Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#584874 18/06/2006 21:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
Jutro Ukraina zmierzy sie z najsłabsza drużyna w grupie i po klęsce z Hiszpanią nie wyobrażam sobie aby mieli po raz drugi stracić punkty. Zarówno potencjał jak i podrażniona ambicja jest po stronie Ukrainy.

Hiszpania powinna jutro również poradzic sobie bezproblemowo z Tunezją. To co pokazali w meczu z Ukrainą nie pozostawia złudzeń kto wyjdzie z tej grupy na 1 miejscu. Sądzę, że jutro Hiszpania wygra aby zapewnić sobie awans i w ostatnim meczu trener pozwoli zagrac zmiennikom. To jest turniej i trzeba odpowiednio zarządzać siłami aby nie odpaść w nastepnej rundzie.

Bonus: Unibet
#584875 18/06/2006 21:42
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Co do Hiszpanii zgadzam się w 100%, gorzej z Ukrainą, do której jakoś nie mam wielkiego przekonania. Nie wyobrażam sobie by Arabowie ten mecz wygrali ale jakoś obawiam się podziału punktów :/

#584876 18/06/2006 22:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
w meczu z hiszpanią 2 stracone w 1 połowie bramki i czerwona kartka ustawiły spotkanie....Ukraińcy nie mieli żadnych szans aby cokolwiek zmienic w tym meczu. Przed mistrzostwami osiągali przyzwoite rezultaty (wyjatkiem jest tu mecz z Luxemburgiem gdzie mimo iż wygrali go 3:0 to w 1 połowie nie oddali bodajże żadnego strzału na bramkę, a wszystkie bramki strzelili w ostatnich 20min meczu) czego nie można powiedzieć o wynikach gier kontrolnych Arabii. Jeśli Ukraina chce awansować dalej to musi ten mecz wygrać gdyż tunezja wydaje się być mimo wszytsko lepszą drużyną od Arabów.

#584877 18/06/2006 22:12
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Jak się nie ma punktów, to się ciężko gra z zespołami, które zwyciężyły w pierwszej kolejce. Tylko Ghana wygrała drugi mecz po przegranej na początek.
Dziś przekonali się o tym Francuzi, choć mieli 1 punkt wcześniej. Ale grali z Koreą, która miała 3 punkty.
Francuzi byli o klasę lepsi, ale jak się nie strzela bramek, to się traci głupie bramki i punkty

Jurto najbezpiecznie grać na Hiszpanię, póżniej na Szwajcarię
ten drugi mecz o 15.00 w największy upal, więc Togo moze ich pogonić, jak wynegocjowali sobie kasę
Ostrożniej na Ukrainę
Piłkarsko Ukraińcy lepsi, ale nie mają punktów i doswiadczenia ( debiutant )
Może wkraść się nerwowość

#584878 19/06/2006 10:15
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Mysle, ze lepiej zagrac zamiast tzw pewniakow ( Francja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
zaklad, ze Ukraina bedzie miala wiecej rogow od Arabii Saudyjskiej.
Ukraincy na pewno zaatakuja ostro i beda mieli okazje do kornerow od poczatkow. Jedynym zagrozeniem tego typu zakladu jest strzelenie gola na poczatku i gra z kontry na Szewczenke z przodu, ale i tak mysle, ze Arabia jest za slaba, aby powaznie przycisnac przez dluzszy czas. Widzielismy jak sa slabi w meczu z Polska...

#584879 19/06/2006 10:20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Według mnie typy na ilość rzutów rożnych są bardziej loteryjne niż się wszystkim wydaje. Podam przykład: Argentyna pokonała Serbię 6:0, a mimo to w rogavh było 4:3 dla Serbów..

Uważam ze nie ma większego sensu tego grać.

#584880 19/06/2006 11:04
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Hynek, tu sprawa jest dosc prosta.
Druzyny umiejace grac pilka jak Argentyna, Brazylia czy Hiszpania raczej graja dlugo podaniami az wypracuja sytuacje.
A druzyny traktorzystow z Europy Wschodniej i polnocy daza do rogow i wolnych majac przewage wzrostu i sily.

Na poludniowcow warto oczywiscie grac na % posiadania pilki choc tez jest ten element ryzyka kiedy nasz faworyt zdobedzie zbyt szybko przewage bramkowa.

