Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 34 1 2 12 13 14 15 16 33 34
Conrad #5844303 24/04/2013 01:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Bierz 910 xt wink

Bonus: Unibet
Conrad #5845565 25/04/2013 02:13
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Pany napisze tu bo się znacie...poszedłem sobie dzisiaj na orlika bez żadnego bólu...

pierwsze kopnięcia piłki...i czuje że nie mogę mocniej kopnąć bo boli mnie delikatnie pachwina prawej nogi ale dość wyraźnie czuje całe udo..też duży mięsień z przodu...

porozciągałem się pobiegałem i czuje dalej...po kilku minutach bół odezwał się w także w lewej nodze w udzie...i tak już do końca grania która była znacznie ograniczona...

co to może być...???

biorę magnez...i mam ogólnie ruch 1-2 razy w tygodniu...

trochę mnie to zaniepokoiło... mięśnie czuje nawet teraz 30 minut po skończeniu grania...




john #5845664 25/04/2013 02:48
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
na 1 rzut oka to brak odpowiedniej rozgrzewki i słabe wytrenowanie

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by Vendetta
na 1 rzut oka to brak odpowiedniej rozgrzewki i słabe wytrenowanie

tylko ze ból pojawił się zaraz po pierwszy drugim kopnięciu...już czułem...tydzień wcześniej też grałem i tego nie było...w tym problem... myślałem ze jakies witaminy czy cos...

ale dzieki

Conrad #5846052 25/04/2013 04:05
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Jak przy pierwszym kopnięciu to możliwe, że sobie lekko naciągnąłeś. Ja tak mam, gdy bez rozciągania choćby raz mocniej kopnę piłkę. Zazwyczaj czworogłowy (ten z przodu na udzie). Rozciągnij go przyciągając przeciwną ręką (lewa noga - prawa ręka) do pośladków. Później już mogę walić z całej siły tongue

Conrad #5846340 25/04/2013 20:14
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Dokładnie tak jak pisali poprzednicy. Podejrzewam, że wszedłeś na boisko i pierwsze/drugie kopnięcie odbyło się z całej siły, bez wcześniejszej rozgrzewki. Choćbyś nie wiem jak był wytrenowany, czworogłowy może się naciągnąć, a nawet naderwać, jeśli się wcześniej nie rozciągniesz.

Btw. gratuluje dostania się na Orlika wink U mnie są dwa, na żaden nie ma szans się wbić, bo zajmuje go szkółka Mielcarskiego, liga siódemek i codziennie te same ekipy - byli gracze Szczakowianki, Victorii czy Górnika. Zwykły szarak nie ma szans na kopnięcie piłki na sztucznej nawierzchni. Może kiedyś wprowadzą opłaty za korzystanie, to się terminarz przewietrzy laugh

majner #5846341 25/04/2013 20:21
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
u mnie trzeba napisac podanie i nie ma problemu z rezerwajca dwóch godziny gry w tygodniu przy sztucznym oswietleniu ( za darmoche) wink Nie wiem jak jest w innych miastach ale u mnie orliki sa na kazdym osiedlu i chyba dlkatego nie ma zadnych problemów z grą wink

Conrad #5846506 25/04/2013 23:30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Tylko przed rozciaganiem trzeba sie rozgrzac tj pobiegac, porobic pajacyki itp

Conrad #5847666 27/04/2013 01:12
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Siatka w kupionym rok temu Asicsie mi pęka (czyżbym musiał zrezygnować z usług japońskiej firmy??), teraz w zabłoconej koszulce i pękniętym bucie wyglądam jak hasiomaszkietnik smile

Conrad #5847825 27/04/2013 04:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Powstała nowa grupa na rowery, bo widze, że Jerome czy Rivex juz smigaja na dwóch kółkach:)

Conrad #5847849 27/04/2013 05:44
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
ja nawet roweru nie mam a juz trzeci raz mnie zapraszasz grin

Platini: fotki na stronach lubelskich gazet są ale generalnie ujowe i po kilka sztuk, dlatego nic nie pisałem. Dam znać w poniedziałek czy organizatorzy coś jeszcze maja.

Conrad #5847992 27/04/2013 15:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wysłałem wszystkim, jak nie masz i nie jezdzisz to nie dolaczysz.
Panie gadzeciarz, wymieniles telefon?

lupus #5847997 27/04/2013 15:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by lupus
Powstała nowa grupa na rowery, bo widze, że Jerome czy Rivex juz smigaja na dwóch kółkach:)

Lubimy pedałować tudzież pedałuj z nami?

laugh

Conrad #5848008 27/04/2013 15:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
No śmigam, śmigam, ale zrobiłem jeszcze 40 km bez GPSa i nie dopiszę sobie smile Dziś imprezę skończyłem o 7 rano, włączę GPSa, ciekawe jak to będzie wyglądać na Endomondo smile

nOcnY #5848012 27/04/2013 15:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by nOcnY
Lubimy pedałować tudzież pedałuj z nami?

laugh


Conrad #5848051 27/04/2013 16:21
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
na Cracovia maraton ktoś uderza grin ?

lupus #5848343 27/04/2013 19:43
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by lupus
Wysłałem wszystkim, jak nie masz i nie jezdzisz to nie dolaczysz.
Panie gadzeciarz, wymieniles telefon?

jutro

Conrad #5848436 27/04/2013 21:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Byłem pobiegać.
Widziałem biegającą kobietę.





























Była gruba. [Linked Image]

lupus #5849982 29/04/2013 02:14
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Cisza tu jak nie wiem, pełnia sezonu i chyba wszyscy biegają smirk Aby Lupus cały czas na forum i czasem wpisze, że przebiegł parę km tempem nordic walking za grubymi babami wink
A ja pier#olca dostaję od leżenia blush

Rekonstrukcja więzadła, usunięcie częściowe łąkotek bocznej i przyśrodkowej, usunięcie błony maziowej, śruby
[Linked Image] [fotosik.pl]

Kolano grubości prawie uda, fota z 2 doby po operacji.

Conrad #5850088 29/04/2013 04:15
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Nie przebieglem ani km bo caly weekend od switu do nocy malowalem dom, lepiej na duszy? wink

Strona 14 z 34 1 2 12 13 14 15 16 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, forty, $-man, 11kera11), 789 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,997
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1