00
wtorek - sobota 09:00 - 21:00
niedziela 10:00 - 18:00

Warszawa, Marymoncka 65 lok 1UZ
poniedziałek 10:00 - 19:00
wtorek - sobota 09:00 - 20:00
niedziela 09:00 - 18:00

Warszawa, Marywilska 44 lok. A41
poniedziałek - sobota 10:00 - 18:00
niedziela 10:00 - 17:00

Warszawa, Warszawa, Modzelewskiego 58A/1 (bazarek)
poniedziałek - sobota 10:00 - 18:00
niedziela 10:00 - 16:00

Warszawa, Puławska 266, Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Strefa A
Godziny otwarcia w czasie gonitw i otarcia toru.

Warszawa, Targowa 72 lok 26
poniedziałek 10:00 - 19:00
wtorek - sobota 09:00 - 20:00
niedziela 09:00 - 18:00

Warszawa, Wąwozowa 36 pawilon 5:
poniedziałek 10:00 - 22:00
wtorek - niedziela 09:00 - 22:00

Warszawa, Wita Stwosza 49
poniedziałek 10:00 - 19:00
wtorek - sobota 09:00 - 19:00
niedziela 10:00 - 16:00

Wólka Kosowska, Nadrzeczna 5F, Lok G3
poniedziałek 10:00 - 16:00
wtorek - sobota 09:00 - 19:00
niedziela 10:00 - 16:00

Wschowa, Niepodległości 5
poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek - piątek 10:00 - 19:00
sobota 09:00 - 18:00
niedziela 09:00 - 15:00

Ząbki, Orla 8
poniedziałek 10:00 - 19:00
wtorek - sobota 09:00 - 20:00
niedziela 09:00 - 18:00[/quote]

Piostar #5839591 18/04/2013 16:11
Dołączył: May 2002
Posty: 47
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 47
Witam,

jednak post Macka nie jest fikcja
wg mnie eToto ociera sie o skraj BANKRUCTWA

nie zostala udzielona mi wyplata wygranej od dluzszego czasu (2tyg.) - w punkcie nie wiadomo kiedy beda pieniedze, wladze spolki tez nie potrafia okreslic kiedy to moze nastapic - mialy byc na zeszly poniedzialek, ciezka sprawa, wkrotce napisze wiecej

jednym slowem (moje zdanie) - jak nie przegracie - to mi nie wyplaca:) albo z zabezpieczen ustawowych jak sprawa pojdzie w ta strone.

wiem, ze poza moim nie zostaly wyplacone tez inne kupony - mowimy o kwotach rzedu ponad 5tys.pln - takie kupony pewnie do 1tys. (w takich granicach) sa wyplacane z bierzacych obrotow w lokalach - jednak gdy wyplata jest wieksza niz stan kasy w punkcie - o dotacji z centrali mozecie zapomniec frown nie maja kasy

przykre, ale prawdziwe - pali im sie brut pod nogami - szkoda, pewnie w krotce bankrut

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, alfa, $-man, bukma, poozon, aker), 2,334 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1