Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 34 1 2 9 10 11 12 13 33 34
Conrad #5838591 17/04/2013 03:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Moze masz wylaczona opcje dodawania trenigow na stronie endomondo.com.

Jak znasz trase, podobno mozna ja doryswac recznie.
Bo czas treningu sie wyswietlil, ale nie mapa.

Bonus: Unibet
Conrad #5838592 17/04/2013 03:51
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
włączyłem ja przed wyjściem z domu tongue

Conrad #5838593 17/04/2013 03:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Hehe:) Teraz na fejsie znowu zmiany zmiany.I mi np wczoraj zmienili wyglad walla po czym wskoczyl mi trening z przed roku.
Fejs sie pierdoli.


I Twoj GPS w komorce był na bank nieaktwyny.

Conrad #5838595 17/04/2013 04:04
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
też tak myśle, bo w domu coś mi również nie łapie. nie mam pojecia dlaczego. a co do tej trasy, znam ją dokladnie. gdzie mogę spróbować sobie ją sam wklepać? bo jak wchodze w edycje treningu to nie widze takiej mozliwości.

Conrad #5838605 17/04/2013 04:16
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
ok. już sobie poradziłem. 7,5km to wyszło.

Conrad #5838618 17/04/2013 04:21
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
W niedzielę jest u mnie:
http://maraton.lublin.eu/pl/czwarta-dycha-do-maratonu

ale nie przebiegnę się. Będę siedział z obsługą, robił pomiary stóp, kwasu mlekowego i masaże zawodnikom.

Conrad #5838665 17/04/2013 12:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Sorry nie bylo mnie juz przy kompie.
Ręcznie da sie wyrysować trasę, endo korzysta z maps google, ale jak to zrobic to nie wiem. Chłopaki moze podpowiedzą.

W domu ciezko zlapac sygnal, juz lepiej wyjsc na balkon lub wystawic reke przez okno.

Conrad #5838670 17/04/2013 13:26
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Ja przed biegiem trzymam telefon na parapecie za oknem by złapał sygnał. Czas złapania zależy od pogody i tego kiedy ostatnio gps był włączony, z dwa razy w zimie w czasie opadów śniegu w ogóle nie umiał się połączyć.

Co do rysowania, dajesz New Workout a później "wyznacz trasę nowego treningu"

anfa_ #5838671 17/04/2013 13:30
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by anfa_
W niedzielę jest u mnie:
http://maraton.lublin.eu/pl/czwarta-dycha-do-maratonu

ale nie przebiegnę się. Będę siedział z obsługą, robił pomiary stóp, kwasu mlekowego i masaże zawodnikom.


Byłem na "Trzeciej Dyszce", jedyny wniosek świetna impreza z bardzo dobrą organizacją i to było przy zimowej aurze. Finisz w hali sportowej, dobre jedzonko no i klimat małych zawodów, które wcale małe nie były. Jak tak było w zimę, to podejrzewam przy obecnej pogodzie Lublin wypadnie jeszcze lepiej. Znajomi jadą, także ciekaw jestem relacji po zawodach.
A ja na stół... blush


Co do rozrysowania trasy treningu na endo:

Trasy - Create Route - Bieganie i sobie zaznaczasz na mapie.

Conrad #5838754 17/04/2013 17:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by anfa_
W niedzielę jest u mnie:
http://maraton.lublin.eu/pl/czwarta-dycha-do-maratonu

ale nie przebiegnę się. Będę siedział z obsługą, robił pomiary stóp, kwasu mlekowego i masaże zawodnikom.
Będę debiutował właśnie na weekendzie na tej imprezie cool

Słyszałem właśnie, że poprzednie edycje bardzo udane, oby i tym razem bylo przednio.

