Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 34 1 2 9 10 11 12 13 33 34
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Gollob - Miedziak (0-1) 1 @1,70 wygląda dobrze

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Domel
Originally Posted by iti
Mala wskazowka.
To pierwsza kolejka i warto ruszac gospodarzy po duzych kursach (dopiero wstalem, nie sprawdzalem jeszcze ;)). Przyklad? Rzeszow-Gorzow pare lat temu. Gorzow - Gollob, Pedersen, Zagar, Iversen i Andersen. Mieli nam wjebac grubo, a 40 nie zrobili (50-39) tongue

2 lata temu. I Gorzów wcale nie był taki mocny, Puk nie był tym zawodnikiem sprzed sezonu, Nicki w cieniu Tomka a Andersen wiadomka. Skład węgla i papy
To prawda, ale popatrz na nazwiska jakie byly w Gorzowie wtedy. Mieli w cuglach wygrac lige. U nas lider Crump tylko, do tego...Harris, Okon. Chodzi mi tylko i wylacznie, ze pierwsza kolejka to niewiadoma.

iti #5836059 14/04/2013 17:19
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by iti
Originally Posted by Domel
Originally Posted by iti
Mala wskazowka.
To pierwsza kolejka i warto ruszac gospodarzy po duzych kursach (dopiero wstalem, nie sprawdzalem jeszcze ;)). Przyklad? Rzeszow-Gorzow pare lat temu. Gorzow - Gollob, Pedersen, Zagar, Iversen i Andersen. Mieli nam wjebac grubo, a 40 nie zrobili (50-39) tongue

2 lata temu. I Gorzów wcale nie był taki mocny, Puk nie był tym zawodnikiem sprzed sezonu, Nicki w cieniu Tomka a Andersen wiadomka. Skład węgla i papy
To prawda, ale popatrz na nazwiska jakie byly w Gorzowie wtedy. Mieli w cuglach wygrac lige. U nas lider Crump tylko, do tego...Harris, Okon. Chodzi mi tylko i wylacznie, ze pierwsza kolejka to niewiadoma.

dobrze2

Okoń to z poparzoną nogą robił komplet grin

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Dzien Dobry wink

Hlib o14.5 pewa laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Jura - Okon 1 po 1.75 fajnie wyglada kula

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
totofyf
Ułamek-AJ (1-0) 2 @1.85
PePe over 9 @1.7
Kasprzak-Okoń(0-2) 1 @1.95
Emil-Greg(0-1) 2 @1.85
millenium
Ułamek-Pepe 2 @1.85
Emil-G.Łaguta 2 @1.55
gwizdek

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Radze uwazac na Ulamka z 12-13 pkt to on u siebie napewno zrobi smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
+12 na Bydgoszcz spokojnie wchodzi. Juniorzy lepsi powinni zapunktowac na juniorach gospodarzy. Buczkowski bardzo dobry wynik w zeszlym roku na tym torze. Greg wiadomo swoje zrobi. Loktajew powinien byc lepszy od Holty i Szombierskiego. No i Andersen moze zajazyl ze to koncowka jego kariery i trezba zaczac jezdzoc zeby zarabiac. Napewno najwiecej startow w tym sezonie z calej stawki wiec to objezdzenie moze sprawic ze teoretycznie najslabsze ogniwo gosci moze dzis zrobic psikusa. U gosodarzy 3 liderow + coraz slabszy Holta i Szombierski. Juniorzy raczej nie poszaleja. Zestawienie par jest takie ze w 13 biegu pojedze wlasnie Holta z Szombierskim i tu jest duza sznasa ze w razie niekorzystnego wyniku mozna rezerwami taktycznymi nadrobic.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by magic321
+12 na Bydgoszcz spokojnie wchodzi. Juniorzy lepsi powinni zapunktowac na juniorach gospodarzy. Buczkowski bardzo dobry wynik w zeszlym roku na tym torze. Greg wiadomo swoje zrobi. Loktajew powinien byc lepszy od Holty i Szombierskiego. No i Andersen moze zajazyl ze to koncowka jego kariery i trezba zaczac jezdzoc zeby zarabiac. Napewno najwiecej startow w tym sezonie z calej stawki wiec to objezdzenie moze sprawic ze teoretycznie najslabsze ogniwo gosci moze dzis zrobic psikusa. U gosodarzy 3 liderow + coraz slabszy Holta i Szombierski. Juniorzy raczej nie poszaleja. Zestawienie par jest takie ze w 13 biegu pojedze wlasnie Holta z Szombierskim i tu jest duza sznasa ze w razie niekorzystnego wyniku mozna rezerwami taktycznymi nadrobic.
Bydgoszcz kolejnymi optymistami jezeli chodzi o Hansia Lansia? Gratuluje i wspolczuje piwo

