Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 34 1 2 19 20 21 22 23 33 34
Conrad #5872461 21/05/2013 03:10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Zgadza się, śmigam na otwartej przestrzeni więc stąd bierze się pewnie brak problemów z aplikacją.
Ja pierwsze piwko przeważnie szybko wlewam, z czasem idzie to coraz wolniej wink
Jak zwykle musi wiedzieć co za szamka była. Będzie zła to bieg do dupy grin

McKracken
czekamy na info w czwartek co to za nagroda, brawo aplauz Ładnie czeszesz smile

Bonus: Unibet
lupus #5872467 21/05/2013 03:12
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by lupus
PS 2 Pochwal Sie nagrodą.Co daja do żarcia na zawodach w UK?
pochwale sie a jakze, choc sam fakt liczy sie bardziej wink
co do zarcia to na zawodach do polowki max z reguly jest banan i/lub baton, goraca micha jest platna (ale tylko jakies grosze) i najczesciej jest to burger albo hot dog lub temu podobne

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Słabo karmią crazy

Conrad #5872516 21/05/2013 04:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
To fakt, ale w uk na zawodach wszystko kreci sie wokol biegania a nie pikniku

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by McKracken
w koncu pojawily sie oficjalne wyniki St Albans 10k (chyba zatwierdzala je krolowa Elzbieta, ze tydzien to zajelo), wiec moge wreszcie zrobic podsumowanie smile

McKracken albo królowa sama brała udział i może dopiero dobiegła, a wcześniej przecież nie mogli domknąć wyników wink

Originally Posted by McKracken
zajalem 79te miejsce na 324 startujacych, z czasem netto 45:48, zmiescilem sie w top 25% (mocno obsadzone;) ).

Nieźle aplauz Ale widzę, że 2 m-ce temu pobiegłem o 1 sek. szybciej smile
Brawo za nagrodę, czekamy na info... piwo
Micha rzeczywiście kiepska.


btw. Panie, Panowie Maratończycy myślę, że niektórych co ukończyli ten królewski dystans może zainteresować:

Quote
RUSZA LEKSYKON POLSKICH MARATOŃCZYKÓW!

Ilu nas jest tak naprawdę? Nas – maratończyków. Najwyższa pora, by przeprowadzić pierwszy w Polsce powszechny spis maratończyków. Policzmy się, stwórzmy bazę polskich maratończyków, a potem – wydajmy ją w formie grubej księgi. W ten sposób powstanie LEKSYKON POLSKICH MARATOŃCZYKÓW – wielkie dzieło zawierające nazwiska tych, którzy choć raz pokonali dystans maratoński.
Wszyscy biegacze, którzy do 20 października wypełnią i wyślą formularz zgłoszeniowy, zostaną uwzględnieni w prestiżowym albumie
, w którym oprócz wizytówek biegaczy znajdą się informacje na temat historii polskiego maratonu i wszystkiego, co z nim związane: ludzi, miejsc, rekordów, statystyk i medali.

Zarejestruj się na http://www.leksykonmaratonczykow.pl!



PS. przez zanik mięśni (udo -4cm, łydka -1cm) po zabiegu w miesiąc czasu zjechałem 3,5 kg z wagi crazy

Conrad #5872526 21/05/2013 04:36
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
ja z edndo nie mam żadnych problemów błąd w granicach 10m a biegam przede wszystkim po lesie
dziś pierwszy trening na asfalcie ( w lasie bagno dość zdrowo chlupnęło) i koszmar od razu zacząłem czuć kolano jakoś twarde nawierzchnie mi nie służą
podziwiam was za bieganie po betonie

dziura #5872569 21/05/2013 12:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Słaba reakcja lupusa, myślałem, że mocniej pociśnie miske grin
Cieszmy się, że startuje w Polsce, gdyby był na miejscu McK to nigdzie by się nie wybrał wink
Ale trzeba przyznać, że troszkę słabo to wygląda, oczywiście nie jest to najważniejsze aczkolwiek myślałem, że coś lepszego dostajecie.

Platini #5872584 21/05/2013 13:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by McKracken
To fakt, ale w uk na zawodach wszystko kreci sie wokol biegania a nie pikniku

Piknik nie piknik.
Po wysiłku zjeść trzeba. Zobacz na V, bieg nocny, z 30 osob, a do zarcia ciasta i kiełbacha z ogniska hura

Conrad #5873014 21/05/2013 20:28
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Dzisiaj w trakcie treningu ktoś do mnie zadzwonił. Dzwonek miałem wyciszony. Telefon sam się odebrał i wyłączyło się endo. Co prawda było jakieś odliczanie 5,4,3, ale je olałem. Dopiero, jak trener przestał podawać komunikaty i sama włączyła mi się muzyka załapałem, że coś jest nie tak. Summa summarum ucięło 1,5km trasy. A miał być najdłuższy trening tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja mam tak w przypadku sms'ów laugh jak ktos dzwoni na szczescie nic sie nie dzieje jesli nie odbiore bo jak odbiore to tez pada wink

lupus #5873473 22/05/2013 03:31
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by lupus
Originally Posted by McKracken
To fakt, ale w uk na zawodach wszystko kreci sie wokol biegania a nie pikniku

