|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
Mam pytanie.Jest jutro czynny ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92 |
tak..likwidacja od poniedzialku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 633 |
Sorry to jest czynny wkońcu ten Toto-mix? Bo muszę wyciągnąć z nich mój szmal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
sobota 9-15 niedziela 10-14 lub 15
takie godziny ma toto-mix
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 633 |
Oryginalnie wysłał czepek: [qb]sobota 9-15 niedziela 10-14 lub 15
takie godziny ma toto-mix[/qb] dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180 |
A jutro czyli w pniedziałek jest otwarty toto-mix?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
od poniedzialku zgodnie z dyrektywami unijnymi totot-shit jest zamkniety
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
Oryginalnie wysłał logan347: [qb]od poniedzialku zgodnie z dyrektywami unijnymi totot-shit jest zamkniety[/qb] Wrocław ul.Sienkiewicza totomix czynne 1-3maja 10-15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 242 |
Jest czynny 3 maja Totomix ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773 |
Totomix złodzieje!!!
Przychodze dzisiaj do totomixu, mam 4 wygrane kupony, chce odebrac kase i co? nie chcą wypłacić bo centrala niby zabroniła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Miał ktoś dzisiaj tak samo?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał boozy: [qb]Totomix złodzieje!!!
Przychodze dzisiaj do totomixu, mam 4 wygrane kupony, chce odebrac kase i co? nie chcą wypłacić bo centrala niby zabroniła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Miał ktoś dzisiaj tak samo?[/qb] u mnie byla niby jakas awaria w systemie, ale laska sprawdzila po kolei kazdy wynik i bylo OK
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
totomix nawet i na telegazecie POLSATu jest,firma sie stara,a najlepszy jest ich czat na stronie 707 badz 708 juz nie pamietam....."rangiz ile dajesz procent temu kuponowi.."badz petersen daj jakies pewniaki itp....serdecznie zapraszam ja zawsze z mila checia to czytam w przerwach reklamowych gdy ogladam polsat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
Oryginalnie wysłał boozy: [qb]Totomix złodzieje!!!
Przychodze dzisiaj do totomixu, mam 4 wygrane kupony, chce odebrac kase i co? nie chcą wypłacić bo centrala niby zabroniła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Miał ktoś dzisiaj tak samo?[/qb] wczoraj byla awaria systemu spowodowana wirusem, ktory zainfekowal komputery centrali. Dopiero od 12.00 mozna bylo odbierac kase
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał budzias: [qb]Mam pytanie.Jest jutro czynny ??[/qb] Toto-Mix? Malo tego, ze czynny, to zobaczcie jaki salon wywalili :rolleyes: w samym centrum Warszawy, na Swietokrzyskiej, kolo delikatesow Porto. Az dech zapiera, ten rozmach i estetyka...trzeba przyznac, robia tym bardzo pozytywne wrazenie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Oryginalnie wysłał silver: [qb]totomix nawet i na telegazecie POLSATu jest,firma sie stara,a najlepszy jest ich czat na stronie 707 badz 708 juz nie pamietam....."rangiz ile dajesz procent temu kuponowi.."badz petersen daj jakies pewniaki itp....serdecznie zapraszam ja zawsze z mila checia to czytam w przerwach reklamowych gdy ogladam polsat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] sledze to od kilku tygodni, naprawde niezla brecha jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , strona 707 czat smsowy, stona 708 wyniki live
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 12 |
u mnie we wloclawku to TOTOMIX to dziura i siedzi tam taki gość co podaje swoje typki jako pewniaki ogladajac ludzi typy,mowi ,że ciężko pan bedzie miał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka