Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Te ceny to jakieś jaja. Bilet na takie "widowisko" powinien być max za 40 PLN.

Ciekawe ilu chętnych się znajdzie?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Szewa
Ciekawe ilu chętnych się znajdzie?

Moim zdaniem 15 tysięcy.
Zdając sobie sprawę z małej pojemności stadionu to starali się ustalić jak najwyższą cenę która zapewni komplet,proste.Wydaję mi się że dobrze trafili bo 3-cyforwa kwota za najdroższy bilet mogłaby się odbić sporym negatywnym echem w mediach.
No i Kraków,750-tys miasto które w tym wieku gościło reprezentację aż dwa razy...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Trochę dziwne tyle brać za mecz towarzyski i to z Liechtensteinem.

Z drugiej strony wystarczyłoby obniżyć cenę do 30zł i na Narodowym to zrobić to zapełniliby stadion. Z takim przeciwnikiem to jest 25% szansa że Lewandowski coś ustrzeli (szanse by wzrosły gdyby sędzia nieco pomógł) tak więc tłumy by przyszły obejrzeć plejadę goli w wykonaniu naszych. wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Cena jest adekwatna do rywala smile

Rywal śmieszny i cena śmieszna.

Poważniej pisząc, troszkę przesadzili kwotowo. Być może podnieceni liczbą osób na meczu z San Marino? Ale tam był pakiet z Ukrainą plus jednak mecz eliminacyjny.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Pisałem już, że Boniek to tani populista.

Jego słowa zaraz po wyborze - http://www.wprost.pl/ar/354406/Boniek-obniza-ceny-biletow-na-mecze-kadry-Stadiony-maja-byc-pelne/

"Jedną z pierwszych decyzji, jaką podjął Boniek jako nowy szef PZPN było obniżenie cen biletów na mecz towarzyski Polska-Urugwaj. Były piłkarz Juventusu Turyn przyznał, że gdy usłyszał ile mają kosztować bilety (60,90, 120 złotych) "oniemiał". - To nie jest mała kwota, jak np. ojciec chce się wybrać na spotkanie z dwoma synami. Podjęliśmy więc decyzję o zmniejszeniu kwoty, bo chcę, żeby na nasze mecze przychodziło po 40 tys. ludzi, a nie 20 jak na Mołdawię - tłumaczył."

laugh laugh laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Goget
Pisałem już, że Boniek to tani populista.

Jego słowa zaraz po wyborze - http://www.wprost.pl/ar/354406/Boniek-obniza-ceny-biletow-na-mecze-kadry-Stadiony-maja-byc-pelne/

"Jedną z pierwszych decyzji, jaką podjął Boniek jako nowy szef PZPN było obniżenie cen biletów na mecz towarzyski Polska-Urugwaj. Były piłkarz Juventusu Turyn przyznał, że gdy usłyszał ile mają kosztować bilety (60,90, 120 złotych) "oniemiał". - To nie jest mała kwota, jak np. ojciec chce się wybrać na spotkanie z dwoma synami. Podjęliśmy więc decyzję o zmniejszeniu kwoty, bo chcę, żeby na nasze mecze przychodziło po 40 tys. ludzi, a nie 20 jak na Mołdawię - tłumaczył."

laugh laugh laugh
jak ludzie sie zbuntuja i powstanie jakis facebookowy profil przeciwko tym cenom czy cos takiego, to pewnie wyjdzie podobny do tego wywiad z bonkiem i ceny spadna. i znowu bedzie 'boniek to fajny gosc' cool

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
U Boenischa bez zmian od Euro grin

euro2008.blox.pl/2013/09/Niesamowita-wola-walki-Sebastiana-Boenischa-wideo.html

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
http://michalpol.blog.pl/2013/10/12/kto-za-fornalika-tylko-cudzoziemiec-a-najlepiej-bielsa/

i miejmy nadzieję, że Boniek jako international level jeśli chodzi o kontakty - pójdzie tym tropem, bo jak zatrudni Polaka to ... laugh

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dick Advocaat podobno czeka na propozycję.
Ale Zibi już kręci nosem...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Najgorsze jest to, że wczorajszy występ był nieco lepszy od wielu poprzednich, tym bardziej że graliśmy na wyjeździe.

W drugiej połowie była co prawda cała niekończąca się seria głupich strat piłki, nie mówiąc już o braku strzału na bramkę z dobrych sytuacji strzeleckich. Do tego nie wiem co taki Peszko robi w składzie. Ale na przegraną nie zasłużyliśmy. Mimo wszystko Fornalik to nie ten kaliber fachowca na międzynarodówkę i trzeba jasno sobie powiedzieć, że musi przyjść ktoś pokroju Beenhakkera, spoza naszej piłki, z dużym doświadczeniem.

Oby Boniek nie chciał dawać szansy kolejnemu krajowemu szkoleniowcowi bo tylko zmarnujemy czas...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
ktoś o pokroju Beenhakkera - ale którym Beenhakerze mówimy o tym, który wprowadził reprezentację na Euro 2008 czy o tym, który koncertowo spieprzył eliminacje do MS 2010 w bardzo słabiej grupie eliminacyjnej ?

Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Originally Posted by Conrad
Najgorsze jest to, że wczorajszy występ był nieco lepszy od wielu poprzednich, tym bardziej że graliśmy na wyjeździe.

