|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Raczej cięzki trening. Polecam treningi GVT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ja mam teraz inne priorytety lupus. Rozumiem ze Twoim jest silownia, którą ja teraz traktuje uzupelniajaco - nie chce stracic za duzo miesa i ratuje tyle co mi sie uda. Nie mozna byc we wszystkim dobry a mi jednak bieganie daje duzo wiecej emocji i przyjemnosci od treningu siłowego choc jedne i drugie treningi potrawfią byc czasami bardzo monotonne i trzeba szukac w sobie motywacji zeby ruszyc dupe  ALe ejdnak jak przychodzi do zawdów to sie zwraca  Prawda Platini, Mckracken i reszta progresujacych? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
ja mam teraz inne priorytety lupus. Rozumiem ze Twoim jest silownia, którą ja teraz traktuje uzupelniajaco - nie chce stracic za duzo miesa i ratuje tyle co mi sie uda. Nie mozna byc we wszystkim dobry a mi jednak bieganie daje duzo wiecej emocji i przyjemnosci od treningu siłowego choc jedne i drugie treningi potrawfią byc czasami bardzo monotonne i trzeba szukac w sobie motywacji zeby ruszyc dupe  ALe ejdnak jak przychodzi do zawdów to sie zwraca  Prawda Platini, Mckracken i reszta progresujacych? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie mam nic do gadzeciarzy, ale je też trzeba umiec obsługiwac. Za mało cierpliwy jestes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nie, to nie była ta. Przeszukałem zdjęcia ale jej nie znalazłem Ogólnie zdjęć zbyt wiele z imprezy nie ma na oficjalnej, wiesz gdzie jeszcze może ktoś dorzucił? Prawda Vendetta  U mnie bywało różnie ale odkąd wróciłem w tym roku to nie ma tak, że ciężko mi na trening wyjść. Na trasie sporo razy było ciężko, trzeba było się motywować ale później jest nagroda taka jak wczoraj - przyjemny czas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Sorry za post wyzej, z tel pisze. Sama prawda z tym kopem po zawodach, nic tak nie dodaje motywacji po satysfakcjonujacym wyniku w zawodach:) Vendetta oprocz mnie, ja obecnie na maxa regresujacy (nawet bardziej niz Lupus:p) i to przez dlugi czas. Leze juz od 3,5 h na pooperacyjnym, znieczulenie schodzi i operowana noga daje o sobie coraz bardziej znac :| Maasaakra:| plus ze mich przyszla, pierwsza od wczoraj od 16. Ciekaw jestem ile mi zajmie do powrotu i aby takie czasy krecic jak przed zabiegiem i czy wogole jeszcze takie badz lepsze wyniki uda sie osiagac. Platini, marzano - gratulacje! Lupus Ty Cieniasie  ps. Wczoraj w maratonie debiutowal kolega odemnie z ekipy, 20sto latek, co jest kot, wykrecil 03:11:27 ! A w czwartek zwyciezyl w zawodach na 1700m w Woli Gulowskiej na jakies 500 osob z czasem bodajze 04:56. Jak go pytamy to mowi ze nie ma zadnych kenijskich korzeni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
Lupus ja chodze na silke 4x w tygodniu a biegam tyle ile widzisz. Masz racje ze ciezko to pogodzic ale dla chcacego nic trudnego  Fakt ze ja duuuzo teraz schudlem bo zjechalem z 86 do 80 kg ale silowo nie jest najgorzej jak na fakt ze jestem wysoki i waze tyle ile waze  Biegasz i cwiczysz na silowni w jeden dzien ? Mozesz napisac jak to u Ciebie wyglada ? W jakich godzinach silownia i bieganie , co najpierw , itp. itd. Ja na silowni 4,5 razy w tygodniu , chce tez zaczac biegac 4-5 w tygodniu (albo nawet codziennie) aby zrzucic troche brzucha wiec nakladaloby mi sie to z dniami treningowymi , slyszalem ,ze nie powinno sie chodzic na silownie i tego samego dniapozniej biegac/plywac itp. p.s. bieganie od razu po silowni na biezni odpada bo mam jakies problemy z kolanem i wole po trawie biegac a i na biezni po 10 minutach mi sie nudzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Mocne treningi biegowe robei w dzien wolny od siłowni. W te dni w ktore chodze na silke biegam do 10 km w zakresie tlenowym. Wtedy jeden trening robie rano a drugi wieczorem. Ale to musisz miec dobre wytrenowanie bo inaczej ciezko bedzie Ci to pogodzic. Jesli jestes poczatkujacy to przy takim wysyilku organizm nie wytrzyma - zajedziesz sie i zlapiesz kontuzje. Zreszta mnie tez ostatnio kontuzja dopadła mimo dobrej formy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Spokojnie, jeszcze wam wszystkim wklepię. Jak nie na trasie to przynajmniej na drążku [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
oj na drazku to ja akurat sie mocny zrobilem  MAsa psozla w dól to od razu to fajnei odczulem wlasnei na drazku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Trzeba zrobić jakiś obóz sportowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
ej ja też progresuje, z marnym przebiegiem i w porównaniu do was czasem, ale jest ok  . Przed chwilą zrobiłem z kumplem 40 km rowerem po nawierzchni ziemnej, dobrze że endo nie włączyłem, bo średnia mi wyszła 13 km/h 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
witam
panowie moze ktos doradzi ,szukam zegarka ktory mierzy czas i przebyty dystans w km
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
On taki daremny czy teren cięzki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
trasa dla mnie na około 17km/h (dziurawe drogi polne, hałdy, lasy), on wolny i gadaliśmy cały czas, przyjechałem zrelaksowany, ale nie zmęczony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
witam
panowie moze ktos doradzi ,szukam zegarka ktory mierzy czas i przebyty dystans w km Własnie, pomożcie mu. Jaki budzet jeszcze wpisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
budzet 250/300 pln nie dajmy sie zwariowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
ja mam teraz inne priorytety lupus. Rozumiem ze Twoim jest silownia, którą ja teraz traktuje uzupelniajaco - nie chce stracic za duzo miesa i ratuje tyle co mi sie uda. Nie mozna byc we wszystkim dobry a mi jednak bieganie daje duzo wiecej emocji i przyjemnosci od treningu siłowego choc jedne i drugie treningi potrawfią byc czasami bardzo monotonne i trzeba szukac w sobie motywacji zeby ruszyc dupe  ALe ejdnak jak przychodzi do zawdów to sie zwraca  Prawda Platini, Mckracken i reszta progresujacych?  prawda, prawda, jestes tego najlepszym dowodem  gratuluje wszystkim wynikow  lupus, jak ostatni km byl az o tyle szybszy, to najwyrazniej opierdalales sie na poprzednich 9ciu  pacyfista, za 300zl to jedynie jakis uzywany a i to bedzie bardzo ciezko znalezc, bo jest to jeden z niewielu towarow ktore jakos nie chca tracic na wartosci. najtanszy aktualnie nowy garmin kosztuje ok 500zl, moze jakies inne marki sa tansze , ale szczerze przyznam ze nie slyszalem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|