Co do rysowania trasy - wyżej już napisali. Kiedyś próbowałem też coś tak sam tworzyć bo raz zapomniałem odpalić dane wink

Conrad #5838828 17/04/2013 19:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To podbij do Anfy, wymierzy Ci stope, da strzał epo w dupsko i jazda:)

Conrad #5838856 17/04/2013 19:51
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Trzeba będzie się chyba zgłosić, może nie ma innego wyjścia by uzyskać jakiś normalny czas wink

Conrad #5838869 17/04/2013 20:37
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
pokażę Ci skrót, jak pobiegniesz koło boisk do plazówki to możesz minute nadrobić grin a tak serio to ja i tak będę o 12 a bieg chyba od 10.30

Conrad #5838874 17/04/2013 20:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Przychodzisz na gotowe, bedziesz masował ładne biegaczki.

lupus #5839420 18/04/2013 03:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by anfa_
pokażę Ci skrót, jak pobiegniesz koło boisk do plazówki to możesz minute nadrobić grin a tak serio to ja i tak będę o 12 a bieg chyba od 10.30
grin Jakiś mały skrót spokojnie by się przydał.
Bieg ma być o 11 z tego co w regulaminie.

Originally Posted by lupus
Przychodzisz na gotowe, bedziesz masował ładne biegaczki.
Jakąś ładną to i ja bym pomasował cool

Conrad #5840889 20/04/2013 05:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
jako ze ostatnio watek zdominowaly zima, zawody, kontuzje itp ponure rzeczy, wink nie mozna zapominac, ze bieganie to przede wszystkim przyjemnosc smile

wczoraj sluchajac zajebistej plyty koncertowej White Stripes 'Under Great White Northern Lights' i przy takich warunkach jak na zdjeciach ponizej, sieknalem prawie 16k zamiast planowanych 10ciu, bo az sie nie chcialo wracac smile

polecam - i bieganie i ww. plyte smile

chetnie zobacze zdjecia z Waszych tras smile

[Linked Image]
[Linked Image]
[Linked Image]
[Linked Image]

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Nawet mnie nie wkurzaj McKracken frown
Piękne widoczki i nie dziwię się że nie chciało Ci się wracać smile Ja już dziś tylko spacer frown
Po południu lecę zobaczę do miasteczka Orlen Marathonu, odbiorę z bratem pakiet na dyszkę i zobaczę bieg na 3,33km choć nie wiem czy potrzebnie, bo się tylko nakręcę.
Przy okazji widzę, że jest stoisko J. Skarżyńskiego, także może od razu książkę z autografem sobie kupię.

Originally Posted by Koski
Z literatury polecam "O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu" - Haruki Murakami

Dzięki Koski piwo , już zamówiona i w drodze.


Biegacze doświadczeni i debiutanci powodzenia na jutrzejszych zawodach, złamcie zaplanowane czasy !! gwizdek

Conrad #5841919 21/04/2013 02:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Fajne podloze, ladne widoczki.
Mam podobne jak z 1 zdjecia jak biegam obok rzeki. Minus - jak popada to sie robi lipa wink

lupus #5842030 21/04/2013 06:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Originally Posted by lupus
Fajne podloze, ladne widoczki.
Mam podobne jak z 1 zdjecia jak biegam obok rzeki. Minus - jak popada to sie robi lipa wink
ja to albo biegam przy jezdni albo nad morzem, ale te wklejone wyzej wygladaja bardzo zachecajaco

Conrad #5842039 21/04/2013 06:44
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
no wlasnie - nie sztuka sprezyc sie jak jest latwo, sztuka jak jest 'lipa' wink jak zaliczysz swoja zwykla trase nawet o 1-2 min/km wolniej ale w trudnych warunkach to trening jesli chodzi o jakosc jest taki sam ale dodatkowo daje to takiego kopa psychice, ze zwroci sie z ogromna nawiazka na zawodach. nie biegna nogi a mozg, im trudniejsza trasa tym lepiej smile droga ze zdjecia nr 2 wyglada diametralnie inaczej w styczniu, lutym - zmarzniete bloto i kaluze, ciemno jak w d... bo nie ma latarni, czlowiek sie slizga, korzysta z miesni ktore podczas wygodnego biegu sa prawie albo wcale nie uzywane. po takim zimowym treningu zawody na 10k w sloncu i ciepelku wydaja sie bulka z maslem.... prawie wink dawajcie foty, chetnie popatrze na to gdzie sie katujecie wink

Strona 11 z 34 1 2 9 10 11 12 13 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, rafal08, Sensei, forty, Akhu, $-man, aker, betowiec), 801 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,043
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1