Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#58662 04/05/2004 11:40
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
www.coral.co.uk [coral.co.uk]

Oferują często najwyższe kursy na faworytów.
Może ktoś gra w tym buku ?
Interesuje mnie czy nie robią problemów z wypłatami oraz czy są możliwe wypłaty na kartę, jakie prowizje itd.

Bonus: Unibet
#58663 05/05/2004 00:16
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Buk jest ok, 100% pewności, 0 problemu z wypłatami, tworzy razem z Eurobetem jedna grupę, na karte mozna wypłacać, (coral poleca ta metodę), opłaty free. wszystko jest zreszta w ich rulesach, ale ogólnie polecam.

#58664 05/05/2004 00:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906
Ja gram tam czesto ( u naziemnego bo w necie nie mam konta )i musze potwierdzic jego profesjonalizm. Posiada bardzo wiele oddzialów w calej Anglii - Jest prawie w każdym wiekszym miescie. Jest takze bardzo nowoczesny ich oddzialy wyposazone sa w komputery w których mozesz sprawdzic aktualna oferte, posiada takze bardzo rozbudowana oferte szczegolnie Premier League. Polecam

#58665 05/05/2004 00:42
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Widze ze daja 10 funtow przy depozycie.Czy trzeba wplacic 10 funtow zeby sie zakfalifikowac do tego bonusu(bo na jakiejs stronce pisalo 100%-10funtow) czy wystarczy 5(czyli minimalna wplata)??pozdro

#58666 05/05/2004 17:06
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Czy moglby ktos wyjasnic o co chodzi z tym bonusem 10 funtow??Bo w helpie pisze ze tego bonusu nie mozna wyplacac,czyli moge nim obracac i co wygram to moje ale te 10 funtow musi (przy wyplacie)zostac na koncie??No i jak rozrozniaja czy stawiam za swoje 10 funtow czy ich?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro

#58667 30/12/2004 14:40
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Witam
W dniu dzisiejszym zarejestrowałem sie do tego buka i mam powazny problem bo za kazdym razem jak sie chce zalogowac wyskakuje mi taka wiadomosc:Sorry, your Username and Password have not been recognized.

Please relog-in: o co tu chodzi? Moze mi to ktos wytłumaczyc

#58668 30/12/2004 15:46
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
"Twoj login i haslo sa nierozpaznawalne w systemie, zaloguj sie raz jeszcze", innymi slowy, bledny login lub haslo..

#58669 31/12/2004 12:00
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
Witam
W dniu dzisiejszym zarejestrowałem sie do tego buka i mam powazny problem bo za kazdym razem jak sie chce zalogowac wyskakuje mi taka wiadomosc:Sorry, your Username and Password have not been recognized.

Please relog-in: o co tu chodzi? Moze mi to ktos wytłumaczyc

bo żeby aktywować konto, trza kasę wpłacić, sposobem, który podałeś że preferujesz.

mam pytanie, ile funciaków przelewem, trzeba minimalnie wpłacić ??

#58670 31/12/2004 14:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />proponuje otworzyc konto w Eurobet to klon Corala
minimum to5funtow

#58671 31/12/2004 14:34
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />proponuje otworzyc konto w Eurobet to klon Corala
minimum to5funtow
hmmmmmm, ale w coralu nie ma hoka ale są niższe ligi szkockie,

hmmmmmmmmmmmm

Last edited by Konrad Wallenrod; 31/12/2004 14:35.
#58672 31/12/2004 14:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
ciesze sie ze w koncu jest specjalista od nizszych lig szkockich

#58673 31/12/2004 16:28
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Coral, bardziej mi się podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

teraz pytanie, bo jestem laikiem totalnym jeśli chodzi o przelewy zagraniczne....
mój bank nie robi przelewów zagranicznych, poprzez konto internetowe... więc będę musiał ruszyć zad do jakiegoś banku, niekoniecznie swojego bo tam mi takie prowizje stukną że się popłaczę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

jak wygląda procedura przelewu zagranicznego, wchodzę z 50 funtami nr IBAN,SWIFT,nr konta do jakiegoś banku iiiiiiiiiii ??????????

proszę o odp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co dalej

#58674 02/01/2005 11:06
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
Najprościej to i tak chyba będzie w tym banku gdzie masz konto. Dostaniesz do wypełnienia formularz przlewu w którym musisz podać SWIST, nr konta, nazwe baku, do kogo wpłacasz oraz kto pokryje koszty banku zagranicznego (poza opłatą za przelew, którą płacisz zawsze Ty). Funciaki nie będę ci potrzebne bo wszystko załatwisz w PLN.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1