Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 34 1 2 13 14 15 16 17 33 34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368

Bonus: Unibet
radeke #5850191 29/04/2013 14:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by radeke
Lupus czasem wpisze, że przebiegł parę km tempem nordic walking

Gnojek. grin


Zdrowia. Jak dlugo poleżysz w szpitalu to redukcja gwarantowana, chyba, że masz zapewnione dokarmianie.
I daj fotke z rozcieciem a nie "po".


Originally Posted by Vendetta

Świetne tereny, świetne fotki piwo

lupus #5850766 30/04/2013 02:27
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Dzięki piwo Od zeszłej środy stacjonuję już u siebie, szamka w szpitalu nie najgorsza, choć kolacja wcześnie - 16. Z rozcięciem to nie mam, choć może i lepiej hmm

Vendetta, mając takie okolice to głowa sama wyciąga z domu na trening, ekstra smile

Conrad #5854540 04/05/2013 16:50
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
na dzisiejszych zawodach 5k zaliczylem nowa zyciowke - nieoficjalnie 21:23 smile poprzedni wynik z konca lutego poprawiony o dokladnie 1 minute. Musze przyznac, ze zaskoczylem sam siebie smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Gratulacje piwo aplauz

Ps uwazaj zebys kontuzji nie złapał wink tongue

Conrad #5855098 04/05/2013 23:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Gratuluje !
Świetny czas smile

Conrad #5855437 05/05/2013 04:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Ja nie biegam teraz. Zbytnio czasu nie było.
Nawet na rower.
Teraz będę miał 2 tygodniowy wyjazd, dość daleko i tam raczej nie planuję biegania.
A zatem do 20. maja jestem poza treningami.

Jednak wracam i mocno biorę się za siebie.
Raczej pobiegnę 15.06 na 10km w okolicach Krutyni, przy okazji Maratonu MCI smile


lupus #5855486 05/05/2013 05:51
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
dzieki piwo

wg oficjalnych wynikow z czasem 21:23 zajalem 40 miejsce na 230 startujacych czyli zalapalem sie w gorne 18%

w swojej kategorii wiekowej M35-39 zajalem 6 miejsce.

za tydzien zawody 10k, chyba musze zmodyfikowac swoje pierwotne zalozenia jesli chodzi o cel wink

Conrad #5855605 05/05/2013 15:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jest moc smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by McKracken
dzieki piwo

wg oficjalnych wynikow z czasem 21:23 zajalem 40 miejsce na 230 startujacych czyli zalapalem sie w gorne 18%

w swojej kategorii wiekowej M35-39 zajalem 6 miejsce.

za tydzien zawody 10k, chyba musze zmodyfikowac swoje pierwotne zalozenia jesli chodzi o cel wink

Nieźle, gratulacje piwo
Przyznam szczerze, że piątek nie biegałem, jak kiedyś dojdę do siebie, trzeba będzie się sprawdzić.

radeke #5855745 05/05/2013 18:00
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Bardzo przyjemny czas McKracken, gratuluję pogodnie

Miejsce robi wrażenie, w swojej kategorii bardzo przyjemnie, chciałbym kiedyś tak wysoko być.
Na tym biegu obsada słaba czy Ty taki dynamit miałeś? grin

Conrad #5856102 05/05/2013 23:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Panowie poczytajcie sobie ten temacik, troche stron ma, ale juz na pierwszych ciężko wytrzymac grin

http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=16534


Was też coś ciekawego na trasach spotkalo ze strony przechodniów? cool

lupus #5856437 06/05/2013 04:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/253382_467168076691923_569328546_n.jpg

dobra rzezba Lupus?
waże juz 79 kg laugh wzrost 189cm laugh za meisiac bedzie z 75 hehe

Conrad #5856486 06/05/2013 13:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Sie spasłeś to teraz zjeżdzaj wink
Im nizsza tym z pewnościa lepiej i szybciej będzie Ci się biegać smile

Conrad #5856555 06/05/2013 16:48
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
No to chyba przyszedł czas na mnie wink

Poradzicie coś odnośie butów? Nie wiem, czy złapię bakcyla, więc nie chcę kupować od razu czegoś za kilka stów. Czy znajdę coś w miarę solidnego w kwocie 100-150 PLN? Np. w Decathlonie?

Pozdro



Szewa #5856559 06/05/2013 16:53
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Szewa
No to chyba przyszedł czas na mnie wink

Poradzicie coś odnośie butów? Nie wiem, czy złapię bakcyla, więc nie chcę kupować od razu czegoś za kilka stów. Czy znajdę coś w miarę solidnego w kwocie 100-150 PLN? Np. w Decathlonie?

Pozdro
smile

Buciki [decathlon.pl]
Kolega w nich biega, chwali sobie. Tobie jak na początek też powinny odpowiadać, zależy też jaką masz stopę, zakładam, że neutralna.
Miejmy nadzieję, że złapiesz co trzeba i będziesz śmigał aż miło grin

Conrad #5856587 06/05/2013 17:49
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
ja ze swojej strony mogę z czystym sumieniem polecić te:

http://allegro.pl/buty-meski-kalenji-kapteren-50-40-wyprzedaz-i3171595614.html

szczerze mówiąc mam je już ponad 1.5 roku, śmigam raczej po terenach leśnych,
niż po chodnikach, bieżni i dają radę a cena bardzo kusząca

rivex #5856697 06/05/2013 20:25
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by rivex
Ja nie biegam teraz. Zbytnio czasu nie było.
Nawet na rower.
Teraz będę miał 2 tygodniowy wyjazd, dość daleko i tam raczej nie planuję biegania.
A zatem do 20. maja jestem poza treningami.

Jednak wracam i mocno biorę się za siebie.
Raczej pobiegnę 15.06 na 10km w okolicach Krutyni, przy okazji Maratonu MCI smile


II Bieg szlakiem Krutyni - słyszałem dzis bardzo pozytywną opinię na temat tego biegu od znajomego - uczestnika zeszłorocznej edycji - i po chwili zastanowienia zdecydowałem się na start w tym roku. Może spotkamy się na trasie rivex wink

Conrad #5856723 06/05/2013 21:18
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Byłem przez weekend w okolicach Krutynia. Mimo tankowania codziennie była jakaś przebieżka. Fantastyczne trasy i widoki, aż nogi rwały się do ruchu smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by McKracken
chetnie zobacze zdjecia z Waszych tras smile

Wersja kierunek północ smile

[Linked Image]

I powrót

[Linked Image]

fosa ;P
[Linked Image]

W zasadzie można tak pociągnąć maraton, ale tylko u mnie w mieścinie można zacząć biec jednym, a wrócić drugim brzegiem rzeki.
W wersji na południe jest asfalt, tam smigam w zimie, bo odśnieżone smile
Ostatnio też biegłem, ale w piątek wylalo niedzielnymi turystami, trzeba sie skupić na biegu, a nie fotkach wink

Strona 15 z 34 1 2 13 14 15 16 17 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,412 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1