|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Te ceny to jakieś jaja. Bilet na takie "widowisko" powinien być max za 40 PLN.
Ciekawe ilu chętnych się znajdzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ciekawe ilu chętnych się znajdzie? Moim zdaniem 15 tysięcy. Zdając sobie sprawę z małej pojemności stadionu to starali się ustalić jak najwyższą cenę która zapewni komplet,proste.Wydaję mi się że dobrze trafili bo 3-cyforwa kwota za najdroższy bilet mogłaby się odbić sporym negatywnym echem w mediach. No i Kraków,750-tys miasto które w tym wieku gościło reprezentację aż dwa razy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Trochę dziwne tyle brać za mecz towarzyski i to z Liechtensteinem. Z drugiej strony wystarczyłoby obniżyć cenę do 30zł i na Narodowym to zrobić to zapełniliby stadion. Z takim przeciwnikiem to jest 25% szansa że Lewandowski coś ustrzeli (szanse by wzrosły gdyby sędzia nieco pomógł) tak więc tłumy by przyszły obejrzeć plejadę goli w wykonaniu naszych. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Cena jest adekwatna do rywala  Rywal śmieszny i cena śmieszna. Poważniej pisząc, troszkę przesadzili kwotowo. Być może podnieceni liczbą osób na meczu z San Marino? Ale tam był pakiet z Ukrainą plus jednak mecz eliminacyjny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Pisałem już, że Boniek to tani populista. Jego słowa zaraz po wyborze - http://www.wprost.pl/ar/354406/Boniek-obniza-ceny-biletow-na-mecze-kadry-Stadiony-maja-byc-pelne/"Jedną z pierwszych decyzji, jaką podjął Boniek jako nowy szef PZPN było obniżenie cen biletów na mecz towarzyski Polska-Urugwaj. Były piłkarz Juventusu Turyn przyznał, że gdy usłyszał ile mają kosztować bilety (60,90, 120 złotych) "oniemiał". - To nie jest mała kwota, jak np. ojciec chce się wybrać na spotkanie z dwoma synami. Podjęliśmy więc decyzję o zmniejszeniu kwoty, bo chcę, żeby na nasze mecze przychodziło po 40 tys. ludzi, a nie 20 jak na Mołdawię - tłumaczył." 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Pisałem już, że Boniek to tani populista. Jego słowa zaraz po wyborze - http://www.wprost.pl/ar/354406/Boniek-obniza-ceny-biletow-na-mecze-kadry-Stadiony-maja-byc-pelne/"Jedną z pierwszych decyzji, jaką podjął Boniek jako nowy szef PZPN było obniżenie cen biletów na mecz towarzyski Polska-Urugwaj. Były piłkarz Juventusu Turyn przyznał, że gdy usłyszał ile mają kosztować bilety (60,90, 120 złotych) "oniemiał". - To nie jest mała kwota, jak np. ojciec chce się wybrać na spotkanie z dwoma synami. Podjęliśmy więc decyzję o zmniejszeniu kwoty, bo chcę, żeby na nasze mecze przychodziło po 40 tys. ludzi, a nie 20 jak na Mołdawię - tłumaczył."  jak ludzie sie zbuntuja i powstanie jakis facebookowy profil przeciwko tym cenom czy cos takiego, to pewnie wyjdzie podobny do tego wywiad z bonkiem i ceny spadna. i znowu bedzie 'boniek to fajny gosc' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
U Boenischa bez zmian od Euro  euro2008.blox.pl/2013/09/Niesamowita-wola-walki-Sebastiana-Boenischa-wideo.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Dick Advocaat podobno czeka na propozycję. Ale Zibi już kręci nosem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Najgorsze jest to, że wczorajszy występ był nieco lepszy od wielu poprzednich, tym bardziej że graliśmy na wyjeździe.
W drugiej połowie była co prawda cała niekończąca się seria głupich strat piłki, nie mówiąc już o braku strzału na bramkę z dobrych sytuacji strzeleckich. Do tego nie wiem co taki Peszko robi w składzie. Ale na przegraną nie zasłużyliśmy. Mimo wszystko Fornalik to nie ten kaliber fachowca na międzynarodówkę i trzeba jasno sobie powiedzieć, że musi przyjść ktoś pokroju Beenhakkera, spoza naszej piłki, z dużym doświadczeniem.
Oby Boniek nie chciał dawać szansy kolejnemu krajowemu szkoleniowcowi bo tylko zmarnujemy czas...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
ktoś o pokroju Beenhakkera - ale którym Beenhakerze mówimy o tym, który wprowadził reprezentację na Euro 2008 czy o tym, który koncertowo spieprzył eliminacje do MS 2010 w bardzo słabiej grupie eliminacyjnej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
Najgorsze jest to, że wczorajszy występ był nieco lepszy od wielu poprzednich, tym bardziej że graliśmy na wyjeździe.
W drugiej połowie była co prawda cała niekończąca się seria głupich strat piłki, nie mówiąc już o braku strzału na bramkę z dobrych sytuacji strzeleckich. Do tego nie wiem co taki Peszko robi w składzie. Ale na przegraną nie zasłużyliśmy. Mimo wszystko Fornalik to nie ten kaliber fachowca na międzynarodówkę i trzeba jasno sobie powiedzieć, że musi przyjść ktoś pokroju Beenhakkera, spoza naszej piłki, z dużym doświadczeniem.
