Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
#585284 21/06/2006 13:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 120
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 120
Nie sądze, aby Argentyna miała grać na remis, to nie ta eurpejska mentalność to są fanatycy grają zawsze do przodu, zawsze na maksa oni poprostu nie potrafią grać nieofensywnie i mają olbrzymią wolę wygrywania no i umiejętności kurs zachecający warto zaryzykować.

Argentyna - Holandia 1 6/10
Argentyna - Holandia 1x 9/10

Bonus: Unibet
#585285 21/06/2006 15:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 805
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 805
iran gra cos?

#585286 21/06/2006 15:43
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Quote
iran gra cos?

gra tyle ze remisuje ze słabiutką Angolą. A jeszcze do niedawna przegrywali. Hmm no i zanosi się na taki rezlutat jaki przewidywałem - remis. no no mam farta do tego mundialu heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#585287 21/06/2006 17:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
ja tam puscilem argentyne dnb i wks dnb ;-)

holandia bez robena(strata 70% sily uderzeniowej) ale za to z kuytem, ktory jest w wysmienitej dyspozycji


Holandia (4-3-3): 1-Edwin van der Sar; 12-Jan Kromkamp, 13-Andre Ooijer, 2-Kew Jaliens, 15-Tim de Cler; 6-Denny Landzaat, 20-Wesley Sneijder, 8-Philip Cocu; 7-Dirk Kuijt, 9-Ruud van Nistelrooy, 17-Robin van Persie.

Argentyna (4-4-2) 1-Roberto Abbondanzieri; 21-Nicolas Burdisso, 2-Roberto Ayala, 15-Gabriel Milito, 3-Juan Pablo Sorin; 18-Maxi Rodriguez, 4-Fabricio Coloccini, 5-Esteban Cambiasso, 16-Pablo Aimar; 11-Carlos Tevez, 20-Julio Ricardo Cruz.


jesli tak bedzie wygladac linia defensywna tulipankow, smiem twierdzic, ze argentyna(-1) wejdzie spokojnie ;-)


---------------------------------------------------------

s&cz bez kezmana - ich gra w ofensywie moze byc bardzo uboga i jeszcze gorsza niz w meczu z argentyna

wks - brak drogby, ale zastanawiam sie, czy nie bedzie to wzmocnienie ... drogba zagubil wielka forme, nie jest juz zawodnikiem, ktory stanowil o grze zespolu - za to bakary i arouna beda mieli swietna okazje strzelic pare bramek(a to robic potrafia) ;-)



Ivory Coast (4-4-2):

1-Jean-Jacques Tizie; 21-Emmanuel Eboue, 4-Kolo Toure, 3-Arthur Boka, 12-Abdoulaye Meite; 5-Didier Zokora, 19-Gneri Yaya Toure, 2-Kanga Akale, 22-Romaric; 9-Arouna Kone, 14-Bakary Kone

Coach: Henri Michel

Serbia & Montenegro (4-4-2):

1-Dragoslav Jevric; 13-Dusan Basta, 6-Goran Gavrancic, 20-Mladen Krstajic, 3-Ivica Dragutinovic; 2-Ivan Ergic, 4-Igor Duljaj, 10-Dejan Stankovic, 18-Zvonimir Vukic; 19-Nikola Zigic, 21-Danijel Ljuboja

#585288 21/06/2006 17:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Dla mnie ciekawy typ oferuje nam betandwin:

Wybrzeże Kości Słoniowej - Serbia i Czarnogóra (Drużyna 2, pierwsza połowa spotkania - ile razy dojdzie do wybicia piłki (wybicie z 5. metra)?) typ: over 5,5

Wybrzeże oddaje bardzo dużo strzałów na bramkęrywali - tak było w meczach z Argentyną oraz Holandią i to dośćczęsto lecących obok bramki... Serbia w tym turnieju stara się bardzo pokazać, że Polacy to jednak nie najgorszy zespół jak niektórzy twierdzą tych mistrzostw... Wybrzeże powinno miećsporo okazji do uderzezń na bramkęrywala i ten typ powinien siąść spokojnie a kurs 2,3 bardzo kusi, tak samo jak over 2,5 rzutu rożnego dla Wybrzeża w 1 połowie...

#585289 21/06/2006 18:03
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748
Quote
[...]

Argentyna (4-4-2) 1-Roberto Abbondanzieri; 21-Nicolas Burdisso, 2-Roberto Ayala, 15-Gabriel Milito, 3-Juan Pablo Sorin; 18-Maxi Rodriguez, 4-Fabricio Coloccini, 5-Esteban Cambiasso, 16-Pablo Aimar; 11-Carlos Tevez, 20-Julio Ricardo Cruz[...]

Nie wiem skąd wziąłeś ten skład, bo na oficjalnej jest inny line-up - z m.in. Riquelme, Messim...
Obie jedenastki - a szczególnie Holandia - grają ofensywny futbol. Do tej pory w meczach pewnych awansu drużyn padały over'y - myślę że biorąc pod uwagę fakt że grają bardzo silne ofensywnie drużyny i będzie to mecz raczej otwarty to over 2.5 prawdopodobny @ 2.15, a over 3.5 @ 4.15 to już smaczny kąsek. Zagram sobie takie typy i będę cieszył się z każdej (mam nadzieję ładnej) bramki, choć w duchu kibicuję Holandii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#585290 21/06/2006 19:44
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
oj niestety Serbia gra lepiej niż przypuszczałem. Wybrzeże się rozkręca, ale będzie bardzo cięzko...

#585291 21/06/2006 21:07
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Quote
Quote
[...]

Argentyna (4-4-2) 1-Roberto Abbondanzieri; 21-Nicolas Burdisso, 2-Roberto Ayala, 15-Gabriel Milito, 3-Juan Pablo Sorin; 18-Maxi Rodriguez, 4-Fabricio Coloccini, 5-Esteban Cambiasso, 16-Pablo Aimar; 11-Carlos Tevez, 20-Julio Ricardo Cruz[...]

Nie wiem skąd wziąłeś ten skład, bo na oficjalnej jest inny line-up - z m.in. Riquelme, Messim...
Obie jedenastki - a szczególnie Holandia - grają ofensywny futbol. Do tej pory w meczach pewnych awansu drużyn padały over'y - myślę że biorąc pod uwagę fakt że grają bardzo silne ofensywnie drużyny i będzie to mecz raczej otwarty to over 2.5 prawdopodobny @ 2.15, a over 3.5 @ 4.15 to już smaczny kąsek. Zagram sobie takie typy i będę cieszył się z każdej (mam nadzieję ładnej) bramki, choć w duchu kibicuję Holandii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

no to niezle pudlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

sam mecz strasznie mnie rozczarowal ;-)

brakowalo tego czegos, co jest w meczach, gdzie druzyny o cos walcza ;-)

#585292 21/06/2006 21:11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Niestety w 3 kolejce fazy grupowej dwa mecze grupowe rozgrywane są o tej samej porze. Ja zdecydowałem się oglądać Wybrzeże, które miałem na kuponie. Było nerwowo, ale całkiem przyjemnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wybrzeze ostatecznie nie zawiodło i tym samym trzeci dzien z rzędu spory plusik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#585293 22/06/2006 08:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Argentyna i HOLANDIA umowiły sie na remis i tyle: ) Kto ogladał mecz wie o co mi chodzi zamiast do przodu gra była w poprzek...celnych strzałow...to na palcach jednej reki mozna policzyc........a jak juz były to były idealnie w srodek brameczki....

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1