|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Akhu jestes ? wyczysc szkryznke !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Już wyjaśniałem w temacie skrzynkowym, że jest awykonalne  Jeśli chodzi Ci o nasz mecz, to ja już wtedy podawałem typy. Generalnie nie mam pojęcia czy strzeliłem wtedy jakiegoś gola czy nie, ale zaraz to ustalę. Jeśli chcesz, to w tym tygodniu podaj typy i wyjdzie wynik naszego spotkania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Ok to podaje z tego co patrzyłem to nic nie strzeliłeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ok to podaje z tego co patrzyłem to nic nie strzeliłeś  Aha  No to podawaj. Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147 |
Kiedy kolejny sezon i czy akchu juz nie bedzie tego prowadzil?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Cos mi sie wydaje, ze za duzo sobie pozwalasz ...  Po raz kolejny obrazasz innego uczestnika zabawy, na dodatek goscia, ktory sporo czasu poswiecil na prowadzenie tego konkursu. Regulamin mowi, ze w kwestiach spornych decyzje podejmuje Rada Konkursu, a prawo do uczestnictwa takiego buraka jak Ty jest wlasnie "kwestia sporna". Jako jeden z czlonkow Rady wnioskuje o usuniecie kowalwls z konkursu za uporczywe obrazanie, podzeganie do nienawisci i wprowadzanie zlej atmosfery. Bardzo prosze o zabranie glosu pozostalych czlonkow Rady konkursu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147 |
Brawo kurson ze chcesz jak PiS eliminowac konkurencje pod stolem, tym sposobem rada moze wyrzucil kazdego "buraka" ktory im sie nie podoba z konkursu. Jesli tak to gratuluje podejscia w zyciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
Brawo kurson ze chcesz jak PiS eliminowac konkurencje pod stolem, tym sposobem rada moze wyrzucil kazdego "buraka" ktory im sie nie podoba z konkursu. Jesli tak to gratuluje podejscia w zyciu. jesteś chory psychicznie ? po pierwsze używaj klawisza 'alt' a po drugie idź już spać. ludzie poświęcają swój czas a przyjdzie taki baran i jeszcze wybrzydza ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Brawo kurson ze chcesz jak PiS eliminowac konkurencje pod stolem, Co to za gówniane porównanie?! Pod jakim k...a stołem?! Skoro piszę o tym publicznie, w ogólnie dostępnym temacie!! Jaką Ty k...a jesteś dla mnie konkurencją?! tym sposobem rada moze wyrzucil kazdego "buraka" ktory im sie nie podoba z konkursu. Tak! Dokładnie tak! Rada jest od tego, żeby wyrzucić z konkursu każdego kto uporczywie, w prostacki sposób próbuje popsuć wspólną zabawę. Poprzednio moderatorzy grzecznie usunęli Twoją gównianą twórczość i nie wiem czy nawet pogrozili palcem. Jeżeli nie zrozumiałeś przesłania i w dalszym ciągu prowokujesz i szkalujesz szanowanego usera, to wg mnie nie ma miejsca tutaj dla Ciebie, co najmniej w tym konkursie. Akhu zapewne nie będzie chciał być sędzią we własnej sprawie i dlatego decydujący głos w tej sprawie zabierze zapewne Piostar i ... mam nadzieję zakończymy ten temat. Do Twojej wiadomości - w tym konkursie wiele razy dochodziło do spornych sytuacji, ale wyjaśnianie nieporozumień czy pretensji odbywało się zawsze z zachowaniem elementarnej kultury, z minimum szacunku dla interlokutora. Wg mnie, ze swoim językiem rodem z rynsztoka zupełnie nie pasujesz do tego Towarzystwa, nawet jeśli jest to tylko banalna zabawa we wspólne typowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
W odpowiedzi na pytania...
Tak będzie kolejna edycja, prawdopodobnie ze sponsorem E-Toto, pewnie zaczniemy wraz ze startem nowego sezonu.
Czy Akhu zechce pomoć mi przy prowadzeniu to czas pokaże, ponieważ ja będę teraz się zajmował konkursem.
Nie znam tematu wiec o usuwaniu nie będę się chwilowo wypowiadał, ale przy kolejnych zapisach "ktoś" się może zgubić, jeśli jego zachowanie nie zmieni się z "buraczanego".
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Witam. Oto lista nagrodzonych stworzona przez Akhu.
Experto - 200zł szumi_sb - 150zł kurson - 100zł
Skull - 100zł walczak - 80zł laser - 40zł
Gheorghe - 50zł przemekwn - 50zł mln - 30zł
W/w osoby proszę o kontakt na pw wraz informacją czy życzą sobie nagrody na konto czy ewentualnie w inny sposób. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Panowie Skull i Gheorge nie chcą nagród? Wstrzymujecie pozostałych. Proszę o kontakt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dajcie im jakis termin do konca maja a jak sie nie zglosza to przekazcie to siano np. na puchar EEL
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2012
Posty: 80 |
Chętnie bym ci Piostar coś napisał ale mam zablokowaną funkcję prywatnych wiadomości . . .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,702 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,702 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2012
Posty: 80 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ok, poczekamy na Skulla do końca weekendu. Jeśli się nie skontaktuje, to zwyczajnie wypłacimy w poniedziałek pozostałym uczestnikom. Jeszcze przypominam, że Skull ufundował 100zł ale... nie pamiętam na co w końcu W każdym razie tak planuje strzelić jakiś mały Puchar EEL w trakcie przerwy od najważniejszych lig.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Przepraszam... kaske ufundowałem na puchar, nagrode proszę dodać do puli pucharowej... ewentualny kontakt przez pw bo potwierdzenie pzychodzi na mejla... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ok, nagrody zostały przekazane. 100zł Skulla dodajemy i mamy 200zł na Puchar, z którym ruszymy niebawem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
$$$ doszly, dzieki za sprawna organizacje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|