Oby Boniek nie chciał dawać szansy kolejnemu krajowemu szkoleniowcowi bo tylko zmarnujemy czas... Skorza numer jeden bedzie Nawalka i Probierz kolejna opcja Z zagranicy An Marwijk ew Domenech Ale polska opcja zwyciezy Skorza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
ktoś o pokroju Beenhakkera - ale którym Beenhakerze mówimy o tym, który wprowadził reprezentację na Euro 2008 czy o tym, który koncertowo spieprzył eliminacje do MS 2010 w bardzo słabiej grupie eliminacyjnej ? Ciężko mówić o pojęciu "słabej" grupy. Czesi byli w naszej grupy, do tego wielkim faworytem do jej wygrania (a nawet oni nie awansowali). A Słowenia, która awansowała z drugiego miejsca, wywaliła Rosję za burtę w barażach. Taka jest piłka. Najgorsze natomiast są zmiany na gorsze. Zmiana Beenhakkera na Smudę to była większa głupota niż jakikolwiek błąd Leo w eliminacjach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Skorza numer jeden bedzie Nawalka i Probierz kolejna opcja Z zagranicy An Marwijk ew Domenech Ale polska opcja zwyciezy Skorza? Jeśli krajowa opcja to ja bym wolał by Fornalik został. Inaczej będzie to zmiana na gorsze. We wczorajszym meczu nie daliśmy Ukrainie wielu szans, jedyną bramkę zdobyli po indywidualnym błędzie. Sami stworzyliśmy więcej dobrych sytuacji. Jeśli Robcio stoi kilka metrów przed bramką, niepilnowany, i nie potrafi łatwą piłkę skierować do siatki to co na to poradzisz. Peszki nie będę nawet komentował. Strzał Soboty cudem nie wpadł do bramki. Glika strzał sprzątnięty prawie z linii bramkowej. Czasami potrzeba trochę szczęścia, ale generalnie we wczorajszym meczu to mieliśmy lepsze okazje i statystycznie jeśli rozegrasz 10 czy 100 takich spotkań z takim rozkładem szans to byśmy zdecydowanie więcej wygrali niż przegrali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Mowie stanowcze nie trenerowi, ktory w meczu ktory musi wygrac, wystawia dwoch defensywnych pomocnikow z M.Lewandowskim na czele  Polka mysl szkolenia - kurwa rzygac sie chce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
LOL. Zaczyna się... Co który trener coś lepiej pociągnie jakiś zespoł z naszej marnej polskiej ligi, z której to zespół od 17 lat nie był w Lidze Mistrzów w 40 milionowym kraju to się zaczyna nominowanie go na trenera reprezentacji. Szanujmy sie - polska mysl szkoleniowa to jest dno dna, śmierdzące gówno, wybór pomiędzy PO a PISem. Ile ja mam mieć lat, żeby się w koncu doczekać dobrze grającej drużyny? teraz mam 31 - jedyne z przyjemności które zaznałem to awans do MŚ w Korei i tam wielkie bagno. Co ma taki Terror powiedzieć na ten temat? Polski szkoleniowiec obecnie = szkoda czasu, mamy naprawdę dobrych zawodników i jedyny kto to może poskładać w całość jest dobry trener z zagranicy a nie jakis kurwa Urban, Skorża czy inne "padło".
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Fornalik? Dajcie spokój, rzygać się chcę od samych jego głupich wypowiedzi. Jedziemy do San Marino, a on że to wcale nie jest łatwy przeciwnik i musimy wyjść skoncentrowani od 1szej minuty, gramy towarzyski z Liechtensteinem, a ten, że to jest świetny sprawdzian i wymagający przeciwnik, odpadamy z kompromitującą zdobyczą punktową, a on po 10 meczach mówi, że widzi potencjał, grają mecze ligowe, a Waldziu siedzi sobie na meczu TVN-Politycy.
Wypierdalać z takim clownem. Gorszy od Dyzmy jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
Juz Godlewski robi kampanie Skorzy Moim zdaniem jego jedyna przewaga nad resztastawki jest to ze jest bezrobotny bo wynikami w lidze i pucharach tez nie blyszczal Pamietam odpadniecie z Levadia i dwa sezony w Legii w ktorych maja porownywalny sklad z onecnym ligi nie zawojowal
Ktorykolwiekninny trener to rozwalenie koncepcji jakiemus klubowi Gormikowi Lechii czy Jagiellonii wiec watpie ze klub ich pusci
Nowym trenerem bedzie Polak ale nie Fornalik No chyba ze Capello uda sie sciagnac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Juz Godlewski robi kampanie Skorzy Żadnego kur** Skorży! Już nie pamiętają, jak Legię prowadził i męczył mecze taktyką 8-1-0. Dziękuję za takiego trenera. Będzie osrany przed każdym meczem, a Lewy dopiero pozna co to znaczy "być sam na ataku".
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|