#584881 19/06/2006 11:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Zbychal ale jak jesteś pewnien czego nie neguję szybkiej bramki Ukrainy a jak tak się stanie to będzie znaczyło że ten mecz kontroluje i raczej ogra Arabię to czy nie lepiej zagrać poprostu za 1,75 - 1 poł. na Ukraińców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zgadzam się z kolegą Hynek że takie sprawy jak rogi, kartki, % czasu itp. mimo iz czasami sam gram są jednak bardzo loteryjne. Poza tym Ukraina nie musi dziś mieć więcej rogów ale bramek napewno powinna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam LART

#584882 19/06/2006 11:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
ukraina (-1) 1.85

w sumie nie jest to zbyt logiczne, ale czuje ze w ty m meczu powinno wrocic wszystko do normy,
ukraina to poukladana druzyna, i mysle ze z 2 rundy nie zrezygnowali, a to na arabow powinno wystarczyc

#584883 19/06/2006 14:05
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
hmm kursik rzeczywiście niegłupi, ale jakoś naszym sąsiadom zza miedzy nie dowierzam. Pewnie wygrają ten mecz, ale kto wie czy nie że tak powiem ledwo, ledwo. Typ ma szanse wejść, to zależy kto jaką grę preferuję. Ja szukam spotkań jak najbardziej pewnych, inni szukają "perełek" o wysokich kursach.

Więc ja bym się na to nie decydował, bo procent ryzyka jest spory heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale życzę szczęscia.

#584884 19/06/2006 18:03
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
A co myślicie o overze w meczu Hiszpania-Tunezja?Po kursach w okolicy 1.87 wydaje mi się ciekawą propozycją.Oczywiście nie spodziewam się,że cokolwiek ustrzeli Tunezja,ale nie mam wątpliwości,że Hiszpanie mają tak duży potencjał,że trzy bramki to nie problem.

#584885 19/06/2006 18:05
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Hiszpanie mają duży potencjał, wydaje mi się ze Tunezyjczycy mogą w tym meczu nic nie strzelić - w takiej sytuacji, wiadomo, Hiszpanie muszą wbić trzy bramki, a to niekoniecznie moze im się udac.

Ja typuję 2:0 - więc under.

#584886 19/06/2006 18:07
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Jak do tej pory to dzisiaj wchodzą handi minusowe dla faworytów.
Myślę, że Hiszpanie nie będą gorsi i wygrają minimum dwoma bramkami.

Hiszpania - Tunezja handi azj. 1 (-1.0/-1.5) kurs 1.8

#584887 19/06/2006 18:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Quote
Jak do tej pory to dzisiaj wchodzą handi minusowe dla faworytów.
Myślę, że Hiszpanie nie będą gorsi i wygrają minimum dwoma bramkami.

Hiszpania - Tunezja handi azj. 1 (-1.0/-1.5) kurs 1.8

Sorry, ale zapomniałem dodać, że oferta wystawiona w expekt.

#584888 19/06/2006 19:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
Quote
ukraina (-1) 1.85

w sumie nie jest to zbyt logiczne, ale czuje ze w ty m meczu powinno wrocic wszystko do normy,
ukraina to poukladana druzyna, i mysle ze z 2 rundy nie zrezygnowali, a to na arabow powinno wystarczyc

4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


a jednak weszlo, i to pewnie,

#584889 19/06/2006 21:00
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Quote
Jak do tej pory to dzisiaj wchodzą handi minusowe dla faworytów.
Myślę, że Hiszpanie nie będą gorsi i wygrają minimum dwoma bramkami.

Hiszpania - Tunezja handi azj. 1 (-1.0/-1.5) kurs 1.8

Nerwówka była jak cholera bo trochę kasy w to poszło, ale udało się (właśiwe słowo). Uffff

3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#584890 19/06/2006 21:17
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Racja andreosw święta racja. Nerwy były jak cholera. Ale Hiszpanie pokazali ze to chłopaki z jajami (w przeciwieństwie do np. Włochów w sobote - to tak na marginesie). Wszystko zakończyło się happy endem. Dzień kończymy plusem w wysokości 90 zł co mnie bardzo, ale to bardzo cieszy.

#584891 22/06/2006 21:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Wie ktoś czy jutro od początku w zespole Hiszpani zagra Torres i Villa ?
Chciałbym postawić że strzelą gole w meczu z Arabią ale nie wiem czy wyjdą od początku. Hiszpania ma awans zapewniony wiec może Aragones będzie chciał ich oszczędzić.

Za info dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#584892 22/06/2006 21:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Quote
Wie ktoś czy jutro od początku w zespole Hiszpani zagra Torres i Villa ?
Chciałbym postawić że strzelą gole w meczu z Arabią ale nie wiem czy wyjdą od początku. Hiszpania ma awans zapewniony wiec może Aragones będzie chciał ich oszczędzić.

Za info dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja też bym prosił o takie info stymże ja chcę zagrać na Torresa na króla strzelców!! Ma chłopak już na koncie 3 bramki a przed nimi mecz z Arabami. W 1/8 trafiają na słabą Francje lub kogoś z pary Szwajcaria/Korea.

#584893 22/06/2006 22:41
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Prawdopodobny skład:
Canizares
Michel Salgado
Juanito
Marchena
Antonio Lopez
Cesc
Albelda
Iniesta
Reyes
Joaquín
Raul

Strona 2 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 3,039 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1