|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Bierz 910 xt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Pany napisze tu bo się znacie...poszedłem sobie dzisiaj na orlika bez żadnego bólu...
pierwsze kopnięcia piłki...i czuje że nie mogę mocniej kopnąć bo boli mnie delikatnie pachwina prawej nogi ale dość wyraźnie czuje całe udo..też duży mięsień z przodu...
porozciągałem się pobiegałem i czuje dalej...po kilku minutach bół odezwał się w także w lewej nodze w udzie...i tak już do końca grania która była znacznie ograniczona...
co to może być...???
biorę magnez...i mam ogólnie ruch 1-2 razy w tygodniu...
trochę mnie to zaniepokoiło... mięśnie czuje nawet teraz 30 minut po skończeniu grania...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
na 1 rzut oka to brak odpowiedniej rozgrzewki i słabe wytrenowanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
na 1 rzut oka to brak odpowiedniej rozgrzewki i słabe wytrenowanie tylko ze ból pojawił się zaraz po pierwszy drugim kopnięciu...już czułem...tydzień wcześniej też grałem i tego nie było...w tym problem... myślałem ze jakies witaminy czy cos... ale dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Jak przy pierwszym kopnięciu to możliwe, że sobie lekko naciągnąłeś. Ja tak mam, gdy bez rozciągania choćby raz mocniej kopnę piłkę. Zazwyczaj czworogłowy (ten z przodu na udzie). Rozciągnij go przyciągając przeciwną ręką (lewa noga - prawa ręka) do pośladków. Później już mogę walić z całej siły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Dokładnie tak jak pisali poprzednicy. Podejrzewam, że wszedłeś na boisko i pierwsze/drugie kopnięcie odbyło się z całej siły, bez wcześniejszej rozgrzewki. Choćbyś nie wiem jak był wytrenowany, czworogłowy może się naciągnąć, a nawet naderwać, jeśli się wcześniej nie rozciągniesz. Btw. gratuluje dostania się na Orlika  U mnie są dwa, na żaden nie ma szans się wbić, bo zajmuje go szkółka Mielcarskiego, liga siódemek i codziennie te same ekipy - byli gracze Szczakowianki, Victorii czy Górnika. Zwykły szarak nie ma szans na kopnięcie piłki na sztucznej nawierzchni. Może kiedyś wprowadzą opłaty za korzystanie, to się terminarz przewietrzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
u mnie trzeba napisac podanie i nie ma problemu z rezerwajca dwóch godziny gry w tygodniu przy sztucznym oswietleniu ( za darmoche)  Nie wiem jak jest w innych miastach ale u mnie orliki sa na kazdym osiedlu i chyba dlkatego nie ma zadnych problemów z grą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Tylko przed rozciaganiem trzeba sie rozgrzac tj pobiegac, porobic pajacyki itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Siatka w kupionym rok temu Asicsie mi pęka (czyżbym musiał zrezygnować z usług japońskiej firmy??), teraz w zabłoconej koszulce i pękniętym bucie wyglądam jak hasiomaszkietnik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Powstała nowa grupa na rowery, bo widze, że Jerome czy Rivex juz smigaja na dwóch kółkach:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
ja nawet roweru nie mam a juz trzeci raz mnie zapraszasz  Platini: fotki na stronach lubelskich gazet są ale generalnie ujowe i po kilka sztuk, dlatego nic nie pisałem. Dam znać w poniedziałek czy organizatorzy coś jeszcze maja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wysłałem wszystkim, jak nie masz i nie jezdzisz to nie dolaczysz. Panie gadzeciarz, wymieniles telefon?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Powstała nowa grupa na rowery, bo widze, że Jerome czy Rivex juz smigaja na dwóch kółkach:) Lubimy pedałować tudzież pedałuj z nami? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
No śmigam, śmigam, ale zrobiłem jeszcze 40 km bez GPSa i nie dopiszę sobie  Dziś imprezę skończyłem o 7 rano, włączę GPSa, ciekawe jak to będzie wyglądać na Endomondo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
na Cracovia maraton ktoś uderza  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Wysłałem wszystkim, jak nie masz i nie jezdzisz to nie dolaczysz. Panie gadzeciarz, wymieniles telefon? jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Byłem pobiegać. Widziałem biegającą kobietę. Była gruba. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Cisza tu jak nie wiem, pełnia sezonu i chyba wszyscy biegają  Aby Lupus cały czas na forum i czasem wpisze, że przebiegł parę km tempem nordic walking za grubymi babami  A ja pier#olca dostaję od leżenia Rekonstrukcja więzadła, usunięcie częściowe łąkotek bocznej i przyśrodkowej, usunięcie błony maziowej, śruby [Linked Image] [ fotosik.pl] Kolano grubości prawie uda, fota z 2 doby po operacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Nie przebieglem ani km bo caly weekend od switu do nocy malowalem dom, lepiej na duszy? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|