Piknik nie piknik.
Po wysiłku zjeść trzeba. Zobacz na V, bieg nocny, z 30 osob, a do zarcia ciasta i kiełbacha z ogniska hura

to bieg 'niekomercyjny' - inna para kaloszy, w UK np na lidze miedzyklubowej tez jest niezle zarcie i niedrogo.
W 'komercyjnych' zas powstaje kwestia oplaty wejsciowej.

nie wiem jak z tym jest w Polsce, bo startowalem tylko ostatnim Maratonie Warszawskim (gdzie notabene do zarcia na trasie byly banany a na mecie ohydna pomidorowa z proszku, ktora po dwoch lyzkach odstawilem), ale w UK wejsciowki nie sa tanie.

koszty organizacji takiej imprezy (obsluga, ochrona, nagrody, wypasione goodie bags, chip timing itp itd) sa wysokie. jesli organizator chce miec to wszystko na bogato to podnosi cene wejsciowki. :/
tylko, ze w UK juz nie bardzo jest co podnosic, i ludzie zaczynaja sie burzyc, np polmaraton za ktory rok temu placilem 25 funtow, w tym roku kosztuje juz 35. stwierdzilem, ze nie startuje, bo to nie jest warte tych pieniedzy (taka kwota to rownowartosc np polowy baku paliwa, a jesli biegnie jeszcze zona i dwoch synow w biegu dla dzieci to koszt juz w ogole robi sie jak za pokoj w dobrym hotelu wink ). wole znalezc polowke o mniejszej renomie gdzie zaplace polowe tej ceny, a zarcie jest platne osobno i moge sam wybrac co zjesc. smile
dzieki temu nie musze sie wkur.iac ze musze placic za zarcie na ktore niekoniecznie mam ochote i szczerze mowiac znakomita wiekszosc biegaczy (nie niedzielnych joggerow) w UK uwaza tak samo - zapytana chetniej zaplaci za chip timing niz pasze. wink

radeke #5873482 22/05/2013 03:55
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by radeke
Nieźle aplauz
dzieki piwo
Originally Posted by radeke
Ale widzę, że 2 m-ce temu pobiegłem o 1 sek. szybciej smile
ale na trasie bez atestu, wiec Twoj tylko nieoficjalny... wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
czujna Bestia grin

Wrócę, będę miał motywację, aby na ateście Cię machnąć, ale to jeeeeeeszcze :/

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja rok temu na komercyjnym Gryfie mialem full bananów, batoników energetycznych, plus na karteczki porcje makaronu z pysznym miesem mielonym w pikantnym sosie pomidorowym tongue wypasssssss. Mam nadzieje ze w tym roku bedzie to samo tongue Pozniej sie okazalo ze mozna brac dokladki wink Z innych biegów to mile wspominac żurek z "K2" a tak to tez róznie wink Ogolnie to ja mam na swoim koncie tylko kilka startów wiec tez nei dam glowy ze tak jest wszedzie. W tym co ja współorganizuje jest najlepiej bo zawsze cos specjalnego wymyslamy. Jak nie tabliczka czekolady to suszone morele albo teraz ciasto drozdzowe( nie chodzi o bieg nocny tylko Kortza) a wpisowe to marne 3zł smile

Conrad #5873492 22/05/2013 04:43
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
no i takie niekomercyjne nieduze imprezy sa najlepsze bo organizowane przez biegaczy dla biegaczy smile.
taka liga miedzyklubowa - piec klubow z hrabstwa przez lato kolejno organizuje wlasne zawody zapraszajac pozostale kluby i zapewniajac obsluge, zarcie i niepowtarzalna atmosfere - za darmo smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
no i tak to mozna biegac tongue
Ok ide spac bo zajechalem się ostatanio na maxa tongue Cos słaba regeneracja u mnie. Musze saune odwiedzic i odpuscic orlika, silownie lub bieganie smile Ale ciezko cos wybrac tongue

Conrad #5873562 22/05/2013 14:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W Szczecinie nie dość, że mnostwo kobiet biega to i miska do żarcia rewelacja:)

Conrad #5873638 22/05/2013 16:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
lupus, nie masz wyjścia - przenoś się do Szczecina cool

Platini #5873656 22/05/2013 16:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Platini
lupus, nie masz wyjścia - przenoś się do Szczecina cool

A kto go tutaj chce... wink

Strona 21 z 34 1 2 19 20 21 22 23 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, forty, rafal08), 1,365 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,245
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1