|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Lupus czasem wpisze, że przebiegł parę km tempem nordic walking Gnojek. Zdrowia. Jak dlugo poleżysz w szpitalu to redukcja gwarantowana, chyba, że masz zapewnione dokarmianie. I daj fotke z rozcieciem a nie "po". Świetne tereny, świetne fotki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Dzięki  Od zeszłej środy stacjonuję już u siebie, szamka w szpitalu nie najgorsza, choć kolacja wcześnie - 16. Z rozcięciem to nie mam, choć może i lepiej Vendetta, mając takie okolice to głowa sama wyciąga z domu na trening, ekstra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
na dzisiejszych zawodach 5k zaliczylem nowa zyciowke - nieoficjalnie 21:23  poprzedni wynik z konca lutego poprawiony o dokladnie 1 minute. Musze przyznac, ze zaskoczylem sam siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Gratuluje ! Świetny czas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Ja nie biegam teraz. Zbytnio czasu nie było. Nawet na rower. Teraz będę miał 2 tygodniowy wyjazd, dość daleko i tam raczej nie planuję biegania. A zatem do 20. maja jestem poza treningami. Jednak wracam i mocno biorę się za siebie. Raczej pobiegnę 15.06 na 10km w okolicach Krutyni, przy okazji Maratonu MCI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
dzieki  wg oficjalnych wynikow z czasem 21:23 zajalem 40 miejsce na 230 startujacych czyli zalapalem sie w gorne 18% w swojej kategorii wiekowej M35-39 zajalem 6 miejsce. za tydzien zawody 10k, chyba musze zmodyfikowac swoje pierwotne zalozenia jesli chodzi o cel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jest moc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
dzieki  wg oficjalnych wynikow z czasem 21:23 zajalem 40 miejsce na 230 startujacych czyli zalapalem sie w gorne 18% w swojej kategorii wiekowej M35-39 zajalem 6 miejsce. za tydzien zawody 10k, chyba musze zmodyfikowac swoje pierwotne zalozenia jesli chodzi o cel  Nieźle, gratulacje  Przyznam szczerze, że piątek nie biegałem, jak kiedyś dojdę do siebie, trzeba będzie się sprawdzić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Bardzo przyjemny czas McKracken, gratuluję  Miejsce robi wrażenie, w swojej kategorii bardzo przyjemnie, chciałbym kiedyś tak wysoko być. Na tym biegu obsada słaba czy Ty taki dynamit miałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Panowie poczytajcie sobie ten temacik, troche stron ma, ale juz na pierwszych ciężko wytrzymac http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=16534Was też coś ciekawego na trasach spotkalo ze strony przechodniów? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Sie spasłeś to teraz zjeżdzaj  Im nizsza tym z pewnościa lepiej i szybciej będzie Ci się biegać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
No to chyba przyszedł czas na mnie  Poradzicie coś odnośie butów? Nie wiem, czy złapię bakcyla, więc nie chcę kupować od razu czegoś za kilka stów. Czy znajdę coś w miarę solidnego w kwocie 100-150 PLN? Np. w Decathlonie? Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
No to chyba przyszedł czas na mnie  Poradzicie coś odnośie butów? Nie wiem, czy złapię bakcyla, więc nie chcę kupować od razu czegoś za kilka stów. Czy znajdę coś w miarę solidnego w kwocie 100-150 PLN? Np. w Decathlonie? Pozdro Buciki [ decathlon.pl] Kolega w nich biega, chwali sobie. Tobie jak na początek też powinny odpowiadać, zależy też jaką masz stopę, zakładam, że neutralna. Miejmy nadzieję, że złapiesz co trzeba i będziesz śmigał aż miło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Ja nie biegam teraz. Zbytnio czasu nie było. Nawet na rower. Teraz będę miał 2 tygodniowy wyjazd, dość daleko i tam raczej nie planuję biegania. A zatem do 20. maja jestem poza treningami. Jednak wracam i mocno biorę się za siebie. Raczej pobiegnę 15.06 na 10km w okolicach Krutyni, przy okazji Maratonu MCI  II Bieg szlakiem Krutyni - słyszałem dzis bardzo pozytywną opinię na temat tego biegu od znajomego - uczestnika zeszłorocznej edycji - i po chwili zastanowienia zdecydowałem się na start w tym roku. Może spotkamy się na trasie rivex 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Byłem przez weekend w okolicach Krutynia. Mimo tankowania codziennie była jakaś przebieżka. Fantastyczne trasy i widoki, aż nogi rwały się do ruchu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
chetnie zobacze zdjecia z Waszych tras  Wersja kierunek północ  [ Linked Image] I powrót [ Linked Image] fosa ;P [ Linked Image] W zasadzie można tak pociągnąć maraton, ale tylko u mnie w mieścinie można zacząć biec jednym, a wrócić drugim brzegiem rzeki. W wersji na południe jest asfalt, tam smigam w zimie, bo odśnieżone  Ostatnio też biegłem, ale w piątek wylalo niedzielnymi turystami, trzeba sie skupić na biegu, a nie fotkach 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|