|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Zgadza się, śmigam na otwartej przestrzeni więc stąd bierze się pewnie brak problemów z aplikacją. Ja pierwsze piwko przeważnie szybko wlewam, z czasem idzie to coraz wolniej Jak zwykle musi wiedzieć co za szamka była. Będzie zła to bieg do dupy McKracken czekamy na info w czwartek co to za nagroda, brawo  Ładnie czeszesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
PS 2 Pochwal Sie nagrodą.Co daja do żarcia na zawodach w UK? pochwale sie a jakze, choc sam fakt liczy sie bardziej  co do zarcia to na zawodach do polowki max z reguly jest banan i/lub baton, goraca micha jest platna (ale tylko jakies grosze) i najczesciej jest to burger albo hot dog lub temu podobne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Słabo karmią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
To fakt, ale w uk na zawodach wszystko kreci sie wokol biegania a nie pikniku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
w koncu pojawily sie oficjalne wyniki St Albans 10k (chyba zatwierdzala je krolowa Elzbieta, ze tydzien to zajelo), wiec moge wreszcie zrobic podsumowanie  McKracken albo królowa sama brała udział i może dopiero dobiegła, a wcześniej przecież nie mogli domknąć wyników zajalem 79te miejsce na 324 startujacych, z czasem netto 45:48, zmiescilem sie w top 25% (mocno obsadzone;) ). Nieźle  Ale widzę, że 2 m-ce temu pobiegłem o 1 sek. szybciej Brawo za nagrodę, czekamy na info... Micha rzeczywiście kiepska. btw. Panie, Panowie Maratończycy myślę, że niektórych co ukończyli ten królewski dystans może zainteresować: RUSZA LEKSYKON POLSKICH MARATOŃCZYKÓW!
Ilu nas jest tak naprawdę? Nas – maratończyków. Najwyższa pora, by przeprowadzić pierwszy w Polsce powszechny spis maratończyków. Policzmy się, stwórzmy bazę polskich maratończyków, a potem – wydajmy ją w formie grubej księgi. W ten sposób powstanie LEKSYKON POLSKICH MARATOŃCZYKÓW – wielkie dzieło zawierające nazwiska tych, którzy choć raz pokonali dystans maratoński. Wszyscy biegacze, którzy do 20 października wypełnią i wyślą formularz zgłoszeniowy, zostaną uwzględnieni w prestiżowym albumie, w którym oprócz wizytówek biegaczy znajdą się informacje na temat historii polskiego maratonu i wszystkiego, co z nim związane: ludzi, miejsc, rekordów, statystyk i medali.
Zarejestruj się na http://www.leksykonmaratonczykow.pl! PS. przez zanik mięśni (udo -4cm, łydka -1cm) po zabiegu w miesiąc czasu zjechałem 3,5 kg z wagi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
ja z edndo nie mam żadnych problemów błąd w granicach 10m a biegam przede wszystkim po lesie dziś pierwszy trening na asfalcie ( w lasie bagno dość zdrowo chlupnęło) i koszmar od razu zacząłem czuć kolano jakoś twarde nawierzchnie mi nie służą podziwiam was za bieganie po betonie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Słaba reakcja lupusa, myślałem, że mocniej pociśnie miske  Cieszmy się, że startuje w Polsce, gdyby był na miejscu McK to nigdzie by się nie wybrał  Ale trzeba przyznać, że troszkę słabo to wygląda, oczywiście nie jest to najważniejsze aczkolwiek myślałem, że coś lepszego dostajecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To fakt, ale w uk na zawodach wszystko kreci sie wokol biegania a nie pikniku Piknik nie piknik. Po wysiłku zjeść trzeba. Zobacz na V, bieg nocny, z 30 osob, a do zarcia ciasta i kiełbacha z ogniska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Dzisiaj w trakcie treningu ktoś do mnie zadzwonił. Dzwonek miałem wyciszony. Telefon sam się odebrał i wyłączyło się endo. Co prawda było jakieś odliczanie 5,4,3, ale je olałem. Dopiero, jak trener przestał podawać komunikaty i sama włączyła mi się muzyka załapałem, że coś jest nie tak. Summa summarum ucięło 1,5km trasy. A miał być najdłuższy trening 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ja mam tak w przypadku sms'ów  jak ktos dzwoni na szczescie nic sie nie dzieje jesli nie odbiore bo jak odbiore to tez pada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
