|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 120 |
Nie sądze, aby Argentyna miała grać na remis, to nie ta eurpejska mentalność to są fanatycy grają zawsze do przodu, zawsze na maksa oni poprostu nie potrafią grać nieofensywnie i mają olbrzymią wolę wygrywania no i umiejętności kurs zachecający warto zaryzykować.
Argentyna - Holandia 1 6/10 Argentyna - Holandia 1x 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 805
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 805 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
gra tyle ze remisuje ze słabiutką Angolą. A jeszcze do niedawna przegrywali. Hmm no i zanosi się na taki rezlutat jaki przewidywałem - remis. no no mam farta do tego mundialu heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127 |
ja tam puscilem argentyne dnb i wks dnb ;-)
holandia bez robena(strata 70% sily uderzeniowej) ale za to z kuytem, ktory jest w wysmienitej dyspozycji
Holandia (4-3-3): 1-Edwin van der Sar; 12-Jan Kromkamp, 13-Andre Ooijer, 2-Kew Jaliens, 15-Tim de Cler; 6-Denny Landzaat, 20-Wesley Sneijder, 8-Philip Cocu; 7-Dirk Kuijt, 9-Ruud van Nistelrooy, 17-Robin van Persie.
Argentyna (4-4-2) 1-Roberto Abbondanzieri; 21-Nicolas Burdisso, 2-Roberto Ayala, 15-Gabriel Milito, 3-Juan Pablo Sorin; 18-Maxi Rodriguez, 4-Fabricio Coloccini, 5-Esteban Cambiasso, 16-Pablo Aimar; 11-Carlos Tevez, 20-Julio Ricardo Cruz.
jesli tak bedzie wygladac linia defensywna tulipankow, smiem twierdzic, ze argentyna(-1) wejdzie spokojnie ;-)
---------------------------------------------------------
s&cz bez kezmana - ich gra w ofensywie moze byc bardzo uboga i jeszcze gorsza niz w meczu z argentyna
wks - brak drogby, ale zastanawiam sie, czy nie bedzie to wzmocnienie ... drogba zagubil wielka forme, nie jest juz zawodnikiem, ktory stanowil o grze zespolu - za to bakary i arouna beda mieli swietna okazje strzelic pare bramek(a to robic potrafia) ;-)
Ivory Coast (4-4-2):
1-Jean-Jacques Tizie; 21-Emmanuel Eboue, 4-Kolo Toure, 3-Arthur Boka, 12-Abdoulaye Meite; 5-Didier Zokora, 19-Gneri Yaya Toure, 2-Kanga Akale, 22-Romaric; 9-Arouna Kone, 14-Bakary Kone
Coach: Henri Michel
Serbia & Montenegro (4-4-2):
1-Dragoslav Jevric; 13-Dusan Basta, 6-Goran Gavrancic, 20-Mladen Krstajic, 3-Ivica Dragutinovic; 2-Ivan Ergic, 4-Igor Duljaj, 10-Dejan Stankovic, 18-Zvonimir Vukic; 19-Nikola Zigic, 21-Danijel Ljuboja
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Dla mnie ciekawy typ oferuje nam betandwin:
Wybrzeże Kości Słoniowej - Serbia i Czarnogóra (Drużyna 2, pierwsza połowa spotkania - ile razy dojdzie do wybicia piłki (wybicie z 5. metra)?) typ: over 5,5
Wybrzeże oddaje bardzo dużo strzałów na bramkęrywali - tak było w meczach z Argentyną oraz Holandią i to dośćczęsto lecących obok bramki... Serbia w tym turnieju stara się bardzo pokazać, że Polacy to jednak nie najgorszy zespół jak niektórzy twierdzą tych mistrzostw... Wybrzeże powinno miećsporo okazji do uderzezń na bramkęrywala i ten typ powinien siąść spokojnie a kurs 2,3 bardzo kusi, tak samo jak over 2,5 rzutu rożnego dla Wybrzeża w 1 połowie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,748 |
[...]
Argentyna (4-4-2) 1-Roberto Abbondanzieri; 21-Nicolas Burdisso, 2-Roberto Ayala, 15-Gabriel Milito, 3-Juan Pablo Sorin; 18-Maxi Rodriguez, 4-Fabricio Coloccini, 5-Esteban Cambiasso, 16-Pablo Aimar; 11-Carlos Tevez, 20-Julio Ricardo Cruz[...] Nie wiem skąd wziąłeś ten skład, bo na oficjalnej jest inny line-up - z m.in. Riquelme, Messim... Obie jedenastki - a szczególnie Holandia - grają ofensywny futbol. Do tej pory w meczach pewnych awansu drużyn padały over'y - myślę że biorąc pod uwagę fakt że grają bardzo silne ofensywnie drużyny i będzie to mecz raczej otwarty to over 2.5 prawdopodobny @ 2.15, a over 3.5 @ 4.15 to już smaczny kąsek. Zagram sobie takie typy i będę cieszył się z każdej (mam nadzieję ładnej) bramki, choć w duchu kibicuję Holandii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
oj niestety Serbia gra lepiej niż przypuszczałem. Wybrzeże się rozkręca, ale będzie bardzo cięzko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,127 |
[...]
Argentyna (4-4-2) 1-Roberto Abbondanzieri; 21-Nicolas Burdisso, 2-Roberto Ayala, 15-Gabriel Milito, 3-Juan Pablo Sorin; 18-Maxi Rodriguez, 4-Fabricio Coloccini, 5-Esteban Cambiasso, 16-Pablo Aimar; 11-Carlos Tevez, 20-Julio Ricardo Cruz[...] Nie wiem skąd wziąłeś ten skład, bo na oficjalnej jest inny line-up - z m.in. Riquelme, Messim... Obie jedenastki - a szczególnie Holandia - grają ofensywny futbol. Do tej pory w meczach pewnych awansu drużyn padały over'y - myślę że biorąc pod uwagę fakt że grają bardzo silne ofensywnie drużyny i będzie to mecz raczej otwarty to over 2.5 prawdopodobny @ 2.15, a over 3.5 @ 4.15 to już smaczny kąsek. Zagram sobie takie typy i będę cieszył się z każdej (mam nadzieję ładnej) bramki, choć w duchu kibicuję Holandii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> no to niezle pudlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sam mecz strasznie mnie rozczarowal ;-) brakowalo tego czegos, co jest w meczach, gdzie druzyny o cos walcza ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
Niestety w 3 kolejce fazy grupowej dwa mecze grupowe rozgrywane są o tej samej porze. Ja zdecydowałem się oglądać Wybrzeże, które miałem na kuponie. Było nerwowo, ale całkiem przyjemnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wybrzeze ostatecznie nie zawiodło i tym samym trzeci dzien z rzędu spory plusik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251 |
Argentyna i HOLANDIA umowiły sie na remis i tyle: ) Kto ogladał mecz wie o co mi chodzi zamiast do przodu gra była w poprzek...celnych strzałow...to na palcach jednej reki mozna policzyc........a jak juz były to były idealnie w srodek brameczki....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|