Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 34 1 2 14 15 16 17 18 33 34
lupus #5856949 06/05/2013 23:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
fajne Lupus smile
ale moje ciezko przebic tongue
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.467167016692029.1073741830.347732285302170&type=1

kolejny trening " z biegiem natury". Poelcam zorganizowac takie cuś w swoim miejscie jesli jeszcze nie ma wink

Bonus: Unibet
Platini #5856975 07/05/2013 00:08
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by Platini
Bardzo przyjemny czas McKracken, gratuluję pogodnie

Miejsce robi wrażenie, w swojej kategorii bardzo przyjemnie, chciałbym kiedyś tak wysoko być.
Na tym biegu obsada słaba czy Ty taki dynamit miałeś? grin
Sam ocen wink tu masz wyniki: http://www.parkrun.org.uk/stalbans/results/latestresults/
Parkrun to zawody cykliczne, nie ma w nich nagrod ani darmowych batonikow, wiec tez jakiejs elity biegowej nie sie co spodziewac wink

Lupus, vendetta fajne trasy:)

Conrad #5857191 07/05/2013 02:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Puszczyka juz mam w ulubionych.
Ale teren, pore dnia czy roku, albo odpowiednie ujecie przyrody i tak przebijają te 2 kobietki co tam biegaja smile
Jedna taka wysoka, co kolo niej biegles ostatnio (co mnie nie dziwi grin ) oraz druga taka niska wink

Dlaczego u mnie nic nie biega puke

Conrad #5857205 07/05/2013 02:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
No to zacząłem smile

Póki co nastawienie pozytywne. Pogoda sprzyja, wbrew temu co mówi Piotrek Ćwielong, nic tylko zacząć się ruszać. Płuc sobie nie wyplułem, dlatego z niecierplwością czekam na następną przebieżkę.

Pytanie do bardziej doświadczonych: jak rozłożyć treningi? Robić przymusową, jednodniową przerwę miedzy biegami, czy może biegać codziennie, jeżeli organizm nie protestuje?


Conrad #5857210 07/05/2013 02:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wbijaj do nas do grupy;)

Conrad #5857217 07/05/2013 02:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Zapodaj jakieś namiary na priv smile

Conrad #5857221 07/05/2013 02:45
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
skup się przede wszystkim na rozciąganiu i rozgrzewaniu mięśni.
nie sztuką jest polatać jak młoda łania by po chwili połapać kontuzje. wiem co mówię z własnego doświadczenia.

rozciągaj się!!!!!

Llama #5857258 07/05/2013 03:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Fajnie ze zlajkowales Lupus i wiemm o ktore dziewczyny Ci chodzi wink
Ta jedna to moja dosyc dobra kolezanka a druga to taka małolatka... na oko 16-17 lat laugh ale nie powiem... fajna tongue

A tak poza tym to ja tam jestem trenerem!!! smile

Conrad #5857262 07/05/2013 03:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Powinienes sie przylozyc do ich rozciągania, ewidetnie się obijają wink

lupus #5857271 07/05/2013 03:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
teraz własnie sie przykaldali a jak sie ktos obijal to zwracvalem uwage laugh ogolnie brecht wink a niekotrzy to sa rozciagnieci ponad norme:


https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/475025_467168163358581_1397205227_o.jpg

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/217536_464435593631838_35615499_n.jpg

wink

Conrad #5857287 07/05/2013 03:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tu akruat zjebka dla fotografa, od kiedy to sie z tej strony zdjecia robi? mad

lupus #5857291 07/05/2013 03:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
na fejsa moglem wkleic tylko takie ale fotograf tez facet i cos tam przemycil na "lewika" laugh

Conrad #5857310 07/05/2013 03:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

lupus #5857313 07/05/2013 03:35
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
no to moja kolezanka własnie wink

Conrad #5857316 07/05/2013 03:36
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
dobrze, że nie przyjaciółka laugh

od dzisiaj jestem na endo boks

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
hehe niestety zajęta ;)no ale fajna jest, nie tylko z wygladu wink

Conrad #5857332 07/05/2013 03:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

lupus #5857336 07/05/2013 03:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
no ta na bank laugh
osttanio ja bralem do swojej druzyny jako pierwszą wink bo zrobilem na koneic taką zabwe integracyjną w formie rywalizacji dwoch druzyn wink

Ps wiadomosc odmojej koelzanki Oli ;P

"napisz im ze wszystko czytam i ze zapraszam na bieganie do Szczecina;)"

takze wpadajcie na moj trening "z biegiem natury" wink

Llama #5857350 07/05/2013 03:53
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by Llama
skup się przede wszystkim na rozciąganiu i rozgrzewaniu mięśni.
nie sztuką jest polatać jak młoda łania by po chwili połapać kontuzje. wiem co mówię z własnego doświadczenia.

rozciągaj się!!!!!

Spokojnie, do rozciągania i rozgrzewania też trzeba dojrzeć, sam jestem tego najlepszym przykładem. Najpierw niech załapie biegowego bakcyla. Na początku to przebieżki nie obciążają organizmu na tyle, by jakoś szczególnie podwyższać ryzyko kontuzji. A z czasem sama przebieżka przerodzi się w rozgrzewkę. Nie jeden biegacz przez rozciągania, rozgrzewki straci zapał do biegu, daj mu polubić tę aktywność wink

@Llama żeby nie było, sam jestem za rozgrzewką, małym rozciąganiem przed właściwym treningiem, porządnym rozciąganiem po.

@Vendetta foty jak zwykle mega, a co do wagi to niedługo dołączysz do biegowych pro wink A i niezły wynik 3 tyg temu, 40 minut połamane na dyche, nieźle piwo Co do grupy, to u mnie jest podobna, tylko spotkania w piątki się odbywają. Z kolei w najbliższą sobotę "otwarcie sezonu" (otwarcie tylko z nazwy, bo co niektórzy to już 2 maratony w tym roku mają w nogach;)) połączony z piknikiem, z pieczonym baranem no i obowiązkowo bieg przed piknikiem - "I Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych tylko dla uczestników grupy".
Profile tras:

Mężczyźni 9 km
[Linked Image] [fotosik.pl]

Kobiety 6km
[Linked Image] [fotosik.pl]

...a ja o dwóch kulach będę na trasie wodę podawał + sędzia zawodów laugh laugh

@Szewa ja początkowe kilka miechów biegałem w najtańszych ekidenach z decathlonu i swobodnie spełniały swoje zadanie, także na początek nie ma co wydawać dużo $$ na buty.

@ o i Lupus w końcu wybiegł na szlaki grin Przyjemna okolica piwo

Conrad #5857352 07/05/2013 03:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie zdziiłbym sie gdyby na nastepnym treningu stawili sie Lama, Bzyku, Fenerincho i to tam jeszcze jest laugh

Strona 16 z 34 1 2 14 15 16 17 18 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1