|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357 |
Jutro Ukraina zmierzy sie z najsłabsza drużyna w grupie i po klęsce z Hiszpanią nie wyobrażam sobie aby mieli po raz drugi stracić punkty. Zarówno potencjał jak i podrażniona ambicja jest po stronie Ukrainy.
Hiszpania powinna jutro również poradzic sobie bezproblemowo z Tunezją. To co pokazali w meczu z Ukrainą nie pozostawia złudzeń kto wyjdzie z tej grupy na 1 miejscu. Sądzę, że jutro Hiszpania wygra aby zapewnić sobie awans i w ostatnim meczu trener pozwoli zagrac zmiennikom. To jest turniej i trzeba odpowiednio zarządzać siłami aby nie odpaść w nastepnej rundzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
Co do Hiszpanii zgadzam się w 100%, gorzej z Ukrainą, do której jakoś nie mam wielkiego przekonania. Nie wyobrażam sobie by Arabowie ten mecz wygrali ale jakoś obawiam się podziału punktów :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 357 |
w meczu z hiszpanią 2 stracone w 1 połowie bramki i czerwona kartka ustawiły spotkanie....Ukraińcy nie mieli żadnych szans aby cokolwiek zmienic w tym meczu. Przed mistrzostwami osiągali przyzwoite rezultaty (wyjatkiem jest tu mecz z Luxemburgiem gdzie mimo iż wygrali go 3:0 to w 1 połowie nie oddali bodajże żadnego strzału na bramkę, a wszystkie bramki strzelili w ostatnich 20min meczu) czego nie można powiedzieć o wynikach gier kontrolnych Arabii. Jeśli Ukraina chce awansować dalej to musi ten mecz wygrać gdyż tunezja wydaje się być mimo wszytsko lepszą drużyną od Arabów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Jak się nie ma punktów, to się ciężko gra z zespołami, które zwyciężyły w pierwszej kolejce. Tylko Ghana wygrała drugi mecz po przegranej na początek. Dziś przekonali się o tym Francuzi, choć mieli 1 punkt wcześniej. Ale grali z Koreą, która miała 3 punkty. Francuzi byli o klasę lepsi, ale jak się nie strzela bramek, to się traci głupie bramki i punkty
Jurto najbezpiecznie grać na Hiszpanię, póżniej na Szwajcarię ten drugi mecz o 15.00 w największy upal, więc Togo moze ich pogonić, jak wynegocjowali sobie kasę Ostrożniej na Ukrainę Piłkarsko Ukraińcy lepsi, ale nie mają punktów i doswiadczenia ( debiutant ) Może wkraść się nerwowość
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Mysle, ze lepiej zagrac zamiast tzw pewniakow ( Francja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) zaklad, ze Ukraina bedzie miala wiecej rogow od Arabii Saudyjskiej. Ukraincy na pewno zaatakuja ostro i beda mieli okazje do kornerow od poczatkow. Jedynym zagrozeniem tego typu zakladu jest strzelenie gola na poczatku i gra z kontry na Szewczenke z przodu, ale i tak mysle, ze Arabia jest za slaba, aby powaznie przycisnac przez dluzszy czas. Widzielismy jak sa slabi w meczu z Polska...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
Według mnie typy na ilość rzutów rożnych są bardziej loteryjne niż się wszystkim wydaje. Podam przykład: Argentyna pokonała Serbię 6:0, a mimo to w rogavh było 4:3 dla Serbów..
Uważam ze nie ma większego sensu tego grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Hynek, tu sprawa jest dosc prosta. Druzyny umiejace grac pilka jak Argentyna, Brazylia czy Hiszpania raczej graja dlugo podaniami az wypracuja sytuacje. A druzyny traktorzystow z Europy Wschodniej i polnocy daza do rogow i wolnych majac przewage wzrostu i sily.
