|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
wafel ta analiza pozamiatales  brakuje tylko 9 argumentu, ze messi ma dluzszego niz ribery 9 argument strona 1 tego tematu post z godziny 9:03  Już taki chamski nie będę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
(Los chce żeby obronili LM ze stadionu Wembley) O ja pierdole
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
(Los chce żeby obronili LM ze stadionu Wembley) O ja pierdole Domel tu nie co śmiać, natury nie znasz ? Na Wembley wygrali 2 lata temu i zrobią to teraz.Przyroda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jakich byśmy argumentów nie używali to może być wszystko ale baja dzisiaj nie przegra!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Biczu coś dziś grasz poza LM ?
TO prawda, można mieć kilkaset argumentów za i przeciw ale fryzjer rozdaje karty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
jakich byśmy argumentów nie używali to może być wszystko ale baja dzisiaj nie przegra!! Biczu była prośba wczoraj żebyś odstawił sok z gumijagód ? no właśnie, a tu po wpisach widać, że sok jest spożywany 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
(Los chce żeby obronili LM ze stadionu Wembley) O ja pierdole Domel tu nie co śmiać, natury nie znasz ? Na Wembley wygrali 2 lata temu i zrobią to teraz.Przyroda. Policz jeszcze liczbę chrześcijan w Barcelonie i napisz że wygrają bo mają ich więcej. Co jest kurwa z tym światem? POjebało się w głowach totalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Paweł dzisiaj grubo Baja [email protected]jutro realx2, moze flota plus pasy ale polska druga to bardzo lekko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
fajne to etoto, chyba tam cos puszcze  zadziwiajace jak niektorzy ludzie nie znosza prostego zycia i staraja sie wszystko komplikowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Vindo  Havr dopiero w piątek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Vindo  Havr dopiero w piątek  w tej kolejce Hawr się zHawrzy gęsto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Domel nie wiem o co Ci biega ? Mam swoje argumenty, każdy ma swoje zdanie co myśli o meczu i jakich sobie używa do tego argumentów, moga to być i dziwne teorie spiskowe co w praktyce są powszechnie spotykane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Nawiązując do Messiego.. z niego teraz taki najlepszy piłkarz świata jak z Ekstraklasy - Premier League. Biorąc pod uwagę to jak wczoraj wykańczał piłki np Van Persie to też można by było go tak okrzyknąć bo chłopak widać że jak się skupi to gra poezję. Przychylam się do opinii że Bayern tego meczu nie przegra.. myślę że jedynka tutaj pewna a co się wydarzy w Barcelonie tego już nie wie nikt...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Nawiązując do Messiego.. z niego teraz taki najlepszy piłkarz świata jak z Ekstraklasy - Premier League. Biorąc pod uwagę to jak wczoraj wykańczał piłki np Van Persie to też można by było go tak okrzyknąć bo chłopak widać że jak się skupi to gra poezję. Przychylam się do opinii że Bayern tego meczu nie przegra.. myślę że jedynka tutaj pewna a co się wydarzy w Barcelonie tego już nie wie nikt... Chyba że arbiter oddelegowany na rewanż 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
wafel te argumenty to na serio czy zbite robiles?
bo zaczynam czuc sie dziwnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
no to BTS Bordo  Psg zrobi sałatke nicejską Lille powinno wygrać a moze i cygany z marsyli coś ugrają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Nawiązując do Messiego.. z niego teraz taki najlepszy piłkarz świata jak z Ekstraklasy - Premier League.   Jak Ty to porównujesz ? to tak jakbyś ocenił książkę po 1 stronie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,395 |
Ma ktoś filmik ze Snu o Warszawie z pucharów jeszcze na starym stadfionie. Nie pamiętam z kim grali ale kurde pamiętam oprawę i sen o warszawie na początku meczu zrobiło genialne wrażenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Nawiązując do Messiego.. z niego teraz taki najlepszy piłkarz świata jak z Ekstraklasy - Premier League.   Jak Ty to porównujesz ? to tak jakbyś ocenił książkę po 1 stronie  No oczywiście napisałem to z dystansem .. Jasne że na to składa się cały rok gry bądź też jeśli już chcemy to kariera... Ale bogiem piłki to on jedynym nie jest.. znajdzie się kilka nazwisk obok niego A to że barca nie jest w dobrej formie potwierdził dwu mecz z PSG.
|
|
|
Link skopiowany do schowka