Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 34 1 2 11 12 13 14 15 33 34
Conrad #5843114 22/04/2013 20:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Raczej cięzki trening. Polecam treningi GVT.

Bonus: Unibet
lupus #5843118 22/04/2013 20:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja mam teraz inne priorytety lupus. Rozumiem ze Twoim jest silownia, którą ja teraz traktuje uzupelniajaco - nie chce stracic za duzo miesa i ratuje tyle co mi sie uda. Nie mozna byc we wszystkim dobry a mi jednak bieganie daje duzo wiecej emocji i przyjemnosci od treningu siłowego choc jedne i drugie treningi potrawfią byc czasami bardzo monotonne i trzeba szukac w sobie motywacji zeby ruszyc dupe smile ALe ejdnak jak przychodzi do zawdów to sie zwraca tongue
Prawda Platini, Mckracken i reszta progresujacych? tongue

Platini #5843124 22/04/2013 21:20
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Platini
Wczoraj w pamięci utkwiła mi jedna lasia która biegła w seledynowych spodenkach. Chwilkę za nią się trzymałem, później górę wzięła chęć wykręcenia dobrego wyniku wink


http://maraton.lublin.eu/images/galeria/20130421_cd_marta_sienkiewicz/ms_0089.jpg ? wink

Lupus, jestem gadzeciarzem. Prosze mnie tu nie obrażać grin

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by Vendetta
ja mam teraz inne priorytety lupus. Rozumiem ze Twoim jest silownia, którą ja teraz traktuje uzupelniajaco - nie chce stracic za duzo miesa i ratuje tyle co mi sie uda. Nie mozna byc we wszystkim dobry a mi jednak bieganie daje duzo wiecej emocji i przyjemnosci od treningu siłowego choc jedne i drugie treningi potrawfią byc czasami bardzo monotonne i trzeba szukac w sobie motywacji zeby ruszyc dupe smile ALe ejdnak jak przychodzi do zawdów to sie zwraca tongue
Prawda Platini, Mckracken i reszta progresujacych? tongue

Conrad #5843145 22/04/2013 22:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie mam nic do gadzeciarzy, ale je też trzeba umiec obsługiwac.
Za mało cierpliwy jestes wink

Conrad #5843151 22/04/2013 22:36
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by anfa_
Originally Posted by Platini
Wczoraj w pamięci utkwiła mi jedna lasia która biegła w seledynowych spodenkach. Chwilkę za nią się trzymałem, później górę wzięła chęć wykręcenia dobrego wyniku wink


http://maraton.lublin.eu/images/galeria/20130421_cd_marta_sienkiewicz/ms_0089.jpg ? wink

Lupus, jestem gadzeciarzem. Prosze mnie tu nie obrażać grin
Nie, to nie była ta. Przeszukałem zdjęcia ale jej nie znalazłem wink
Ogólnie zdjęć zbyt wiele z imprezy nie ma na oficjalnej, wiesz gdzie jeszcze może ktoś dorzucił?

Prawda Vendetta smile U mnie bywało różnie ale odkąd wróciłem w tym roku to nie ma tak, że ciężko mi na trening wyjść. Na trasie sporo razy było ciężko, trzeba było się motywować ale później jest nagroda taka jak wczoraj - przyjemny czas cool

lupus #5843158 22/04/2013 22:42
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Sorry za post wyzej, z tel pisze.

Sama prawda z tym kopem po zawodach, nic tak nie dodaje motywacji po satysfakcjonujacym wyniku w zawodach:)

Vendetta oprocz mnie, ja obecnie na maxa regresujacy (nawet bardziej niz Lupus:p) i to przez dlugi czas. Leze juz od 3,5 h na pooperacyjnym, znieczulenie schodzi i operowana noga daje o sobie coraz bardziej znac :| Maasaakra:| plus ze mich przyszla, pierwsza od wczoraj od 16.
Ciekaw jestem ile mi zajmie do powrotu i aby takie czasy krecic jak przed zabiegiem i czy wogole jeszcze takie badz lepsze wyniki uda sie osiagac.

Platini, marzano - gratulacje!

Lupus Ty Cieniasie laugh

ps. Wczoraj w maratonie debiutowal kolega odemnie z ekipy, 20sto latek, co jest kot, wykrecil 03:11:27 ! A w czwartek zwyciezyl w zawodach na 1700m w Woli Gulowskiej na jakies 500 osob z czasem bodajze 04:56. Jak go pytamy to mowi ze nie ma zadnych kenijskich korzeni wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Vendetta
Lupus ja chodze na silke 4x w tygodniu a biegam tyle ile widzisz. Masz racje ze ciezko to pogodzic ale dla chcacego nic trudnego smile Fakt ze ja duuuzo teraz schudlem bo zjechalem z 86 do 80 kg ale silowo nie jest najgorzej jak na fakt ze jestem wysoki i waze tyle ile waze wink

Biegasz i cwiczysz na silowni w jeden dzien ? Mozesz napisac jak to u Ciebie wyglada ? W jakich godzinach silownia i bieganie , co najpierw , itp. itd.

