|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
www.coral.co.uk [ coral.co.uk] Oferują często najwyższe kursy na faworytów. Może ktoś gra w tym buku ? Interesuje mnie czy nie robią problemów z wypłatami oraz czy są możliwe wypłaty na kartę, jakie prowizje itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Buk jest ok, 100% pewności, 0 problemu z wypłatami, tworzy razem z Eurobetem jedna grupę, na karte mozna wypłacać, (coral poleca ta metodę), opłaty free. wszystko jest zreszta w ich rulesach, ale ogólnie polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 906 |
Ja gram tam czesto ( u naziemnego bo w necie nie mam konta )i musze potwierdzic jego profesjonalizm. Posiada bardzo wiele oddzialów w calej Anglii - Jest prawie w każdym wiekszym miescie. Jest takze bardzo nowoczesny ich oddzialy wyposazone sa w komputery w których mozesz sprawdzic aktualna oferte, posiada takze bardzo rozbudowana oferte szczegolnie Premier League. Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Widze ze daja 10 funtow przy depozycie.Czy trzeba wplacic 10 funtow zeby sie zakfalifikowac do tego bonusu(bo na jakiejs stronce pisalo 100%-10funtow) czy wystarczy 5(czyli minimalna wplata)??pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Czy moglby ktos wyjasnic o co chodzi z tym bonusem 10 funtow??Bo w helpie pisze ze tego bonusu nie mozna wyplacac,czyli moge nim obracac i co wygram to moje ale te 10 funtow musi (przy wyplacie)zostac na koncie??No i jak rozrozniaja czy stawiam za swoje 10 funtow czy ich?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam W dniu dzisiejszym zarejestrowałem sie do tego buka i mam powazny problem bo za kazdym razem jak sie chce zalogowac wyskakuje mi taka wiadomosc:Sorry, your Username and Password have not been recognized.
Please relog-in: o co tu chodzi? Moze mi to ktos wytłumaczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
"Twoj login i haslo sa nierozpaznawalne w systemie, zaloguj sie raz jeszcze", innymi slowy, bledny login lub haslo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Witam W dniu dzisiejszym zarejestrowałem sie do tego buka i mam powazny problem bo za kazdym razem jak sie chce zalogowac wyskakuje mi taka wiadomosc:Sorry, your Username and Password have not been recognized.
Please relog-in: o co tu chodzi? Moze mi to ktos wytłumaczyc bo żeby aktywować konto, trza kasę wpłacić, sposobem, który podałeś że preferujesz. mam pytanie, ile funciaków przelewem, trzeba minimalnie wpłacić ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />proponuje otworzyc konto w Eurobet to klon Corala minimum to5funtow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />proponuje otworzyc konto w Eurobet to klon Corala minimum to5funtow hmmmmmm, ale w coralu nie ma hoka ale są niższe ligi szkockie, hmmmmmmmmmmmm
Last edited by Konrad Wallenrod; 31/12/2004 14:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 67 |
ciesze sie ze w koncu jest specjalista od nizszych lig szkockich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Coral, bardziej mi się podoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
teraz pytanie, bo jestem laikiem totalnym jeśli chodzi o przelewy zagraniczne.... mój bank nie robi przelewów zagranicznych, poprzez konto internetowe... więc będę musiał ruszyć zad do jakiegoś banku, niekoniecznie swojego bo tam mi takie prowizje stukną że się popłaczę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
jak wygląda procedura przelewu zagranicznego, wchodzę z 50 funtami nr IBAN,SWIFT,nr konta do jakiegoś banku iiiiiiiiiii ??????????
proszę o odp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
Najprościej to i tak chyba będzie w tym banku gdzie masz konto. Dostaniesz do wypełnienia formularz przlewu w którym musisz podać SWIST, nr konta, nazwe baku, do kogo wpłacasz oraz kto pokryje koszty banku zagranicznego (poza opłatą za przelew, którą płacisz zawsze Ty). Funciaki nie będę ci potrzebne bo wszystko załatwisz w PLN.
|
|
|
Link skopiowany do schowka