Na poludniowcow warto oczywiscie grac na % posiadania pilki choc tez jest ten element ryzyka kiedy nasz faworyt zdobedzie zbyt szybko przewage bramkowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Zbychal ale jak jesteś pewnien czego nie neguję szybkiej bramki Ukrainy a jak tak się stanie to będzie znaczyło że ten mecz kontroluje i raczej ogra Arabię to czy nie lepiej zagrać poprostu za 1,75 - 1 poł. na Ukraińców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zgadzam się z kolegą Hynek że takie sprawy jak rogi, kartki, % czasu itp. mimo iz czasami sam gram są jednak bardzo loteryjne. Poza tym Ukraina nie musi dziś mieć więcej rogów ale bramek napewno powinna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam LART
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539 |
ukraina (-1) 1.85
w sumie nie jest to zbyt logiczne, ale czuje ze w ty m meczu powinno wrocic wszystko do normy, ukraina to poukladana druzyna, i mysle ze z 2 rundy nie zrezygnowali, a to na arabow powinno wystarczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
hmm kursik rzeczywiście niegłupi, ale jakoś naszym sąsiadom zza miedzy nie dowierzam. Pewnie wygrają ten mecz, ale kto wie czy nie że tak powiem ledwo, ledwo. Typ ma szanse wejść, to zależy kto jaką grę preferuję. Ja szukam spotkań jak najbardziej pewnych, inni szukają "perełek" o wysokich kursach.
Więc ja bym się na to nie decydował, bo procent ryzyka jest spory heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale życzę szczęscia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
A co myślicie o overze w meczu Hiszpania-Tunezja?Po kursach w okolicy 1.87 wydaje mi się ciekawą propozycją.Oczywiście nie spodziewam się,że cokolwiek ustrzeli Tunezja,ale nie mam wątpliwości,że Hiszpanie mają tak duży potencjał,że trzy bramki to nie problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
Hiszpanie mają duży potencjał, wydaje mi się ze Tunezyjczycy mogą w tym meczu nic nie strzelić - w takiej sytuacji, wiadomo, Hiszpanie muszą wbić trzy bramki, a to niekoniecznie moze im się udac.
Ja typuję 2:0 - więc under.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
Jak do tej pory to dzisiaj wchodzą handi minusowe dla faworytów. Myślę, że Hiszpanie nie będą gorsi i wygrają minimum dwoma bramkami.
Hiszpania - Tunezja handi azj. 1 (-1.0/-1.5) kurs 1.8
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
Jak do tej pory to dzisiaj wchodzą handi minusowe dla faworytów. Myślę, że Hiszpanie nie będą gorsi i wygrają minimum dwoma bramkami.
Hiszpania - Tunezja handi azj. 1 (-1.0/-1.5) kurs 1.8 Sorry, ale zapomniałem dodać, że oferta wystawiona w expekt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539 |
ukraina (-1) 1.85
w sumie nie jest to zbyt logiczne, ale czuje ze w ty m meczu powinno wrocic wszystko do normy, ukraina to poukladana druzyna, i mysle ze z 2 rundy nie zrezygnowali, a to na arabow powinno wystarczyc 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> a jednak weszlo, i to pewnie,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
Jak do tej pory to dzisiaj wchodzą handi minusowe dla faworytów. Myślę, że Hiszpanie nie będą gorsi i wygrają minimum dwoma bramkami.
Hiszpania - Tunezja handi azj. 1 (-1.0/-1.5) kurs 1.8 Nerwówka była jak cholera bo trochę kasy w to poszło, ale udało się (właśiwe słowo). Uffff 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
Racja andreosw święta racja. Nerwy były jak cholera. Ale Hiszpanie pokazali ze to chłopaki z jajami (w przeciwieństwie do np. Włochów w sobote - to tak na marginesie). Wszystko zakończyło się happy endem. Dzień kończymy plusem w wysokości 90 zł co mnie bardzo, ale to bardzo cieszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
Wie ktoś czy jutro od początku w zespole Hiszpani zagra Torres i Villa ? Chciałbym postawić że strzelą gole w meczu z Arabią ale nie wiem czy wyjdą od początku. Hiszpania ma awans zapewniony wiec może Aragones będzie chciał ich oszczędzić.
Za info dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Wie ktoś czy jutro od początku w zespole Hiszpani zagra Torres i Villa ? Chciałbym postawić że strzelą gole w meczu z Arabią ale nie wiem czy wyjdą od początku. Hiszpania ma awans zapewniony wiec może Aragones będzie chciał ich oszczędzić.
Za info dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja też bym prosił o takie info stymże ja chcę zagrać na Torresa na króla strzelców!! Ma chłopak już na koncie 3 bramki a przed nimi mecz z Arabami. W 1/8 trafiają na słabą Francje lub kogoś z pary Szwajcaria/Korea.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Prawdopodobny skład: Canizares Michel Salgado Juanito Marchena Antonio Lopez Cesc Albelda Iniesta Reyes Joaquín Raul
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|