Ja na silowni 4,5 razy w tygodniu , chce tez zaczac biegac 4-5 w tygodniu (albo nawet codziennie) aby zrzucic troche brzucha wiec nakladaloby mi sie to z dniami treningowymi , slyszalem ,ze nie powinno sie chodzic na silownie i tego samego dniapozniej biegac/plywac itp.


p.s. bieganie od razu po silowni na biezni odpada bo mam jakies problemy z kolanem i wole po trawie biegac a i na biezni po 10 minutach mi sie nudzi smile

mez #5843168 22/04/2013 22:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Mocne treningi biegowe robei w dzien wolny od siłowni. W te dni w ktore chodze na silke biegam do 10 km w zakresie tlenowym. Wtedy jeden trening robie rano a drugi wieczorem.
Ale to musisz miec dobre wytrenowanie bo inaczej ciezko bedzie Ci to pogodzic. Jesli jestes poczatkujacy to przy takim wysyilku organizm nie wytrzyma - zajedziesz sie i zlapiesz kontuzje. Zreszta mnie tez ostatnio kontuzja dopadła mimo dobrej formy.

Conrad #5843169 22/04/2013 22:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Spokojnie, jeszcze wam wszystkim wklepię.
Jak nie na trasie to przynajmniej na drążku [Linked Image]

lupus #5843176 22/04/2013 23:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
oj na drazku to ja akurat sie mocny zrobilem tongue MAsa psozla w dól to od razu to fajnei odczulem wlasnei na drazku wink

Conrad #5843196 22/04/2013 23:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Trzeba zrobić jakiś obóz sportowy laugh

Conrad #5843260 23/04/2013 00:43
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
ej ja też progresuje, z marnym przebiegiem i w porównaniu do was czasem, ale jest ok smile. Przed chwilą zrobiłem z kumplem 40 km rowerem po nawierzchni ziemnej, dobrze że endo nie włączyłem, bo średnia mi wyszła 13 km/h laugh

jerome #5843272 23/04/2013 00:49
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
witam

panowie moze ktos doradzi ,szukam zegarka
ktory mierzy czas i przebyty dystans w km

Conrad #5843273 23/04/2013 00:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
On taki daremny czy teren cięzki?

Conrad #5843352 23/04/2013 01:37
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
trasa dla mnie na około 17km/h (dziurawe drogi polne, hałdy, lasy), on wolny i gadaliśmy cały czas, przyjechałem zrelaksowany, ale nie zmęczony smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by pacyfista
witam

panowie moze ktos doradzi ,szukam zegarka
ktory mierzy czas i przebyty dystans w km

Własnie, pomożcie mu.
Jaki budzet jeszcze wpisz.

Conrad #5843366 23/04/2013 01:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
budzet 250/300 pln nie dajmy sie zwariowac

Conrad #5843386 23/04/2013 01:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by Vendetta
ja mam teraz inne priorytety lupus. Rozumiem ze Twoim jest silownia, którą ja teraz traktuje uzupelniajaco - nie chce stracic za duzo miesa i ratuje tyle co mi sie uda. Nie mozna byc we wszystkim dobry a mi jednak bieganie daje duzo wiecej emocji i przyjemnosci od treningu siłowego choc jedne i drugie treningi potrawfią byc czasami bardzo monotonne i trzeba szukac w sobie motywacji zeby ruszyc dupe smile ALe ejdnak jak przychodzi do zawdów to sie zwraca tongue
Prawda Platini, Mckracken i reszta progresujacych? tongue

prawda, prawda, jestes tego najlepszym dowodem wink

gratuluje wszystkim wynikow smile

lupus, jak ostatni km byl az o tyle szybszy, to najwyrazniej opierdalales sie na poprzednich 9ciu smile

pacyfista, za 300zl to jedynie jakis uzywany a i to bedzie bardzo ciezko znalezc, bo jest to jeden z niewielu towarow ktore jakos nie chca tracic na wartosci. najtanszy aktualnie nowy garmin kosztuje ok 500zl, moze jakies inne marki sa tansze , ale szczerze przyznam ze nie slyszalem.

Strona 13 z 34 1 2 11 12 13 14 15 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 869 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,169
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1