|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Witam
Ile idzie kasa srednio z MB do Pointbet? Myslalem ze online ale wyglada na to ze nie bardzo....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
z MB do pointbet powinno byc online ...jak sa jakies opoznienia to od razyu laduj sie na live chat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
średnio idzie jakieś 20-30 min, jak zaksięgują depozyt to natychmiast przesyłają Tobie mail potwierdzający.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
średnio idzie jakieś 20-30 min, jak zaksięgują depozyt to natychmiast przesyłają Tobie mail potwierdzający. dokladnie tyle czekalem,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
mam do rozdania jakies 3 free bety po 10$ , ktos chetny?
ale zapraszam osoby, ktore jeszcze nie maja konta w Pointbet
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 179 |
mam do rozdania jakies 3 free bety po 10$ , ktos chetny?
ale zapraszam osoby, ktore jeszcze nie maja konta w Pointbet jestem chętna, konta nie mam, dasz to się ucieszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
mam do rozdania jakies 3 free bety po 10$ , ktos chetny?
ale zapraszam osoby, ktore jeszcze nie maja konta w Pointbet jestem chętna, konta nie mam, dasz to się ucieszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zakladaj konto, podeslij na priv dane (login, numer)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Tez nie mam konta i jestem chetny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Aktualne jeszcze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
Ooo, ja tez bym z checia przygarnal takiego freebeta. Tylko ze ja juz mam u nich konto.
Pamietam, ze kiedy stawialem na live tego freebeta od pierwszego depozytu, to niestety nie wiedzialem, ze tam sie nie liczy wynik jaki jest w danej chwili.
A dla nowych uzytkownikow moge powiedziec, ze po 2 latach gry u nich uwazam, ze Pointbet jest w porzadku, zadnych problemow z wyplatami, mozliwe bardzo wysokie stawki, kursy jak w pinnacle (a nawet lepsze) i wg mnie powinni miec note A w SBR.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
ja nie mam konta, nadal aktualne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
free bety dostali basia, igorynka i logan powinny dojsc w ciagu 2-3 dni roboczych
nalezy za nie obstawic jakies spotkanie a potem z wygrana to juz sie robi co sie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zadnych wymagan
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
ja również dziękuje kazow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 179 |
igorynka, logan - macie tego freebeta?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Pointbet ma chyba najnizszy kurs na zwyciestwo anglii 1.30 ;/ chyba ze zle spojrzalem eh
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
igorynka, logan - macie tego freebeta? basia cos mi sie wydaja ze przez MS moje osooby kontaktowe w PB przysypiaja ...w poniedzialek pokrzycze i dopisza ladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
Czekam na wyplate na mb juz piaty dzien, z tego co widze nie tylko ja mam taki problem: http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=49306ten bonus 20% od depozytu to byl chyba tylko dlatego , ze pointbet ma puste konto moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Beda te freebety kiedys, czy nie ma na co liczyc?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|