Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 34 1 2 15 16 17 18 19 33 34
lupus #5857363 07/05/2013 04:34
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by lupus
Nie zdziiłbym sie gdyby na nastepnym treningu stawili sie Lama, Bzyku, Fenerincho i to tam jeszcze jest laugh

pierdole taki teren. pokonanie tych tras na pieszo już jest wyzwaniem. ja preferuje trasy o profilu mojego brzucha - płaskie laugh wink

Bonus: Unibet
Conrad #5857381 07/05/2013 13:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To raczej bieganie bez przypału, do tego streczing czy zadaniowki.
Gdyby szli na żywioł to by się szybko grupa podzieliła.
Zreszta nawet gdyby tam była ściana to masz 2 doskonałe argumenty w postach powyżej aby się pojawić wink

lupus #5858475 08/05/2013 15:19
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by lupus
Nie zdziiłbym sie gdyby na nastepnym treningu stawili sie Lama, Bzyku, Fenerincho i to tam jeszcze jest laugh

Ja ci dam Fenerincho nygusie jeden ty smile

Mam nadzieję, że za ten brak szacunku Bzyku nie odda ci tych sztućców, które miałeś dostać. Dalej będziesz jadł ołowianym widelcem wink


Conrad #5858656 08/05/2013 17:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dobra dobra, idz w pusczę, w koncu mowiles, ze masz tam blisko wink

Conrad #5862638 12/05/2013 19:55
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Pierwsze przebiegnięte 10km za mną smile oczywiście treningowo, pogoda dopisała, zdrowie też laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
piwo

ja dzisiaj wybieganie a pozniej trening z biegiem natury smile Na szczescie dzisiaj nie musialem prowadzic zajęc bo troche sie zajechalem wczesniej tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Lupus: widze, ze grupa nam sie rozrasta i chlopaki zaczynają osiągac calkiem przyzwoite wyniki. Wnioskuje zatem by utworzyc nowe rywalizacje - > najszybsze 5km,10km i najszybszy polmaraton w roku 2013 tongue
Co Wy na to?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
albo bez polmaratonu bo bedzie za malo wynikow tongue Choc niektorzy robia juz dluzsze wybiegania ale jednak to za wczesnie wink Ale 5 i 10 spokojnie mozna zrobic wink

Conrad #5864093 14/05/2013 02:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Witam

W zasadzie z aktywnych userow, w grupie brakuje jeszcze Baqu, wstydzi sie strasznie chlopak.
Pomozcie mi go przekonac:)

Co do tych propozycji też o tym myslalem, pytanie tylko czy tego chcecie, bo naklanianie niektorych zeby dolaczyli do grupy graniczy z cudem frown

lupus #5864102 14/05/2013 02:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
chcemy wink beda przynajmniej jakies emocje bo w tych kaloriach i km juz sa znani zwyciezcy wink

Conrad #5864108 14/05/2013 02:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja to traktuje raczej jako grupe elitatna i tyle.
A nie "nie dolacze, bo tamtem mnie klepie w ilosci km". Zreszta też sapales tongue , ze nie dolaczyszdo kcal, bo jestes daleko,kiedy juz rok temu wiadomo, ze tam na koniec sezonu wskakuja biegacze dlugich dystansow smile

Wiecej luzu Panowie:)

A co do liczyc wszystkie czasy czy tylko z zawodow...

Conrad #5864120 14/05/2013 03:01
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Wiadomo, że przede wszystkim każdy biega dla siebie. Do tej pory to biegałem po swojej stałej trasie, którą przejechałem samochodem, żeby znać dystans. Więc endo i porównanie czasów już samo w sobie daje pozytywnego kopa smile Zresztą to żaden wstyd biegać, bez względu na tempo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Lupus: ja nie sapałem tylko napisalem, że nie wiem czy dolaczyc bo ja nie wlaczam endo na orliku, tenisie czy silce i uzywam go tylko do treningów biegowych tongue
ps. zrób jeszcze najszybszą dyszke wink szkoda ze jutro mi wypada spokojna dyszka plus przebiezki bo juz bym lecial na rekord laugh

Conrad #5864170 14/05/2013 03:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zrobione, reszte jutro, czas zjesc w koncu obiad:)



lupus #5864181 14/05/2013 03:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
fajnie piwo

dla mnie mozna liczyc wszystkie czasy bo tak obiektywnie patrząc to Ci co mniej startują beda mieli mniejsze szanse. Ja sam w tym sezonie planuje jeszcze 4, max 5 startów wiec dla wiekszych emocji niech treningi tez sie liczą. Mozna by tylko pomyslec jakos z przewyzszeniami ale tego sie pewnei nie da uwzglednic tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
teraz patrze ze wziales od poczatku roku bo juz jakies czasy wskoczyly ;)Myslalem ze wlaczysz od dzisiaj do konca roku ale tak tez jest ok.
To mi uswiadomilo ze jeszcze nie bieglem na maxa w tym roku zadnego z tych dystansów :/ Ciagle jakies góry itp. no i ta kontuzja :/

Conrad #5864215 14/05/2013 04:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Dorzuc jeszcze 1k to ci, ktorzy nie maja czasu/checi na dlugie treningi tez beda mogli powalczyc bez szkody dla zdrowia wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
a tak dla ciekawostki to znajomy zaprosil mnie do rywalizacji "najwiecek km w maju". Ja mam teraz 104km i zajmuje 54 miejsce na 415 zapisanych a babka na 1 miejscu ma juz w samym maju 378km laugh słabo?
http://www.endomondo.com/profile/8571481

Conrad #5864227 14/05/2013 04:17
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
To i tak by przegrala z ta nawiedzona co dzien w dzien 42k lupie laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Prawie 60 dych babka ma na karku crazy
aplauz

Strona 17 z 34 1 2 15 16 17 18 19 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, aker, kamel, Lukasz111, 11kera11, JelineK), 1,049 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,950
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1