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by bajbus
Radze uwazac na Ulamka z 12-13 pkt to on u siebie napewno zrobi smile
eeetam, zanim ten tor nazwie swoim to jeszcze potrwa, na Hampelu, AJ i Protasie potraci masę punktów cool z dychy nie wyjdzie..

iti #5836120 14/04/2013 17:47
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by iti
Originally Posted by magic321
+12 na Bydgoszcz spokojnie wchodzi. Juniorzy lepsi powinni zapunktowac na juniorach gospodarzy. Buczkowski bardzo dobry wynik w zeszlym roku na tym torze. Greg wiadomo swoje zrobi. Loktajew powinien byc lepszy od Holty i Szombierskiego. No i Andersen moze zajazyl ze to koncowka jego kariery i trezba zaczac jezdzoc zeby zarabiac. Napewno najwiecej startow w tym sezonie z calej stawki wiec to objezdzenie moze sprawic ze teoretycznie najslabsze ogniwo gosci moze dzis zrobic psikusa. U gosodarzy 3 liderow + coraz slabszy Holta i Szombierski. Juniorzy raczej nie poszaleja. Zestawienie par jest takie ze w 13 biegu pojedze wlasnie Holta z Szombierskim i tu jest duza sznasa ze w razie niekorzystnego wyniku mozna rezerwami taktycznymi nadrobic.
Bydgoszcz kolejnymi optymistami jezeli chodzi o Hansia Lansia? Gratuluje i wspolczuje piwo

Teraz sa zupelnie inne oczekiwania w stosunku do tego zawodnika. Wszyscy wiedza ze na lidera jest za slaby i nikt nie oczekuje ze bedzie robil 10 pkt. Ma byc lepszy od Szombierskiego, Brzozowskiego, Lamparta i innych zapchajdziur i na to napewno go stac

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
ja bym się o Hansiora nie martwił cool swoje 7-8 punktów będzie woził cool no chyba że ktoś oczekuje 12-14 wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
pucowac sie co kto zagral zeby po meczach nie bylo znow samych "izi letkich plusow"

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Gdańsk -12,5
Emil P. -3
PUK - Nermark 1

boks

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Akhu bedzie konkurs?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Akhu pisal, ze nie ma sponsora, ani on sam nie bardzo chce prowadzic ZK frown

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
#1
Czewa win
Zielonka win

#2
Rzeszow +8
Emil P -3
Szumina - Loktajev 1
Zielonka win

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
bydgoszcz +6 po 6
emil -3
rzeszow +8
gniezno +8 w rozpisie 3/4
i single
emil-3
loktajew lepszy od szombierskiego
jensen-1 lepszy od andersena

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Nie będzie konkursu, bo sponsora już nie znajdzie.
Tobet jest z miesiąca na miesiąc coraz bardziej żałosny, a inne buki się nie podejmą.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by magic321
pucowac sie co kto zagral zeby po meczach nie bylo znow samych "izi letkich plusow"

miedziak over 9,5 1.70
Pepus over 9,5 1.5

Strona 11 z 34 1 2 9 10 11 12 13 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Lukasz111, rafal08, burbon, Akhu, alfa, aker, forty), 2,658 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,923
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1