Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Akhu jestes ? wyczysc szkryznke !!!

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Już wyjaśniałem w temacie skrzynkowym, że jest awykonalne smile

Jeśli chodzi Ci o nasz mecz, to ja już wtedy podawałem typy.
Generalnie nie mam pojęcia czy strzeliłem wtedy jakiegoś gola czy nie, ale zaraz to ustalę.
Jeśli chcesz, to w tym tygodniu podaj typy i wyjdzie wynik naszego spotkania.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Ok to podaje z tego co patrzyłem to nic nie strzeliłeś tongue

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by katowiczanin
Ok to podaje z tego co patrzyłem to nic nie strzeliłeś tongue

Aha frown
No to podawaj. Powodzenia smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
Kiedy kolejny sezon i czy akchu juz nie bedzie tego prowadzil?

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Cos mi sie wydaje, ze za duzo sobie pozwalasz ... puke

Po raz kolejny obrazasz innego uczestnika zabawy, na dodatek goscia, ktory sporo czasu poswiecil na prowadzenie tego konkursu.

Regulamin mowi, ze w kwestiach spornych decyzje podejmuje Rada Konkursu, a prawo do uczestnictwa takiego buraka jak Ty jest wlasnie "kwestia sporna".

Jako jeden z czlonkow Rady wnioskuje o usuniecie kowalwls z konkursu za uporczywe obrazanie, podzeganie do nienawisci i wprowadzanie zlej atmosfery.

Bardzo prosze o zabranie glosu pozostalych czlonkow Rady konkursu.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
Brawo kurson ze chcesz jak PiS eliminowac konkurencje pod stolem, tym sposobem rada moze wyrzucil kazdego "buraka" ktory im sie nie podoba z konkursu. Jesli tak to gratuluje podejscia w zyciu.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by kowalwls
Brawo kurson ze chcesz jak PiS eliminowac konkurencje pod stolem, tym sposobem rada moze wyrzucil kazdego "buraka" ktory im sie nie podoba z konkursu. Jesli tak to gratuluje podejscia w zyciu.
jesteś chory psychicznie ?
po pierwsze używaj klawisza 'alt'
a po drugie idź już spać.
ludzie poświęcają swój czas a przyjdzie taki baran i jeszcze wybrzydza ...

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Originally Posted by kowalwls
Brawo kurson ze chcesz jak PiS eliminowac konkurencje pod stolem,

Co to za gówniane porównanie?! Pod jakim k...a stołem?! Skoro piszę o tym publicznie, w ogólnie dostępnym temacie!! Jaką Ty k...a jesteś dla mnie konkurencją?!

Quote
tym sposobem rada moze wyrzucil kazdego "buraka" ktory im sie nie podoba z konkursu.

Tak! Dokładnie tak! Rada jest od tego, żeby wyrzucić z konkursu każdego kto uporczywie, w prostacki sposób próbuje popsuć wspólną zabawę. Poprzednio moderatorzy grzecznie usunęli Twoją gównianą twórczość i nie wiem czy nawet pogrozili palcem.
Jeżeli nie zrozumiałeś przesłania i w dalszym ciągu prowokujesz i szkalujesz szanowanego usera, to wg mnie nie ma miejsca tutaj dla Ciebie, co najmniej w tym konkursie.

Akhu zapewne nie będzie chciał być sędzią we własnej sprawie i dlatego decydujący głos w tej sprawie zabierze zapewne Piostar i ... mam nadzieję zakończymy ten temat.

Do Twojej wiadomości - w tym konkursie wiele razy dochodziło do spornych sytuacji, ale wyjaśnianie nieporozumień czy pretensji odbywało się zawsze z zachowaniem elementarnej kultury, z minimum szacunku dla interlokutora. Wg mnie, ze swoim językiem rodem z rynsztoka zupełnie nie pasujesz do tego Towarzystwa, nawet jeśli jest to tylko banalna zabawa we wspólne typowanie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
W odpowiedzi na pytania...

Tak będzie kolejna edycja, prawdopodobnie ze sponsorem E-Toto, pewnie zaczniemy wraz ze startem nowego sezonu.

Czy Akhu zechce pomoć mi przy prowadzeniu to czas pokaże, ponieważ ja będę teraz się zajmował konkursem.

Nie znam tematu wiec o usuwaniu nie będę się chwilowo wypowiadał, ale przy kolejnych zapisach "ktoś" się może zgubić, jeśli jego zachowanie nie zmieni się z "buraczanego".

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Witam. Oto lista nagrodzonych stworzona przez Akhu.

Experto - 200zł
szumi_sb - 150zł
kurson - 100zł

Skull - 100zł
walczak - 80zł
laser - 40zł

Gheorghe - 50zł
przemekwn - 50zł
mln - 30zł

W/w osoby proszę o kontakt na pw wraz informacją czy życzą sobie nagrody na konto czy ewentualnie w inny sposób. Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Panowie Skull i Gheorge nie chcą nagród? Wstrzymujecie pozostałych. Proszę o kontakt.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Dajcie im jakis termin do konca maja a jak sie nie zglosza to przekazcie to siano np. na puchar EEL

Dołączył: Apr 2012
Posty: 80
journeyman
journeyman
Dołączył: Apr 2012
Posty: 80
Chętnie bym ci Piostar coś napisał ale mam zablokowaną funkcję prywatnych wiadomości . . .

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,662
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,662
Likes: 12
Juz mozesz napisac

Dołączył: Apr 2012
Posty: 80
journeyman
journeyman
Dołączył: Apr 2012
Posty: 80
Dzieki rafal08 :-)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Ok, poczekamy na Skulla do końca weekendu. Jeśli się nie skontaktuje, to zwyczajnie wypłacimy w poniedziałek pozostałym uczestnikom.

Jeszcze przypominam, że Skull ufundował 100zł ale... nie pamiętam na co w końcu smile

W każdym razie tak planuje strzelić jakiś mały Puchar EEL w trakcie przerwy od najważniejszych lig.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Przepraszam...

kaske ufundowałem na puchar, nagrode proszę dodać do puli pucharowej...

ewentualny kontakt przez pw bo potwierdzenie pzychodzi na mejla...

duch

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Ok, nagrody zostały przekazane. 100zł Skulla dodajemy i mamy 200zł na Puchar, z którym ruszymy niebawem.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
$$$ doszly, dzieki za sprawna organizacje piwo

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, rafal08), 1,147 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,551
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1