W drugiej połowie była co prawda cała niekończąca się seria głupich strat piłki, nie mówiąc już o braku strzału na bramkę z dobrych sytuacji strzeleckich. Do tego nie wiem co taki Peszko robi w składzie. Ale na przegraną nie zasłużyliśmy. Mimo wszystko Fornalik to nie ten kaliber fachowca na międzynarodówkę i trzeba jasno sobie powiedzieć, że musi przyjść ktoś pokroju Beenhakkera, spoza naszej piłki, z dużym doświadczeniem.

Oby Boniek nie chciał dawać szansy kolejnemu krajowemu szkoleniowcowi bo tylko zmarnujemy czas...
Skorza numer jeden bedzie
Nawalka i Probierz kolejna opcja
Z zagranicy An Marwijk ew Domenech
Ale polska opcja zwyciezy
Skorza?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by vindom
ktoś o pokroju Beenhakkera - ale którym Beenhakerze mówimy o tym, który wprowadził reprezentację na Euro 2008 czy o tym, który koncertowo spieprzył eliminacje do MS 2010 w bardzo słabiej grupie eliminacyjnej ?

Ciężko mówić o pojęciu "słabej" grupy. Czesi byli w naszej grupy, do tego wielkim faworytem do jej wygrania (a nawet oni nie awansowali). A Słowenia, która awansowała z drugiego miejsca, wywaliła Rosję za burtę w barażach. Taka jest piłka.

Najgorsze natomiast są zmiany na gorsze. Zmiana Beenhakkera na Smudę to była większa głupota niż jakikolwiek błąd Leo w eliminacjach...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by damian1679
Skorza numer jeden bedzie
Nawalka i Probierz kolejna opcja
Z zagranicy An Marwijk ew Domenech
Ale polska opcja zwyciezy
Skorza?

Jeśli krajowa opcja to ja bym wolał by Fornalik został. Inaczej będzie to zmiana na gorsze.

We wczorajszym meczu nie daliśmy Ukrainie wielu szans, jedyną bramkę zdobyli po indywidualnym błędzie. Sami stworzyliśmy więcej dobrych sytuacji. Jeśli Robcio stoi kilka metrów przed bramką, niepilnowany, i nie potrafi łatwą piłkę skierować do siatki to co na to poradzisz. Peszki nie będę nawet komentował. Strzał Soboty cudem nie wpadł do bramki. Glika strzał sprzątnięty prawie z linii bramkowej. Czasami potrzeba trochę szczęścia, ale generalnie we wczorajszym meczu to mieliśmy lepsze okazje i statystycznie jeśli rozegrasz 10 czy 100 takich spotkań z takim rozkładem szans to byśmy zdecydowanie więcej wygrali niż przegrali.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Tylko Jan Urban.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Mowie stanowcze nie trenerowi, ktory w meczu ktory musi wygrac, wystawia dwoch defensywnych pomocnikow z M.Lewandowskim na czele blush

Polka mysl szkolenia - kurwa rzygac sie chce.

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Originally Posted by Giertyszek
Tylko Jan Urban.
LOL. Zaczyna się... Co który trener coś lepiej pociągnie jakiś zespoł z naszej marnej polskiej ligi, z której to zespół od 17 lat nie był w Lidze Mistrzów w 40 milionowym kraju to się zaczyna nominowanie go na trenera reprezentacji. Szanujmy sie - polska mysl szkoleniowa to jest dno dna, śmierdzące gówno, wybór pomiędzy PO a PISem. Ile ja mam mieć lat, żeby się w koncu doczekać dobrze grającej drużyny? teraz mam 31 - jedyne z przyjemności które zaznałem to awans do MŚ w Korei i tam wielkie bagno. Co ma taki Terror powiedzieć na ten temat? Polski szkoleniowiec obecnie = szkoda czasu, mamy naprawdę dobrych zawodników i jedyny kto to może poskładać w całość jest dobry trener z zagranicy a nie jakis kurwa Urban, Skorża czy inne "padło".

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Fornalik? Dajcie spokój, rzygać się chcę od samych jego głupich wypowiedzi. Jedziemy do San Marino, a on że to wcale nie jest łatwy przeciwnik i musimy wyjść skoncentrowani od 1szej minuty, gramy towarzyski z Liechtensteinem, a ten, że to jest świetny sprawdzian i wymagający przeciwnik, odpadamy z kompromitującą zdobyczą punktową, a on po 10 meczach mówi, że widzi potencjał, grają mecze ligowe, a Waldziu siedzi sobie na meczu TVN-Politycy.

Wypierdalać z takim clownem. Gorszy od Dyzmy jest.

Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Juz Godlewski robi kampanie Skorzy
Moim zdaniem jego jedyna przewaga nad resztastawki jest to ze jest bezrobotny bo wynikami w lidze i pucharach tez nie blyszczal
Pamietam odpadniecie z Levadia i dwa sezony w Legii w ktorych maja porownywalny sklad z onecnym ligi nie zawojowal

Ktorykolwiekninny trener to rozwalenie koncepcji jakiemus klubowi Gormikowi Lechii czy Jagiellonii wiec watpie ze klub ich pusci

Nowym trenerem bedzie Polak ale nie Fornalik
No chyba ze Capello uda sie sciagnac

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by damian1679
Juz Godlewski robi kampanie Skorzy


Żadnego kur** Skorży!

Już nie pamiętają, jak Legię prowadził i męczył mecze taktyką 8-1-0.

Dziękuję za takiego trenera. Będzie osrany przed każdym meczem, a Lewy dopiero pozna co to znaczy "być sam na ataku".

Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, kamel, betowiec, aker, forty), 763 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,648
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1