|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Moze masz wylaczona opcje dodawania trenigow na stronie endomondo.com.
Jak znasz trase, podobno mozna ja doryswac recznie. Bo czas treningu sie wyswietlil, ale nie mapa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
włączyłem ja przed wyjściem z domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Hehe:) Teraz na fejsie znowu zmiany zmiany.I mi np wczoraj zmienili wyglad walla po czym wskoczyl mi trening z przed roku. Fejs sie pierdoli.
I Twoj GPS w komorce był na bank nieaktwyny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
też tak myśle, bo w domu coś mi również nie łapie. nie mam pojecia dlaczego. a co do tej trasy, znam ją dokladnie. gdzie mogę spróbować sobie ją sam wklepać? bo jak wchodze w edycje treningu to nie widze takiej mozliwości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
ok. już sobie poradziłem. 7,5km to wyszło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
W niedzielę jest u mnie: http://maraton.lublin.eu/pl/czwarta-dycha-do-maratonuale nie przebiegnę się. Będę siedział z obsługą, robił pomiary stóp, kwasu mlekowego i masaże zawodnikom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Sorry nie bylo mnie juz przy kompie. Ręcznie da sie wyrysować trasę, endo korzysta z maps google, ale jak to zrobic to nie wiem. Chłopaki moze podpowiedzą.
W domu ciezko zlapac sygnal, juz lepiej wyjsc na balkon lub wystawic reke przez okno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Ja przed biegiem trzymam telefon na parapecie za oknem by złapał sygnał. Czas złapania zależy od pogody i tego kiedy ostatnio gps był włączony, z dwa razy w zimie w czasie opadów śniegu w ogóle nie umiał się połączyć.
Co do rysowania, dajesz New Workout a później "wyznacz trasę nowego treningu"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Byłem na "Trzeciej Dyszce", jedyny wniosek świetna impreza z bardzo dobrą organizacją i to było przy zimowej aurze. Finisz w hali sportowej, dobre jedzonko no i klimat małych zawodów, które wcale małe nie były. Jak tak było w zimę, to podejrzewam przy obecnej pogodzie Lublin wypadnie jeszcze lepiej. Znajomi jadą, także ciekaw jestem relacji po zawodach. A ja na stół... Co do rozrysowania trasy treningu na endo: Trasy - Create Route - Bieganie i sobie zaznaczasz na mapie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Będę debiutował właśnie na weekendzie na tej imprezie  Słyszałem właśnie, że poprzednie edycje bardzo udane, oby i tym razem bylo przednio. Co do rysowania trasy - wyżej już napisali. Kiedyś próbowałem też coś tak sam tworzyć bo raz zapomniałem odpalić dane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To podbij do Anfy, wymierzy Ci stope, da strzał epo w dupsko i jazda:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Trzeba będzie się chyba zgłosić, może nie ma innego wyjścia by uzyskać jakiś normalny czas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
pokażę Ci skrót, jak pobiegniesz koło boisk do plazówki to możesz minute nadrobić  a tak serio to ja i tak będę o 12 a bieg chyba od 10.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Przychodzisz na gotowe, bedziesz masował ładne biegaczki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
pokażę Ci skrót, jak pobiegniesz koło boisk do plazówki to możesz minute nadrobić  a tak serio to ja i tak będę o 12 a bieg chyba od 10.30  Jakiś mały skrót spokojnie by się przydał. Bieg ma być o 11 z tego co w regulaminie. Przychodzisz na gotowe, bedziesz masował ładne biegaczki. Jakąś ładną to i ja bym pomasował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
jako ze ostatnio watek zdominowaly zima, zawody, kontuzje itp ponure rzeczy,  nie mozna zapominac, ze bieganie to przede wszystkim przyjemnosc wczoraj sluchajac zajebistej plyty koncertowej White Stripes 'Under Great White Northern Lights' i przy takich warunkach jak na zdjeciach ponizej, sieknalem prawie 16k zamiast planowanych 10ciu, bo az sie nie chcialo wracac polecam - i bieganie i ww. plyte  chetnie zobacze zdjecia z Waszych tras  [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Nawet mnie nie wkurzaj McKracken Piękne widoczki i nie dziwię się że nie chciało Ci się wracać  Ja już dziś tylko spacer  Po południu lecę zobaczę do miasteczka Orlen Marathonu, odbiorę z bratem pakiet na dyszkę i zobaczę bieg na 3,33km choć nie wiem czy potrzebnie, bo się tylko nakręcę. Przy okazji widzę, że jest stoisko J. Skarżyńskiego, także może od razu książkę z autografem sobie kupię. Z literatury polecam "O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu" - Haruki Murakami Dzięki Koski  , już zamówiona i w drodze. Biegacze doświadczeni i debiutanci powodzenia na jutrzejszych zawodach, złamcie zaplanowane czasy !! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Fajne podloze, ladne widoczki. Mam podobne jak z 1 zdjecia jak biegam obok rzeki. Minus - jak popada to sie robi lipa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634 |
Fajne podloze, ladne widoczki. Mam podobne jak z 1 zdjecia jak biegam obok rzeki. Minus - jak popada to sie robi lipa  ja to albo biegam przy jezdni albo nad morzem, ale te wklejone wyzej wygladaja bardzo zachecajaco
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
no wlasnie - nie sztuka sprezyc sie jak jest latwo, sztuka jak jest 'lipa'  jak zaliczysz swoja zwykla trase nawet o 1-2 min/km wolniej ale w trudnych warunkach to trening jesli chodzi o jakosc jest taki sam ale dodatkowo daje to takiego kopa psychice, ze zwroci sie z ogromna nawiazka na zawodach. nie biegna nogi a mozg, im trudniejsza trasa tym lepiej  droga ze zdjecia nr 2 wyglada diametralnie inaczej w styczniu, lutym - zmarzniete bloto i kaluze, ciemno jak w d... bo nie ma latarni, czlowiek sie slizga, korzysta z miesni ktore podczas wygodnego biegu sa prawie albo wcale nie uzywane. po takim zimowym treningu zawody na 10k w sloncu i ciepelku wydaja sie bulka z maslem.... prawie  dawajcie foty, chetnie popatrze na to gdzie sie katujecie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|