|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Nie zdziiłbym sie gdyby na nastepnym treningu stawili sie Lama, Bzyku, Fenerincho i to tam jeszcze jest  pierdole taki teren. pokonanie tych tras na pieszo już jest wyzwaniem. ja preferuje trasy o profilu mojego brzucha - płaskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To raczej bieganie bez przypału, do tego streczing czy zadaniowki. Gdyby szli na żywioł to by się szybko grupa podzieliła. Zreszta nawet gdyby tam była ściana to masz 2 doskonałe argumenty w postach powyżej aby się pojawić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nie zdziiłbym sie gdyby na nastepnym treningu stawili sie Lama, Bzyku, Fenerincho i to tam jeszcze jest  Ja ci dam Fenerincho nygusie jeden ty Mam nadzieję, że za ten brak szacunku Bzyku nie odda ci tych sztućców, które miałeś dostać. Dalej będziesz jadł ołowianym widelcem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dobra dobra, idz w pusczę, w koncu mowiles, ze masz tam blisko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Pierwsze przebiegnięte 10km za mną  oczywiście treningowo, pogoda dopisała, zdrowie też 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
 ja dzisiaj wybieganie a pozniej trening z biegiem natury  Na szczescie dzisiaj nie musialem prowadzic zajęc bo troche sie zajechalem wczesniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Lupus: widze, ze grupa nam sie rozrasta i chlopaki zaczynają osiągac calkiem przyzwoite wyniki. Wnioskuje zatem by utworzyc nowe rywalizacje - > najszybsze 5km,10km i najszybszy polmaraton w roku 2013  Co Wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
albo bez polmaratonu bo bedzie za malo wynikow  Choc niektorzy robia juz dluzsze wybiegania ale jednak to za wczesnie  Ale 5 i 10 spokojnie mozna zrobic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Witam W zasadzie z aktywnych userow, w grupie brakuje jeszcze Baqu, wstydzi sie strasznie chlopak. Pomozcie mi go przekonac:) Co do tych propozycji też o tym myslalem, pytanie tylko czy tego chcecie, bo naklanianie niektorych zeby dolaczyli do grupy graniczy z cudem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
chcemy  beda przynajmniej jakies emocje bo w tych kaloriach i km juz sa znani zwyciezcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja to traktuje raczej jako grupe elitatna i tyle. A nie "nie dolacze, bo tamtem mnie klepie w ilosci km". Zreszta też sapales  , ze nie dolaczyszdo kcal, bo jestes daleko,kiedy juz rok temu wiadomo, ze tam na koniec sezonu wskakuja biegacze dlugich dystansow  Wiecej luzu Panowie:) A co do liczyc wszystkie czasy czy tylko z zawodow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Wiadomo, że przede wszystkim każdy biega dla siebie. Do tej pory to biegałem po swojej stałej trasie, którą przejechałem samochodem, żeby znać dystans. Więc endo i porównanie czasów już samo w sobie daje pozytywnego kopa  Zresztą to żaden wstyd biegać, bez względu na tempo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Lupus: ja nie sapałem tylko napisalem, że nie wiem czy dolaczyc bo ja nie wlaczam endo na orliku, tenisie czy silce i uzywam go tylko do treningów biegowych  ps. zrób jeszcze najszybszą dyszke  szkoda ze jutro mi wypada spokojna dyszka plus przebiezki bo juz bym lecial na rekord 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zrobione, reszte jutro, czas zjesc w koncu obiad:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
fajnie  dla mnie mozna liczyc wszystkie czasy bo tak obiektywnie patrząc to Ci co mniej startują beda mieli mniejsze szanse. Ja sam w tym sezonie planuje jeszcze 4, max 5 startów wiec dla wiekszych emocji niech treningi tez sie liczą. Mozna by tylko pomyslec jakos z przewyzszeniami ale tego sie pewnei nie da uwzglednic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
teraz patrze ze wziales od poczatku roku bo juz jakies czasy wskoczyly ;)Myslalem ze wlaczysz od dzisiaj do konca roku ale tak tez jest ok. To mi uswiadomilo ze jeszcze nie bieglem na maxa w tym roku zadnego z tych dystansów :/ Ciagle jakies góry itp. no i ta kontuzja :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Dorzuc jeszcze 1k to ci, ktorzy nie maja czasu/checi na dlugie treningi tez beda mogli powalczyc bez szkody dla zdrowia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
a tak dla ciekawostki to znajomy zaprosil mnie do rywalizacji "najwiecek km w maju". Ja mam teraz 104km i zajmuje 54 miejsce na 415 zapisanych a babka na 1 miejscu ma juz w samym maju 378km  słabo? http://www.endomondo.com/profile/8571481
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
To i tak by przegrala z ta nawiedzona co dzien w dzien 42k lupie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Prawie 60 dych babka ma na karku 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|