Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#58579 01/05/2004 02:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Mam pytanie.Jest jutro czynny ??

Bonus: Unibet
#58580 01/05/2004 02:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
tak..likwidacja od poniedzialku...

#58581 01/05/2004 02:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58582 01/05/2004 13:20
Dołączył: Aug 2003
Posty: 633
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 633
Sorry to jest czynny wkońcu ten Toto-mix? Bo muszę wyciągnąć z nich mój szmal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#58583 01/05/2004 13:42
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
sobota 9-15
niedziela 10-14 lub 15

takie godziny ma toto-mix

#58584 01/05/2004 13:43
Dołączył: Aug 2003
Posty: 633
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 633
Quote
Oryginalnie wysłał czepek:
[qb]sobota 9-15
niedziela 10-14 lub 15

takie godziny ma toto-mix[/qb]
dzięki

#58585 03/05/2004 01:18
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180
member
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180
A jutro czyli w pniedziałek jest otwarty toto-mix?

#58586 03/05/2004 04:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
no wlasnie?? jest??

#58587 03/05/2004 04:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
od poniedzialku zgodnie z dyrektywami unijnymi totot-shit jest zamkniety

#58588 03/05/2004 04:34
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Quote
Oryginalnie wysłał logan347:
[qb]od poniedzialku zgodnie z dyrektywami unijnymi totot-shit jest zamkniety[/qb]
Wrocław ul.Sienkiewicza totomix czynne 1-3maja 10-15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#58589 03/05/2004 04:46
Dołączył: May 2004
Posty: 242
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 242
Jest czynny 3 maja Totomix ??

#58590 03/05/2004 12:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
kat tsej

#58591 04/05/2004 18:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,773
Totomix złodzieje!!!

Przychodze dzisiaj do totomixu, mam 4 wygrane kupony, chce odebrac kase i co? nie chcą wypłacić bo centrala niby zabroniła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Miał ktoś dzisiaj tak samo?

#58592 04/05/2004 18:42
Dołączył: May 2004
Posty: 877
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał boozy:
[qb]Totomix złodzieje!!!

Przychodze dzisiaj do totomixu, mam 4 wygrane kupony, chce odebrac kase i co? nie chcą wypłacić bo centrala niby zabroniła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Miał ktoś dzisiaj tak samo?[/qb]
u mnie byla niby jakas awaria w systemie, ale laska sprawdzila po kolei kazdy wynik i bylo OK

#58593 04/05/2004 20:40
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
totomix nawet i na telegazecie POLSATu jest,firma sie stara,a najlepszy jest ich czat na stronie 707 badz 708 juz nie pamietam....."rangiz ile dajesz procent temu kuponowi.."badz petersen daj jakies pewniaki itp....serdecznie zapraszam ja zawsze z mila checia to czytam w przerwach reklamowych gdy ogladam polsat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#58594 05/05/2004 13:52
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Quote
Oryginalnie wysłał boozy:
[qb]Totomix złodzieje!!!

Przychodze dzisiaj do totomixu, mam 4 wygrane kupony, chce odebrac kase i co? nie chcą wypłacić bo centrala niby zabroniła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Miał ktoś dzisiaj tak samo?[/qb]
wczoraj byla awaria systemu spowodowana wirusem, ktory zainfekowal komputery centrali. Dopiero od 12.00 mozna bylo odbierac kase

#58595 06/05/2004 03:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał budzias:
[qb]Mam pytanie.Jest jutro czynny ??[/qb]
Toto-Mix? Malo tego, ze czynny, to zobaczcie jaki salon wywalili :rolleyes: w samym centrum Warszawy, na Swietokrzyskiej, kolo delikatesow Porto. Az dech zapiera, ten rozmach i estetyka...trzeba przyznac, robia tym bardzo pozytywne wrazenie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#58596 06/05/2004 04:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Oryginalnie wysłał silver:
[qb]totomix nawet i na telegazecie POLSATu jest,firma sie stara,a najlepszy jest ich czat na stronie 707 badz 708 juz nie pamietam....."rangiz ile dajesz procent temu kuponowi.."badz petersen daj jakies pewniaki itp....serdecznie zapraszam ja zawsze z mila checia to czytam w przerwach reklamowych gdy ogladam polsat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
sledze to od kilku tygodni, naprawde niezla brecha jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , strona 707 czat smsowy, stona 708 wyniki live

#58597 06/05/2004 21:28
Dołączył: May 2004
Posty: 12
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 12
u mnie we wloclawku to TOTOMIX to dziura i siedzi tam taki gość co podaje swoje typki jako pewniaki ogladajac ludzi typy,mowi ,że ciężko pan bedzie miał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, aker), 1,356 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,258
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1