To fakt, ale w uk na zawodach wszystko kreci sie wokol biegania a nie pikniku Piknik nie piknik. Po wysiłku zjeść trzeba. Zobacz na V, bieg nocny, z 30 osob, a do zarcia ciasta i kiełbacha z ogniska  to bieg 'niekomercyjny' - inna para kaloszy, w UK np na lidze miedzyklubowej tez jest niezle zarcie i niedrogo. W 'komercyjnych' zas powstaje kwestia oplaty wejsciowej. nie wiem jak z tym jest w Polsce, bo startowalem tylko ostatnim Maratonie Warszawskim (gdzie notabene do zarcia na trasie byly banany a na mecie ohydna pomidorowa z proszku, ktora po dwoch lyzkach odstawilem), ale w UK wejsciowki nie sa tanie. koszty organizacji takiej imprezy (obsluga, ochrona, nagrody, wypasione goodie bags, chip timing itp itd) sa wysokie. jesli organizator chce miec to wszystko na bogato to podnosi cene wejsciowki. :/ tylko, ze w UK juz nie bardzo jest co podnosic, i ludzie zaczynaja sie burzyc, np polmaraton za ktory rok temu placilem 25 funtow, w tym roku kosztuje juz 35. stwierdzilem, ze nie startuje, bo to nie jest warte tych pieniedzy (taka kwota to rownowartosc np polowy baku paliwa, a jesli biegnie jeszcze zona i dwoch synow w biegu dla dzieci to koszt juz w ogole robi sie jak za pokoj w dobrym hotelu  ). wole znalezc polowke o mniejszej renomie gdzie zaplace polowe tej ceny, a zarcie jest platne osobno i moge sam wybrac co zjesc. dzieki temu nie musze sie wkur.iac ze musze placic za zarcie na ktore niekoniecznie mam ochote i szczerze mowiac znakomita wiekszosc biegaczy (nie niedzielnych joggerow) w UK uwaza tak samo - zapytana chetniej zaplaci za chip timing niz pasze. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Nieźle  dzieki  Ale widzę, że 2 m-ce temu pobiegłem o 1 sek. szybciej  ale na trasie bez atestu, wiec Twoj tylko nieoficjalny... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
czujna Bestia  Wrócę, będę miał motywację, aby na ateście Cię machnąć, ale to jeeeeeeszcze :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ja rok temu na komercyjnym Gryfie mialem full bananów, batoników energetycznych, plus na karteczki porcje makaronu z pysznym miesem mielonym w pikantnym sosie pomidorowym  wypasssssss. Mam nadzieje ze w tym roku bedzie to samo  Pozniej sie okazalo ze mozna brac dokladki  Z innych biegów to mile wspominac żurek z "K2" a tak to tez róznie  Ogolnie to ja mam na swoim koncie tylko kilka startów wiec tez nei dam glowy ze tak jest wszedzie. W tym co ja współorganizuje jest najlepiej bo zawsze cos specjalnego wymyslamy. Jak nie tabliczka czekolady to suszone morele albo teraz ciasto drozdzowe( nie chodzi o bieg nocny tylko Kortza) a wpisowe to marne 3zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
no i takie niekomercyjne nieduze imprezy sa najlepsze bo organizowane przez biegaczy dla biegaczy  . taka liga miedzyklubowa - piec klubow z hrabstwa przez lato kolejno organizuje wlasne zawody zapraszajac pozostale kluby i zapewniajac obsluge, zarcie i niepowtarzalna atmosfere - za darmo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
no i tak to mozna biegac Ok ide spac bo zajechalem się ostatanio na maxa  Cos słaba regeneracja u mnie. Musze saune odwiedzic i odpuscic orlika, silownie lub bieganie  Ale ciezko cos wybrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
W Szczecinie nie dość, że mnostwo kobiet biega to i miska do żarcia rewelacja:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
lupus, nie masz wyjścia - przenoś się do Szczecina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
lupus, nie masz wyjścia - przenoś się do Szczecina  A kto go tutaj chce... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|