Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#583773 19/06/2006 09:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Witam

Ile idzie kasa srednio z MB do Pointbet? Myslalem ze online ale wyglada na to ze nie bardzo....

Bonus: Unibet
#583774 19/06/2006 13:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
z MB do pointbet powinno byc online ...jak sa jakies opoznienia to od razyu laduj sie na live chat

#583775 19/06/2006 13:33
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
średnio idzie jakieś 20-30 min, jak zaksięgują depozyt to natychmiast przesyłają Tobie mail potwierdzający.

#583776 19/06/2006 14:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
średnio idzie jakieś 20-30 min, jak zaksięgują depozyt to natychmiast przesyłają Tobie mail potwierdzający.

dokladnie tyle czekalem,

#583777 20/06/2006 07:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
mam do rozdania jakies 3 free bety po 10$ , ktos chetny?

ale zapraszam osoby, ktore jeszcze nie maja konta w Pointbet

#583778 20/06/2006 07:41
Dołączył: May 2006
Posty: 179
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 179
Quote
mam do rozdania jakies 3 free bety po 10$ , ktos chetny?

ale zapraszam osoby, ktore jeszcze nie maja konta w Pointbet

jestem chętna, konta nie mam, dasz to się ucieszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#583779 20/06/2006 07:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Quote
Quote
mam do rozdania jakies 3 free bety po 10$ , ktos chetny?

ale zapraszam osoby, ktore jeszcze nie maja konta w Pointbet

jestem chętna, konta nie mam, dasz to się ucieszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

zakladaj konto, podeslij na priv dane (login, numer)

#583780 20/06/2006 08:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Tez nie mam konta i jestem chetny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Aktualne jeszcze?

#583781 20/06/2006 10:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Ooo, ja tez bym z checia przygarnal takiego freebeta.
Tylko ze ja juz mam u nich konto.

Pamietam, ze kiedy stawialem na live tego freebeta od pierwszego depozytu, to niestety nie wiedzialem, ze tam sie nie liczy wynik jaki jest w danej chwili.

A dla nowych uzytkownikow moge powiedziec, ze po 2 latach gry u nich uwazam, ze Pointbet jest w porzadku, zadnych problemow z wyplatami, mozliwe bardzo wysokie stawki, kursy jak w pinnacle (a nawet lepsze) i wg mnie powinni miec note A w SBR.

#583782 20/06/2006 10:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
ja nie mam konta, nadal aktualne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#583783 20/06/2006 11:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
kazow priv

#583784 20/06/2006 12:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
free bety dostali basia, igorynka i logan
powinny dojsc w ciagu 2-3 dni roboczych

nalezy za nie obstawic jakies spotkanie a potem z wygrana to juz sie robi co sie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zadnych wymagan

#583785 20/06/2006 12:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#583786 20/06/2006 12:42
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
ja również dziękuje kazow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#583787 22/06/2006 13:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331

#583788 24/06/2006 14:56
Dołączył: May 2006
Posty: 179
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 179
igorynka, logan - macie tego freebeta?

#583789 25/06/2006 05:38
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Pointbet ma chyba najnizszy kurs na zwyciestwo anglii 1.30 ;/ chyba ze zle spojrzalem eh

#583790 25/06/2006 09:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Quote
igorynka, logan - macie tego freebeta?

basia cos mi sie wydaja ze przez MS moje osooby kontaktowe w PB przysypiaja ...w poniedzialek pokrzycze i dopisza ladnie

#583791 26/06/2006 12:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Czekam na wyplate na mb juz piaty dzien, z tego co widze nie tylko ja mam taki problem:
http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=49306

ten bonus 20% od depozytu to byl chyba tylko dlatego , ze pointbet ma puste konto moneybookers

#583792 26/06/2006 13:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Beda te freebety kiedys, czy nie ma na co liczyc?

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, rymoholik, Sensei, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 3,237 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1