|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Gollob - Miedziak (0-1) 1 @1,70 wygląda dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Mala wskazowka. To pierwsza kolejka i warto ruszac gospodarzy po duzych kursach (dopiero wstalem, nie sprawdzalem jeszcze ;)). Przyklad? Rzeszow-Gorzow pare lat temu. Gorzow - Gollob, Pedersen, Zagar, Iversen i Andersen. Mieli nam wjebac grubo, a 40 nie zrobili (50-39)  2 lata temu. I Gorzów wcale nie był taki mocny, Puk nie był tym zawodnikiem sprzed sezonu, Nicki w cieniu Tomka a Andersen wiadomka. Skład węgla i papy To prawda, ale popatrz na nazwiska jakie byly w Gorzowie wtedy. Mieli w cuglach wygrac lige. U nas lider Crump tylko, do tego...Harris, Okon. Chodzi mi tylko i wylacznie, ze pierwsza kolejka to niewiadoma.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Mala wskazowka. To pierwsza kolejka i warto ruszac gospodarzy po duzych kursach (dopiero wstalem, nie sprawdzalem jeszcze ;)). Przyklad? Rzeszow-Gorzow pare lat temu. Gorzow - Gollob, Pedersen, Zagar, Iversen i Andersen. Mieli nam wjebac grubo, a 40 nie zrobili (50-39)  2 lata temu. I Gorzów wcale nie był taki mocny, Puk nie był tym zawodnikiem sprzed sezonu, Nicki w cieniu Tomka a Andersen wiadomka. Skład węgla i papy To prawda, ale popatrz na nazwiska jakie byly w Gorzowie wtedy. Mieli w cuglach wygrac lige. U nas lider Crump tylko, do tego...Harris, Okon. Chodzi mi tylko i wylacznie, ze pierwsza kolejka to niewiadoma.  Okoń to z poparzoną nogą robił komplet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Dzien Dobry  Hlib o14.5 pewa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jura - Okon 1 po 1.75 fajnie wyglada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
totofyf Ułamek- AJ (1-0) 2 @1.85 PePe over 9 @1.7 Kasprzak-Okoń(0-2) 1 @1.95 Emil- Greg(0-1) 2 @1.85 millenium Ułamek- Pepe 2 @1.85 Emil-G.Łaguta 2 @1.55 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Radze uwazac na Ulamka z 12-13 pkt to on u siebie napewno zrobi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
+12 na Bydgoszcz spokojnie wchodzi. Juniorzy lepsi powinni zapunktowac na juniorach gospodarzy. Buczkowski bardzo dobry wynik w zeszlym roku na tym torze. Greg wiadomo swoje zrobi. Loktajew powinien byc lepszy od Holty i Szombierskiego. No i Andersen moze zajazyl ze to koncowka jego kariery i trezba zaczac jezdzoc zeby zarabiac. Napewno najwiecej startow w tym sezonie z calej stawki wiec to objezdzenie moze sprawic ze teoretycznie najslabsze ogniwo gosci moze dzis zrobic psikusa. U gosodarzy 3 liderow + coraz slabszy Holta i Szombierski. Juniorzy raczej nie poszaleja. Zestawienie par jest takie ze w 13 biegu pojedze wlasnie Holta z Szombierskim i tu jest duza sznasa ze w razie niekorzystnego wyniku mozna rezerwami taktycznymi nadrobic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
+12 na Bydgoszcz spokojnie wchodzi. Juniorzy lepsi powinni zapunktowac na juniorach gospodarzy. Buczkowski bardzo dobry wynik w zeszlym roku na tym torze. Greg wiadomo swoje zrobi. Loktajew powinien byc lepszy od Holty i Szombierskiego. No i Andersen moze zajazyl ze to koncowka jego kariery i trezba zaczac jezdzoc zeby zarabiac. Napewno najwiecej startow w tym sezonie z calej stawki wiec to objezdzenie moze sprawic ze teoretycznie najslabsze ogniwo gosci moze dzis zrobic psikusa. U gosodarzy 3 liderow + coraz slabszy Holta i Szombierski. Juniorzy raczej nie poszaleja. Zestawienie par jest takie ze w 13 biegu pojedze wlasnie Holta z Szombierskim i tu jest duza sznasa ze w razie niekorzystnego wyniku mozna rezerwami taktycznymi nadrobic. Bydgoszcz kolejnymi optymistami jezeli chodzi o Hansia Lansia? Gratuluje i wspolczuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Radze uwazac na Ulamka z 12-13 pkt to on u siebie napewno zrobi  eeetam, zanim ten tor nazwie swoim to jeszcze potrwa, na Hampelu, AJ i Protasie potraci masę punktów  z dychy nie wyjdzie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
+12 na Bydgoszcz spokojnie wchodzi. Juniorzy lepsi powinni zapunktowac na juniorach gospodarzy. Buczkowski bardzo dobry wynik w zeszlym roku na tym torze. Greg wiadomo swoje zrobi. Loktajew powinien byc lepszy od Holty i Szombierskiego. No i Andersen moze zajazyl ze to koncowka jego kariery i trezba zaczac jezdzoc zeby zarabiac. Napewno najwiecej startow w tym sezonie z calej stawki wiec to objezdzenie moze sprawic ze teoretycznie najslabsze ogniwo gosci moze dzis zrobic psikusa. U gosodarzy 3 liderow + coraz slabszy Holta i Szombierski. Juniorzy raczej nie poszaleja. Zestawienie par jest takie ze w 13 biegu pojedze wlasnie Holta z Szombierskim i tu jest duza sznasa ze w razie niekorzystnego wyniku mozna rezerwami taktycznymi nadrobic. Bydgoszcz kolejnymi optymistami jezeli chodzi o Hansia Lansia? Gratuluje i wspolczuje  Teraz sa zupelnie inne oczekiwania w stosunku do tego zawodnika. Wszyscy wiedza ze na lidera jest za slaby i nikt nie oczekuje ze bedzie robil 10 pkt. Ma byc lepszy od Szombierskiego, Brzozowskiego, Lamparta i innych zapchajdziur i na to napewno go stac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
ja bym się o Hansiora nie martwił  swoje 7-8 punktów będzie woził  no chyba że ktoś oczekuje 12-14 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
pucowac sie co kto zagral zeby po meczach nie bylo znow samych "izi letkich plusow"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Gdańsk -12,5 Emil P. -3 PUK - Nermark 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Akhu pisal, ze nie ma sponsora, ani on sam nie bardzo chce prowadzic ZK 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
#1 Czewa win Zielonka win
#2 Rzeszow +8 Emil P -3 Szumina - Loktajev 1 Zielonka win
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
bydgoszcz +6 po 6 emil -3 rzeszow +8 gniezno +8 w rozpisie 3/4 i single emil-3 loktajew lepszy od szombierskiego jensen-1 lepszy od andersena
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Nie będzie konkursu, bo sponsora już nie znajdzie. Tobet jest z miesiąca na miesiąc coraz bardziej żałosny, a inne buki się nie podejmą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
pucowac sie co kto zagral zeby po meczach nie bylo znow samych "izi letkich plusow" miedziak over 9,5 1.70 Pepus over 9,5 1.5
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|